Aleksandre Metreveli vs. Yuta Shimizu 08.05.2019

Aleksandre Metreveli vs. Yuta Shimizu 08.05.2019 - M15 Antalya - porovnanie

ZÁPAS

08.05.191. koloAleksandre Metreveli Yuta Shimizu 4-2, - skreč Turkey M15 Antalya antuka

ŠTATISTIKY

Aleksandre MetreveliYuta Shimizu
1. podanie %11/17 (65%)11/17 (65%)
Vyhrané body z 1.podania8/11 (73%)5/11 (45%)
Vyhrané body z 2.podania2/6 (33%)3/6 (50%)
Vyhrané break-bally2/2 (100%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu9/17 (53%)7/17 (41%)
Vyhrané body celkom19/34 (56%)15/34 (44%)
Dvojchyby
Esá

ŠTATISTIKY

1
Aleksandre Metreveli Aleksandre Metreveli podáva0-0
0-0, 0-30, 0-40[BP]
0-1Yuta Shimizu Yuta Shimizu podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Aleksandre Metreveli Aleksandre Metreveli podáva0-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
1-2Yuta Shimizu Yuta Shimizu podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Aleksandre Metreveli Aleksandre Metreveli podáva2-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
3-2Yuta Shimizu Yuta Shimizu podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Aleksandre Metreveli Aleksandre Metreveli podáva4-2
0-0
- skreč

Aleksandre Metreveli
Gruzínsko
10.08.93, 26 rokov




699
27
68 276 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
09.06.99, 20 rokov




358
106
46 381 $
Yuta Shimizu
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Aleksandre Metreveli vs. Yuta Shimizu - Vzájomné zápasy

08.05.191. koloAleksandre MetreveliYuta Shimizu4-2, Yuta Shimizu - skrečdetail zápasuTurkey M15 Antalya antuka

Aleksandre Metreveli - posledné zápasy

Norway Davis Cup -
14.09.19
vs. Casper Ruud3-6, 2-6 prehradetail zápasu
13.09.19
Rubber 1
vs. Viktor Durasovic7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
30.08.19
štvrťfinále
vs. Marvin Netuschil3-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Amadatus Admiraal6-2, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Simon Carr6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Meerbusch Challenger - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Dragos Dima2-6, 6-2, 6-71 prehradetail zápasu
Germany Augsburg Challenger - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Jurgen Zopp1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Poland Sopot Challenger - antuka
01.08.19
3. kolo
vs. Filip Horansky3-6, 1-6 prehradetail zápasu
30.07.19
2. kolo
vs. Alessandro Giannessi4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo
vs. Kacper Zuk6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Holland Amersfoort Challenger - antuka
16.07.19
2. kolo
vs. Mats Moraing3-6, 1-6 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo
vs. Niels Lootsma6-3, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
09.07.19
1. kolo
vs. Robin Stanek4-6, 6-71 prehradetail zápasu
Germany Ludwigshafen Challenger - antuka
03.07.19
2. kolo
vs. Oscar Otte3-6, 3-6 prehradetail zápasu
02.07.19
1. kolo
vs. Renzo Olivo7-5, 7-64 výhradetail zápasu
01.07.19
kvalifik.
vs. Louis Wessels0-0, Louis Wessels - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
18.05.19
semifinále
vs. Oleg Prihodko6-72, 3-6 prehradetail zápasu
17.05.19
štvrťfinále
vs. Koray Kirci6-2, 3-1, Koray Kirci - skrečvýhradetail zápasu
16.05.19
2. kolo
vs. Ergi Kirkin6-2, 7-64 výhradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Sergei Pogosian6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
11.05.19
semifinále
vs. Denys Klok1-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.05.19
štvrťfinále
vs. Vladyslav Orlov3-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
09.05.19
2. kolo
vs. Mikhail Fufygin6-3, 6-3 výhradetail zápasu
08.05.19
1. kolo
vs. Yuta Shimizu4-2, Yuta Shimizu - skrečvýhradetail zápasu
Georgia M15 Tbilisi - tvrdý
03.05.19
štvrťfinále
vs. Michal Konecny6-72, 4-6 prehradetail zápasu
02.05.19
2. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-75, 7-5, 6-0 výhradetail zápasu
30.04.19
1. kolo
vs. George Tsivadze3-6, 6-4, 7-63 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
18.04.19
2. kolo
vs. Artem Dubrivnyy0-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Sidharth Rawat6-1, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
10.04.19
1. kolo
vs. Andrey Golubev3-6, 0-6 prehradetail zápasu

Yuta Shimizu - posledné zápasy

Italy Biella Challenger - antuka
16.09.19
1. kolo
vs. Maxime Chazal3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - antuka
09.09.19
1. kolo
vs. Corentin Denolly4-6, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
Italy M25 Trieste - antuka
04.09.19
2. kolo
vs. Tom Kocevar-Desman6-4, 1-6, 0-6 prehradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Andrea Guerrieri7-61, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Japan Yokkaichi Challenger - tvrdý
06.08.19
2. kolo
vs. Tsung-Hua Yang6-1, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.08.19
1. kolo
vs. Min-Kyu Song6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
02.08.19
štvrťfinále
vs. Yu Hsiou Hsu6-74, 2-6 prehradetail zápasu
01.08.19
2. kolo
vs. Rhett Purcell6-1, 7-60 výhradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Palaphoom Kovapitukted7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
28.07.19
finále
vs. Vladyslav Orlov6-4, 6-0 výhradetail zápasu
27.07.19
semifinále
vs. Harry Bourchier4-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
26.07.19
štvrťfinále
vs. Blake Ellis6-4, 7-65 výhradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Naoki Tajima6-0, 6-4 výhradetail zápasu
23.07.19
1. kolo
vs. Congsup Congcar6-4, 6-2 výhradetail zápasu
China M25 Yinchuan - tvrdý
30.06.19
finále
vs. Yan Bai4-6, 3-3, Yan Bai - skrečvýhradetail zápasu
29.06.19
štvrťfinále
vs. Rio Noguchi6-3, 6-1 výhradetail zápasu
29.06.19
semifinále
vs. Runhao Hua6-3, 6-2 výhradetail zápasu
28.06.19
1. kolo
vs. Garrett Johns4-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
28.06.19
2. kolo
vs. Lucas Krainer6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
23.06.19
finále
vs. Seong Chan Hong1-6, 7-5, 2-6 prehradetail zápasu
22.06.19
semifinále
vs. Sanhui Shin6-2, 6-0 výhradetail zápasu
21.06.19
štvrťfinále
vs. Takuto Niki6-2, 7-66 výhradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Jirat Navasirisomboon6-0, 6-4 výhradetail zápasu
19.06.19
2. kolo
vs. Jean Thirouin6-3, 6-74, 5-2, Jean Thirouin - skrečvýhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
16.06.19
finále
vs. Jean Thirouin6-2, 6-0 výhradetail zápasu
15.06.19
semifinále
vs. Yong-Kyu Lim3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
14.06.19
štvrťfinále
vs. Seong Chan Hong6-1, 6-1 výhradetail zápasu
13.06.19
2. kolo
vs. Sanhui Shin2-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
11.06.19
1. kolo
vs. Ju-Hae Moon6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Hongkong M25 Hong - tvrdý
07.06.19
štvrťfinále
vs. Shintaro Imai7-5, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
<