Alessandro Bega vs. Alon Elia 14.03.2018

Alessandro Bega vs. Alon Elia 14.03.2018 - Israel F2 (Ramat Hasharon) - porovnanie

ZÁPAS

14.03.181. koloAlessandro Bega Alon Elia 6-4, 6-1 Izrael Israel F2 tvrdý

ŠTATISTIKY

Alessandro BegaAlon Elia
1. podanie %37/52 (71%)29/50 (58%)
Vyhrané body z 1.podania26/37 (70%)13/29 (45%)
Vyhrané body z 2.podania8/15 (53%)8/21 (38%)
Vyhrané break-bally5/9 (56%)2/4 (50%)
Vyhrané body z returnu29/50 (58%)18/52 (35%)
Vyhrané body celkom63/102 (62%)39/102 (38%)
Dvojchyby10
Esá

ŠTATISTIKY

1
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
2-1Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-1Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
4-3Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva4-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva5-4
0-0, 40-15
6-4
2
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
3-0Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva4-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
4-1Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Alessandro Bega Alessandro Bega podáva5-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
6-1

Alessandro Bega
Taliansko
11.01.91, 28 rokov




402
89
177 934 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.95, 24 rokov




885
19
30 230 $
Alon Elia
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alessandro Bega vs. Alon Elia - Vzájomné zápasy

14.03.181. koloAlessandro BegaAlon Elia6-4, 6-1 detail zápasuIzrael Israel F2 tvrdý

Alessandro Bega - posledné zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
06.10.19
finále
vs. Marek Gengel2-6, 7-5, 1-6 prehradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Giorgio Ricca6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
04.10.19
štvrťfinále
vs. Francesco Vilardo6-1, 6-4 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Athanassios Manekas6-4, 6-4 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Daniele Catini6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
27.09.19
štvrťfinále
vs. Laurynas Grigelis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. Peter Goldsteiner6-1, 6-2 výhradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Petros Chrysochos6-2, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom Glasgow Challenger - tvrdý I.
16.09.19
1. kolo
vs. Evan Furness3-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
Poland Szczecin Challenger - antuka
11.09.19
2. kolo
vs. Elliot Benchetrit2-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Jan Choinski6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Mallorca Challenger - tvrdý
28.08.19
2. kolo
vs. Pedro Martinez Portero4-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.08.19
1. kolo
vs. Pedro Cachin3-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
25.08.19
finále
vs. Marat Deviatiarov6-2, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
24.08.19
semifinále
vs. Francesco Vilardo6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.08.19
štvrťfinále
vs. Riccardo Maiga6-4, 4-0, Riccardo Maiga - skrečvýhradetail zápasu
22.08.19
2. kolo
vs. James Ibrahim6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Jesse Ross6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Slovenia Portoroz Challenger - tvrdý
14.08.19
2. kolo
vs. Sergiy Stakhovsky1-6, 5-7 prehradetail zápasu
12.08.19
1. kolo
vs. Tom Jomby6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Manerbio Challenger - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Tomas Martin Etcheverry3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Spain Segovia Challenger - tvrdý
29.07.19
1. kolo
vs. Andres Artunedo Martinavarr3-6, 6-3, 0-6 prehradetail zápasu
Finland Tampere Challenger - antuka
23.07.19
1. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen6-4, 6-75, 6-74 prehradetail zápasu
Italy San Benedetto - antuka
15.07.19
1. kolo
vs. Andrea Pellegrino5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Italy Recanati Challenger - tvrdý
04.07.19
3. kolo
vs. Mats Moraing3-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.07.19
2. kolo
vs. Lorenzo Giustino7-64, 6-2 výhradetail zápasu
02.07.19
1. kolo
vs. Enrico Dalla Valle2-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Milan Challenger - antuka
24.06.19
kvalifik.
vs. Aslan Karatsev0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
19.06.19
2. kolo
vs. Federico Gaio4-6, 7-65, 4-6 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo
vs. Gonzalo Escobar6-4, 6-3 výhradetail zápasu

Alon Elia - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
06.09.19
štvrťfinále
vs. Giorgio Ricca2-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Aidan Mchugh2-6, 7-63, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sahar Simon7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
30.08.19
štvrťfinále
vs. Jack Draper6-2, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Samuel Beren6-2, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Sahar Simon6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
22.08.19
2. kolo
vs. Alexander Gaponenko5-7, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Skyler Butts6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
29.03.19
štvrťfinále
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 prehradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.03.19
kvalifik.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
<