ZÁPAS
06.03.18 | 1. kolo | Alessandro Bega | Nir Vodavoz | 6-2, 6-2 | Israel F1 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alessandro Bega | Nir Vodavoz | |
1. podanie % | 30/43 (70%) | 38/56 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/30 (70%) | 17/38 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/13 (69%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/56 (55%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkom | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Bega | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Bega | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 2-2 | |
Alessandro Bega | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Alessandro Bega | 4-2 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Alessandro Bega | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Bega | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 30-40 | ||
3-1 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Bega | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 4-2 | |
5-2 | Nir Vodavoz | |
0-0, 40-15[BP], 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
16.11.99, 24 rokov
16.11.99, 24 rokov
Alessandro Bega vs. Nir Vodavoz - Vzájomné zápasy
06.03.18 | 1. kolo | Alessandro Bega | Nir Vodavoz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Israel F1 | tvrdý |
Alessandro Bega form & Nir Vodavoz form
Alessandro Bega - posledné zápasy
Lisbon Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
29.08.21 finále | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.21 semifinále | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.21 štvrťfinále | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - skreč | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
11.06.21 štvrťfinále | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.21 2. kolo | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
23.05.21 finále | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.21 semifinále | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Nir Vodavoz - posledné zápasy
M15 Kfar - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu |