ZÁPAS
30.06.14 | 2. kolo | Aleksandre Metreveli | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-3, 6-3 | Kazakhstan F9 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aleksandre Metreveli vs. Shonigmatjon Shofayziyev - Vzájomné zápasy
05.04.16 | 1. kolo | Aleksandre Metreveli | Shonigmatjon Shofayziyev | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Uzbekistan F1 | tvrdý |
30.06.14 | 2. kolo | Aleksandre Metreveli | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Kazakhstan F9 | tvrdý |
Aleksandre Metreveli form & Shonigmatjon Shofayziyev form
Aleksandre Metreveli - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Shonigmatjon Shofayziyev - posledné zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.18 kvalifik. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detail zápasu |