ZÁPAS
08.04.17 | semifinále | Aldin Setkic | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-3 | Egypt F12 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Aldin Setkic | Vladyslav Manafov | |
1. podanie % | 34/46 (74%) | 31/58 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/34 (85%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 22/58 (38%) | 10/46 (22%) |
Vyhrané body celkom | 58/104 (56%) | 46/104 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 9 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aldin Setkic vs. Vladyslav Manafov - Vzájomné zápasy
08.04.17 | semifinále | Aldin Setkic | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Egypt F12 | tvrdý |
23.11.15 | semifinále | Aldin Setkic | Vladyslav Manafov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Egypt F41 | tvrdý |
Aldin Setkic form & Vladyslav Manafov form
Aldin Setkic - posledné zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Pietro Marino | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - skreč | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - skreč | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | - | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu |
Vladyslav Manafov - posledné zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu |