ZÁPAS
14.10.13 | 1. kolo kval. | Aleksandre Metreveli | Bogdan Valiev | 6-0, 6-0 | Kazakhstan F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
05.02.96, 28 rokov
05.02.96, 28 rokov
Aleksandre Metreveli vs. Bogdan Valiev - Vzájomné zápasy
14.10.13 | 1. kolo kval. | Aleksandre Metreveli | Bogdan Valiev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | tvrdý |
Aleksandre Metreveli form & Bogdan Valiev form
Aleksandre Metreveli - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Bogdan Valiev - posledné zápasy
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Grisha Reytman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
05.10.15 kvalifik. | vs. Pavel Tsoy | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Mark Golets | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Joaquin Moriones | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F27 - tvrdý | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Matteo Tinelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F26 - tvrdý | ||||
29.06.15 2. kolo kval. | vs. Ferdun Shevkedov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Dmitry Resnyanskiy | - Bogdan Valiev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F12 - tvrdý | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - tvrdý | ||||
16.03.15 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Dmitry Resnyanskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
19.01.15 kvalifik. | vs. Mikhail Elgin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - tvrdý I. | ||||
22.12.14 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F14 - antuka | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F13 - antuka | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F12 - antuka | ||||
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F9 - tvrdý | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Iskander Davutov | 6-4, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
30.06.14 kvalifik. | vs. Serikzhan Yessenbekov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - tvrdý | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Nikita Matveyko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
14.04.14 kvalifik. | vs. George Tsivadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.14 1. kolo kval. | vs. Alexei Filenkov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
07.04.14 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Alexandr Chepelev | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
03.03.14 1. kolo | vs. Kuatbek Abiyev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Oybek Abdurahimov | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.14 kvalifik. | vs. Timofey Skripkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - tvrdý | ||||
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Tsatkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - tvrdý | ||||
14.10.13 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Metreveli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - tvrdý | ||||
07.10.13 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 1-6, 0-6 | detail zápasu |