ZÁPAS
17.01.17 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Franko Skugor | 6-4, 7-65 | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alessandro Giannessi | Franko Skugor | |
1. podanie % | 50/81 (62%) | 52/77 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/50 (72%) | 36/52 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/31 (55%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 28/77 (36%) | 28/81 (35%) |
Vyhrané body celkom | 81/158 (51%) | 77/158 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 5 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Franko Skugor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Franko Skugor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Franko Skugor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Franko Skugor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Franko Skugor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Franko Skugor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Franko Skugor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Franko Skugor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Franko Skugor | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Franko Skugor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Franko Skugor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Franko Skugor | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alessandro Giannessi vs. Franko Skugor - Vzájomné zápasy
17.01.17 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Franko Skugor | 6-4, 7-65 | detail zápasu | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
10.02.16 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Franko Skugor | 7-60, 7-62 | detail zápasu | Santo Domingo | antuka |
Alessandro Giannessi form & Franko Skugor form
Alessandro Giannessi - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Franko Skugor - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
15.06.20 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.19 kvalifik. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Ilya Ivashka | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Yannick Maden | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.18 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Horacio Zeballos | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Kevin King | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Thompson | 6-2, Jordan Thompson - skreč | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 3-6, 3-4, - Franko Skugor - skreč | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
22.02.18 2. kolo | vs. Hyeon Chung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.02.18 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.18 kvalifik. | vs. Peter Polansky | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Ilya Ivashka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andria Challenger - koberec | ||||
24.11.17 štvrťfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.17 2. kolo | vs. Andrea Basso | 7-69, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.17 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.17 štvrťfinále | vs. Lukas Lacko | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.17 2. kolo | vs. Marton Fucsovics | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.17 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.17 2. kolo kval. | vs. Farrukh Dustov | 6-2, 6-2 | detail zápasu |