ZÁPAS
20.03.14 | 2. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Guilherme Clezar | 6-3, 6-4 | Panama City | antuka |
ŠTATISTIKY
Albert Ramos-Vinolas | Guilherme Clezar | |
1. podanie % | 30/46 (65%) | 40/68 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/30 (93%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/16 (81%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané break-bally | 2/8 (25%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/68 (43%) | 5/46 (11%) |
Vyhrané body celkom | 70/114 (61%) | 44/114 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 6 | 9 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Albert Ramos-Vinolas vs. Guilherme Clezar - Vzájomné zápasy
01.03.18 | 2. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Guilherme Clezar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
09.02.15 | 1. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Guilherme Clezar | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
20.03.14 | 2. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Guilherme Clezar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Panama City | antuka |
Albert Ramos-Vinolas form & Guilherme Clezar form
Albert Ramos-Vinolas - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | detail zápasu |
Guilherme Clezar - posledné zápasy
M25+H Lajeado - antuka | ||||
25.11.22 štvrťfinále | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Enrique Bogo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.02.21 2. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cary Challenger - tvrdý | ||||
10.11.20 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 2-3, - Guilherme Clezar - skreč | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
16.10.20 štvrťfinále | vs. Federico Gaio | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.10.20 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
13.10.20 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.20 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
27.09.20 kvalifik. | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
24.09.20 štvrťfinále | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.20 2. kolo | vs. Federico Coria | 7-66, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-68, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.20 štvrťfinále | vs. Igor Sijsling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.20 2. kolo | vs. Valentin Royer | 6-77, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
05.03.20 3. kolo | vs. Kevin King | 6-74, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.20 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-1, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.20 3. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 1-6 | detail zápasu |