ZÁPAS
15.12.17 | semifinále | Alejandro Gomez | Carlos Boluda-Purkiss | 7-66, 6-4 | Dominican Republic | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alejandro Gomez | Carlos Boluda-Purkiss | |
1. podanie % | 41/85 (48%) | 50/70 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/41 (80%) | 36/50 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 26/44 (59%) | 13/20 (65%) |
Vyhrané break-bally | 1/3 (33%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/70 (30%) | 26/85 (31%) |
Vyhrané body celkom | 80/155 (52%) | 75/155 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alejandro Gomez vs. Carlos Boluda-Purkiss - Vzájomné zápasy
15.12.17 | semifinále | Alejandro Gomez | Carlos Boluda-Purkiss | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Dominican Republic | tvrdý |
Alejandro Gomez form & Carlos Boluda-Purkiss form
Alejandro Gomez - posledné zápasy
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Nicolas Barrientos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Kano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Kzam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.21 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
22.09.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mathieu Perchicot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Quito Challenger - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Mario Adre Galarraga | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
12.09.21 finále | vs. Gustavo Heide | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.21 semifinále | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.21 štvrťfinále | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Enrique Bogo | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. Marcelo Marino Hidalgo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.21 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Mario Mansilla Diez | 5-7, 6-1, 7-62 | detail zápasu |
Carlos Boluda-Purkiss - posledné zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu |