ZÁPAS
30.08.18 | štvrťfinále | Alessandro Petrone | Ivan Sergeyev | 6-0, 6-74, 6-2 | Ukraine F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Alessandro Petrone | Ivan Sergeyev | |
1. podanie % | 73/98 (74%) | 69/85 (81%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/73 (60%) | 31/69 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/25 (52%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 45/85 (53%) | 41/98 (42%) |
Vyhrané body celkom | 102/183 (56%) | 81/183 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Petrone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Petrone | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Petrone | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
Alessandro Petrone | 0-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Alessandro Petrone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Petrone | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Petrone | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Alessandro Petrone | 3-3 | |
Alessandro Petrone | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Alessandro Petrone | 5-3 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Alessandro Petrone | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Petrone | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Alessandro Petrone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Petrone | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Petrone | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Petrone | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alessandro Petrone vs. Ivan Sergeyev - Vzájomné zápasy
30.08.18 | štvrťfinále | Alessandro Petrone | Ivan Sergeyev | 6-0, 6-74, 6-2 | detail zápasu | Ukraine F4 | antuka |
Alessandro Petrone form & Ivan Sergeyev form
Alessandro Petrone - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Ivan Sergeyev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Miha Vetrih | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | - Ivan Sergeyev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Robin Baechi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. William Norton | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-1, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Jan Kobierski | 6-4, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Emre Kotaman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.23 kvalifik. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-73, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Andrea Basso | 3-6, 0-3, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 7-66, 6-2 | detail zápasu |