ZÁPAS
02.04.16 | semifinále | Akira Santillan | Roberto Ortega-Olmedo | 6-3, 7-66 | Spain F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Akira Santillan | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. podanie % | 40/80 (50%) | 57/82 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/40 (80%) | 34/57 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/40 (53%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané break-bally | 2/13 (15%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 35/82 (43%) | 27/80 (34%) |
Vyhrané body celkom | 88/162 (54%) | 74/162 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esá | 6 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Akira Santillan vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájomné zápasy
04.12.16 | finále | Akira Santillan | Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Spain F39 | tvrdý |
02.04.16 | semifinále | Akira Santillan | Roberto Ortega-Olmedo | 6-3, 7-66 | detail zápasu | Spain F7 | tvrdý |
Akira Santillan form & Roberto Ortega-Olmedo form
Akira Santillan - posledné zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 5-3, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dan Added | 6-2, 4-6, 1-4, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-74, 1-4, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Bernard Tomic | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 7-63, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 1-2, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Krawczyk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 3-6, 3-5, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Yanaki Milev | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |