ZÁPAS
22.09.18 | 1. kolo kval. | Alan Bzarov | Rostislav Galfinger | 5-7, 6-2, 6-2 | Kazakhstan F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Alan Bzarov | Rostislav Galfinger | |
1. podanie % | 79/113 (70%) | 66/93 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 50/79 (63%) | 34/66 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/34 (32%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 8/18 (44%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z returnu | 50/93 (54%) | 52/113 (46%) |
Vyhrané body celkom | 111/206 (54%) | 95/206 (46%) |
Dvojchyby | 17 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alan Bzarov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alan Bzarov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Rostislav Galfinger | |
4-2 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alan Bzarov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alan Bzarov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alan Bzarov | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Rostislav Galfinger | |
1-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alan Bzarov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alan Bzarov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alan Bzarov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Rostislav Galfinger | |
1-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alan Bzarov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alan Bzarov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alan Bzarov | 4-2 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Rostislav Galfinger | |
6-2 |
Rusko
02.02.95, 29 rokov
02.02.95, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
12.11.02, 21 rokov
12.11.02, 21 rokov
Alan Bzarov vs. Rostislav Galfinger - Vzájomné zápasy
22.09.18 | 1. kolo kval. | Alan Bzarov | Rostislav Galfinger | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Kazakhstan F8 | antuka |
Alan Bzarov form & Rostislav Galfinger form
Alan Bzarov - posledné zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. David Georgadze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 0-6, 0-2, - Alan Bzarov - skreč | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 7-62, 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
Egypt F23 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eleftherios Theodorou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-711, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Renat Sakhabutdinov | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 5-7, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Igor Saveljic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-73, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Anton Magnusson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Omar Magdy Ezzeldin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Jeff Guerrero | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Federico Rebecchini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Rostislav Galfinger - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 7-63, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Pundel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mario Nicosia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Christoph Gayk | - Rostislav Galfinger - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 7-60, 5-7, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Azariah Rusher | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Cerejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lars Erik Schneider | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jim Hendrikx | 4-6, 0-2, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Schaber | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Schwerdtfeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jagmeet Singh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ali Razavi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Amirali Ghavam | 6-73, 2-4, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 7-63, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ian Rabtsevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu |