ZÁPAS
22.04.19 | 1. kolo | Akira Santillan | Chien-Hsun Lo | 6-1, 6-2 | Nanchang Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Akira Santillan | Chien-Hsun Lo | |
1. podanie % | 22/39 (56%) | 35/53 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/22 (82%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/17 (71%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/53 (55%) | 9/39 (23%) |
Vyhrané body celkom | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Akira Santillan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Akira Santillan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-40 | ||
Akira Santillan | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Akira Santillan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Akira Santillan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Akira Santillan | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Akira Santillan | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Akira Santillan vs. Chien-Hsun Lo - Vzájomné zápasy
22.04.19 | 1. kolo | Akira Santillan | Chien-Hsun Lo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Nanchang Challenger | antuka |
28.01.15 | 3. kolo | Akira Santillan | Chien-Hsun Lo | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Australian Open | tvrdý |
Akira Santillan form & Chien-Hsun Lo form
Akira Santillan - posledné zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 5-3, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dan Added | 6-2, 4-6, 1-4, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-74, 1-4, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Bernard Tomic | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 7-63, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 1-2, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Krawczyk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 3-6, 3-5, - Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Yanaki Milev | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Chien-Hsun Lo - posledné zápasy
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 2-4, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 7-62, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 4-1, Ainius Sabaliauskas - skreč | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 0-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Shane Biddaiah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Terence Atmane | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Finn Reynolds | 6-79, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Andrew Rogers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu |