ZÁPAS
21.05.19 | kvalifik. | Albert Alcaraz Ivorra | Cosmin Ontica | 6-0, 6-2 | M15 Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Albert Alcaraz Ivorra | Cosmin Ontica | |
1. podanie % | 30/45 (67%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/30 (70%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/15 (73%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkom | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Albert Alcaraz Ivorra | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Albert Alcaraz Ivorra | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Cosmin Ontica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Albert Alcaraz Ivorra | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Albert Alcaraz Ivorra | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-0 | Cosmin Ontica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Albert Alcaraz Ivorra | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Albert Alcaraz Ivorra | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Cosmin Ontica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Albert Alcaraz Ivorra | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Cosmin Ontica | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
22.03.95, 29 rokov
22.03.95, 29 rokov
Albert Alcaraz Ivorra vs. Cosmin Ontica - Vzájomné zápasy
21.05.19 | kvalifik. | Albert Alcaraz Ivorra | Cosmin Ontica | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
Albert Alcaraz Ivorra form & Cosmin Ontica form
Albert Alcaraz Ivorra - posledné zápasy
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Huelva - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Jules Okala | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 5-3, Julian Ocleppo - skreč | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
26.05.19 finále | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.05.19 semifinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.05.19 štvrťfinále | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.05.19 finále | vs. Marko Tepavac | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.05.19 semifinále | vs. Adam Moundir | 5-7, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.19 štvrťfinále | vs. Arnaud Bovy | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Daniel Svensson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Aly Shokeir | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Yeongseok Jeong | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Reus - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Paul Cayre | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
08.02.18 2. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.18 1. kolo | vs. Jasper Felix Schiefer | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Cosmin Ontica - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - skreč | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu |