Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
23.07.88, 35 rokov
23.07.88, 35 rokov
Aleksandre Metreveli vs. Guy Michelevitz - Vzájomné zápasy
10.09.12 | 1. kolo | Aleksandre Metreveli | Guy Michelevitz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Georgia F2 | antuka |
Aleksandre Metreveli form & Guy Michelevitz form
Aleksandre Metreveli - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Philip Henning | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.24 štvrťfinále | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu |
Guy Michelevitz - posledné zápasy
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | detail zápasu |