ZÁPAS
08.06.15 | 1. kolo kval. | Alberto De Meo | Zvonimir Oreskovic | 6-2, 6-1 | Slovenia F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
08.03.94, 30 rokov
08.03.94, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
09.01.98, 26 rokov
09.01.98, 26 rokov
Alberto De Meo vs. Zvonimir Oreskovic - Vzájomné zápasy
08.06.15 | 1. kolo kval. | Alberto De Meo | Zvonimir Oreskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Slovenia F2 | antuka |
Alberto De Meo form & Zvonimir Oreskovic form
Alberto De Meo - posledné zápasy
USA F6 - antuka | ||||
30.01.17 | vs. Daniel Gianopulos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Sage Leaman | 1-6, 0-4, - Alberto De Meo - skreč | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
01.02.16 | vs. Rowland Phillips | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F35 - tvrdý I. | ||||
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Parrish Preston | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Patrick Daciek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovenia F3 - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Jan Dernic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Slovenia F2 - antuka | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Slovenia F1 - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Peter Sillanpaa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Umberto Zaccarelli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F20 - antuka | ||||
23.06.14 kvalifik. | vs. Matteo Fago | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Fabrizio Cavestro | 2-6, 6-3, Fabrizio Cavestro - skreč | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Ken Onishi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Slovenia F3 - antuka | ||||
02.06.14 2. kolo kval. | vs. Matej Leljak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F14 - antuka | ||||
04.11.13 1. kolo kval. | vs. Ivan Blazevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F24 - antuka | ||||
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croatia F7 - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Philipp Tarpischev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Marcel Ruzic | 0-6, - Alberto De Meo - skreč | detail zápasu |
Zvonimir Oreskovic - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 3-5, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Kurzmann | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-5, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Josip Jerolimov | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Sabit Suntic | 6-4, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Milos Milakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Tadija Radovanovic | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 0-2, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Aleksas Tverijonas | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F21 - antuka | ||||
29.07.18 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 0-3, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Manuel Bernard | 3-6, 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Luca Staeheli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Zvonimir Oreskovic - skreč | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Manfred Fellin | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Dragovic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Calin Manda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 1-1, Yan Sabanin - skreč | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-73, 6-2, 4-6 | detail zápasu |