ZÁPAS
26.09.13 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Jan Hajek | 7-62, 6-75, 6-4 | Sibiu Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Alessandro Giannessi | Jan Hajek | |
1. podanie % | 70/110 (64%) | 69/106 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/70 (59%) | 40/69 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 23/40 (58%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 45/106 (42%) | 46/110 (42%) |
Vyhrané body celkom | 109/216 (50%) | 107/216 (50%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esá | 4 | 6 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alessandro Giannessi vs. Jan Hajek - Vzájomné zápasy
26.09.13 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Jan Hajek | 7-62, 6-75, 6-4 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
Alessandro Giannessi form & Jan Hajek form
Alessandro Giannessi - posledné zápasy
Munich - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Jan Hajek - posledné zápasy
Croatia F3 - antuka | ||||
02.03.15 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 7-611, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F36 - tvrdý | ||||
13.10.14 2. kolo | vs. Filippo Baldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.14 semifinále | vs. Hiroyasu Ehara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.14 štvrťfinále | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.14 1. kolo | vs. Tuna Altuna | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F35 - tvrdý | ||||
06.10.14 2. kolo | vs. Anil Yuksel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.14 štvrťfinále | vs. Takashi Saito | 7-5, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
06.10.14 semifinále | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 0-3, - Jan Hajek - skreč | detail zápasu | |
06.10.14 1. kolo | vs. Michael Bois | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F34 - tvrdý | ||||
29.09.14 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
Trnava Challenger - antuka | ||||
19.09.14 štvrťfinále | vs. Andreas Haider-Maurer | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.14 2. kolo | vs. Albert Montanes | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.14 1. kolo | vs. Marius Copil | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
12.09.14 štvrťfinále | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.14 2. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.14 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.14 2. kolo | vs. Aljaz Bedene | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.14 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Victor Hanescu | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
13.08.14 1. kolo | vs. Andrey Kuznetsov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
07.08.14 2. kolo | vs. Michal Przysiezny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.14 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.14 2. kolo | vs. Andrej Martin | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.07.14 1. kolo | vs. Miloslav Mecir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Oberstaufen Challenger - antuka | ||||
25.07.14 štvrťfinále | vs. Simone Bolelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.14 2. kolo | vs. Miloslav Mecir | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.14 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
01.07.14 1. kolo | vs. Andre Ghem | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
29.04.14 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vercelli Challenger - antuka | ||||
24.04.14 2. kolo | vs. Mate Delic | 1-6, 4-6 | detail zápasu |