ZÁPAS
23.03.15 | 1. kolo kval. | Alejandro Gonzalez | Luke Saville | 6-4, 1-6, 7-5 | Miami | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alejandro Gonzalez | Luke Saville | |
1. podanie % | 51/84 (61%) | 55/89 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/51 (65%) | 38/55 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/33 (55%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 34/89 (38%) | 33/84 (39%) |
Vyhrané body celkom | 85/173 (49%) | 88/173 (51%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alejandro Gonzalez vs. Luke Saville - Vzájomné zápasy
18.09.18 | 1. kolo | Luke Saville | Alejandro Gonzalez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Columbus Challenger | tvrdý I. |
23.03.15 | 1. kolo kval. | Alejandro Gonzalez | Luke Saville | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | Miami | tvrdý |
Alejandro Gonzalez form & Luke Saville form
Alejandro Gonzalez - posledné zápasy
Pereira Challenger - antuka | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
26.03.22 štvrťfinále | vs. Oliver Crawford | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-75, 4-1, Eduardo Ribeiro - skreč | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
18.03.22 štvrťfinále | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.22 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-2, 4-0, Johan Alexander Rodriguez - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.03.22 | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
12.02.22 semifinále | vs. Jc Aragone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.22 štvrťfinále | vs. Dennis Novikov | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
22.11.21 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Gabriel Generoso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.21 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
20.10.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-63, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Luke Saville - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cade Birrell | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
17.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. James McCabe | 6-4, 6-76, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Joshua Charlton | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Li Tu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-1, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-67, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu |