Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.02.93, 31 rokov
12.02.93, 31 rokov
Ajeet Rai vs. Ramazan Nureev - Vzájomné zápasy
08.07.18 | 2. kolo kval. | Ajeet Rai | Ramazan Nureev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | China F10 | tvrdý |
Ajeet Rai form & Ramazan Nureev form
Ajeet Rai - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | detail zápasu |
Ramazan Nureev - posledné zápasy
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Elgin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F13 - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 7-61, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
22.07.18 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Yahor Yatsyk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
14.07.18 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.18 1. kolo kval. | vs. Chuanqi Su | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. San Wong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-4, 2-6, 1-5, - Ramazan Nureev - skreč | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Javier Araya | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nazar Achour | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Temirlan Nauruzov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Siphosothando Montsi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Michel Vernier | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Hady Habib | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Milos Sekulic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Federico Lucini | 7-65, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
18.02.18 kvalifik. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F1 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Michael Commings | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Michael Look | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Malaysia F3 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. John Lamble | 4-6, 2-6 | detail zápasu |