ZÁPAS
14.07.17 | štvrťfinále | Albano Olivetti | Florian Lakat | 3-6, 6-4, 6-0 | France F15 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Albano Olivetti | Florian Lakat | |
1. podanie % | 49/91 (54%) | 37/76 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/49 (86%) | 26/37 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/42 (38%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 32/76 (42%) | 33/91 (36%) |
Vyhrané body celkom | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Dvojchyby | 9 | 4 |
Esá | 13 | 7 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Albano Olivetti vs. Florian Lakat - Vzájomné zápasy
14.07.17 | štvrťfinále | Albano Olivetti | Florian Lakat | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | France F15 | tvrdý |
Albano Olivetti form & Florian Lakat form
Albano Olivetti - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nikola Djosic | 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Robin Bulant | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ulrich | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-68, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 7-62, 7-67 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 6-1, 6-73, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-65, 7-68 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Leo Galliano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Arthur Fils | 6-4, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-73, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Robin Haase | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.20 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Peter Mimnagh-Flemming | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Andre Begemann | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Florian Lakat - posledné zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
10.01.20 2. kolo | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.20 kvalifik. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
31.05.19 štvrťfinále | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
18.05.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |