ZÁPAS
07.11.16 | kvalifik. | Alessandro Ceppellini | Andrea Palmese | 6-4, 2-6, 6-2 | Italy F37 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
03.02.98, 26 rokov
03.02.98, 26 rokov
Alessandro Ceppellini vs. Andrea Palmese - Vzájomné zápasy
23.06.18 | 1. kolo kval. | Alessandro Ceppellini | Andrea Palmese | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Italy F16 | antuka |
08.05.17 | 1. kolo kval. | Alessandro Ceppellini | Andrea Palmese | 7-5, 7-66 | detail zápasu | Italy F12 | antuka |
07.11.16 | kvalifik. | Alessandro Ceppellini | Andrea Palmese | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Italy F37 | antuka |
Alessandro Ceppellini form & Andrea Palmese form
Alessandro Ceppellini - posledné zápasy
M15 Genova - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Karlo Ban | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nicola Filippi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Mark Mitchell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 2-6, 7-62, 4-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Romain Gales | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.20 kvalifik. | vs. Davide Pozzi | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Yannis Zekri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 0-2, - Alessandro Ceppellini - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
31.05.19 1. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casale - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bordone | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Franco Capalbo | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.04.19 1. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Ivan Sabanov | 7-5, 7-66 | detail zápasu |
Andrea Palmese - posledné zápasy
Italy F16 - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ceppellini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F13 - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F11 - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Nicola Vidal | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
Italy F3 - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F1 - antuka | ||||
08.01.18 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Daniil Testa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. David Gorsic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Daniel Rodrigues | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-3, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Fraj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F36 - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F35 - antuka | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Andrea Grazioso | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Marc Fornell-Mestres | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F27 - tvrdý | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Mattia Ros | 7-62, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F23 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F12 - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.17 | vs. Filip Maric | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Ruslan Khunarikov | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
13.03.17 | vs. Kirill Dmitriev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Samuel Bensoussan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F37 - antuka | ||||
07.11.16 kvalifik. | vs. Alessandro Ceppellini | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Fabrizio Cavestro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F36 - antuka | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Andrea Basso | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Jacopo Gribling | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Umberto Giovannini | 6-0, 6-0 | detail zápasu |