ZÁPAS
30.06.14 | štvrťfinále | Aleksandre Metreveli | Daniiar Duldaev | 6-3, 7-5 | Kazakhstan F9 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aleksandre Metreveli vs. Daniiar Duldaev - Vzájomné zápasy
30.06.14 | štvrťfinále | Aleksandre Metreveli | Daniiar Duldaev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Kazakhstan F9 | tvrdý |
06.10.12 | 1. kolo kval. | Aleksandre Metreveli | Daniiar Duldaev | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Tashkent Challenger | tvrdý |
Aleksandre Metreveli form & Daniiar Duldaev form
Aleksandre Metreveli - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Daniiar Duldaev - posledné zápasy
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Denys Molchanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
08.01.18 kvalifik. | vs. Yuuya Kibi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Chaleechan Tanasugarn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Thailand F12 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. A-Ram Kim | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F11 - tvrdý | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Yan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.17 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Thailand F10 - tvrdý | ||||
30.11.17 štvrťfinále | vs. Frederik Nielsen | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.17 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Vietnam F3 - tvrdý | ||||
24.11.17 štvrťfinále | vs. Nathan Pasha | 6-2, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.17 2. kolo | vs. Sho Katayama | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Alberto Lim | 6-2, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
Vietnam F2 - tvrdý | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Nathan Pasha | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F1 - tvrdý | ||||
11.11.17 finále | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.17 semifinále | vs. Nam Hoang Ly | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.17 štvrťfinále | vs. Ti Chen | 2-6, 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.17 2. kolo | vs. Mirko Martinez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo | vs. Linh Giang Trinh | 1-6, 7-5, 3-0, Linh Giang Trinh - skreč | detail zápasu | |
Malaysia F3 - tvrdý | ||||
29.10.17 1. kolo | vs. Lukas Ollert | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Malaysia F2 - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Alberto Lim | 4-6, 2-4, - Daniiar Duldaev - skreč | detail zápasu | |
Malaysia F1 - tvrdý | ||||
18.10.17 2. kolo | vs. Takashi Saito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo | vs. Chuhan Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
01.10.17 2. kolo kval. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Rodion Pak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. George Tsivadze | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Vitalii Shcherba | 6-3, 6-3 | detail zápasu |