Alessandro Bega vs. Alon Elia 14.03.2018

Alessandro Bega vs. Alon Elia 14.03.2018 - Israel F2 (Ramat Hasharon) - porovnanie

ZÁPAS

14.03.181. koloAlessandro Bega Alon Elia 6-4, 6-1 Izrael Israel F2 tvrdý

ŠTATISTIKY

Alessandro BegaAlon Elia
1. podanie %37/52 (71%)29/50 (58%)
Vyhrané body z 1.podania26/37 (70%)13/29 (45%)
Vyhrané body z 2.podania8/15 (53%)8/21 (38%)
Vyhrané break-bally5/9 (56%)2/4 (50%)
Vyhrané body z returnu29/50 (58%)18/52 (35%)
Vyhrané body celkom63/102 (62%)39/102 (38%)
Dvojchyby10
Esá

ŠTATISTIKY

1
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
2-1Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-1Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
4-3Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva4-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva5-4
0-0, 40-15
6-4
2
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
3-0Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva4-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
4-1Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva5-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
6-1

Alessandro Bega
Taliansko
11.01.91, 29 rokov




353
110
186 798 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.95, 25 rokov




885
19
31 364 $
Alon Elia
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alessandro Bega vs. Alon Elia - Vzájomné zápasy

14.03.181. koloAlessandro BegaAlon Elia6-4, 6-1 detail zápasuIzrael Israel F2 tvrdý

Alessandro Bega - posledné zápasy

All Lower - antuka
24.06.20
1. kolo
vs. Lorenzo Giustino1-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Francesco Maestrelli7-62, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Marco Brugnerotto6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy M25 Trento - tvrdý I.
27.02.20
2. kolo
vs. Mick Veldheer6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Federico Arnaboldi6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
19.02.20
2. kolo
vs. Nicola Kuhn3-6, 2-6 prehradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Edan Leshem6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.02.20
finále
vs. Marek Gengel6-4, 7-5 výhradetail zápasu
15.02.20
semifinále
vs. Egor Agafonov4-0, Egor Agafonov - skrečvýhradetail zápasu
14.02.20
štvrťfinále
vs. Vitaliy Sachko6-3, 6-1 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Louis Tessa6-1, 6-1 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. John Echeverria6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.02.20
finále
vs. Marek Gengel6-4, 6-2 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Ergi Kirkin6-3, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. Yurii Dzhavakian6-3, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Jaime Caldes6-1, 6-0 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Adam Bronka6-1, 6-0 výhradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
22.01.20
2. kolo
vs. Cem Ilkel4-6, 2-6 prehradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Andrea Pellegrino2-6, 7-65, 7-5 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
19.01.20
finále
vs. Mateus Alves (2001)6-4, 6-2 výhradetail zápasu
18.01.20
semifinále
vs. Brandon Walkin7-5, 6-2 výhradetail zápasu
17.01.20
štvrťfinále
vs. David Fox6-1, 6-2 výhradetail zápasu
17.01.20
2. kolo
vs. Jose Pereira6-3, 6-3 výhradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Benedikt Henning6-4, 6-3 výhradetail zápasu
USA Ann Arbor - tvrdý I.
06.01.20
1. kolo
vs. Calvin Hemery1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.11.19
semifinále
vs. Pablo Vivero Gonzalez2-6, 0-2, - Alessandro Bega - skrečprehradetail zápasu
08.11.19
štvrťfinále
vs. Sidane Pontjodikromo6-3, 6-2 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Oleksandr Ovcharenko7-64, 6-4 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Kazuma Kawachi6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
17.10.19
2. kolo
vs. Marek Gengel7-5, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu

Alon Elia - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
06.09.19
štvrťfinále
vs. Giorgio Ricca2-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Aidan Mchugh2-6, 7-63, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sahar Simon7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
30.08.19
štvrťfinále
vs. Jack Draper6-2, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Samuel Beren6-2, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Sahar Simon6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
22.08.19
2. kolo
vs. Alexander Gaponenko5-7, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Skyler Butts6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
29.03.19
štvrťfinále
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 prehradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.03.19
kvalifik.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
<