ZÁPAS
30.10.17 | 1. kolo kval. | Aleksei Khomich | Shinnosuke Hiramatsu | 6-2, 6-3 | Greece F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Bielorusko
10.01.97, 27 rokov
18 475 $
10.01.97, 27 rokov
18 475 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
11.10.96, 27 rokov
11.10.96, 27 rokov
Aleksei Khomich vs. Shinnosuke Hiramatsu - Vzájomné zápasy
30.10.17 | 1. kolo kval. | Aleksei Khomich | Shinnosuke Hiramatsu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Greece F7 | tvrdý |
Aleksei Khomich form & Shinnosuke Hiramatsu form
Aleksei Khomich - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Shinnosuke Hiramatsu - posledné zápasy
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Issei Okamura | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kouhei Maeda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Mak Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Antreas Stavrou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Andrea Pecorella | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Charlie Snow | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jayden Court | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Radomir Tomic | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mihail Kuseski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-1 | detail zápasu |