ZÁPAS
01.12.14 | 2. kolo kval. | Agustin Ozcoidi | Juan Ignacio Araoz | 7-64, 6-4 | Argentina F19 | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
11.06.95, 28 rokov
11.06.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
19.04.96, 27 rokov
19.04.96, 27 rokov
Agustin Ozcoidi vs. Juan Ignacio Araoz - Vzájomné zápasy
01.12.14 | 2. kolo kval. | Agustin Ozcoidi | Juan Ignacio Araoz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | Argentina F19 | antuka |
Agustin Ozcoidi form & Juan Ignacio Araoz form
Agustin Ozcoidi - posledné zápasy
Bolivia F3 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Marcos Castares | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
18.09.18 kvalifik. | vs. Ariel Eduardo Mesa Tobar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Cleiner Caceres | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Bolivia F1 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Alejandro Ortiz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Diego Alberto Moya | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Alejo Michaux | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. David Fleming | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bolivia F1 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Felipe D'Annunzio | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Victor Nunez | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexis Gurmendi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Leonardo Albertalli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Pedro De Souza V. Mendonca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bolivia F1 - antuka | ||||
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Felipe D'Annunzio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Peru F6 - antuka | ||||
30.11.15 kvalifik. | vs. Federico Nicolas Bertucci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Salvagno | 6-2, Juan Bautista Salvagno - skreč | detail zápasu | |
Peru F5 - antuka | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Francesco Alejandro Cori Gamero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Felipe Lacalle | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.15 kvalifik. | vs. Federico Moreno | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Peru F4 - antuka | ||||
16.11.15 kvalifik. | vs. David Fleming | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Nicolas Elias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Andre Ku Meza | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Diego Molina | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Sergio Alejandro Garcia Roca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Gabriel Carneiro Torres Goncalves | 6-1, 7-65 | detail zápasu |
Juan Ignacio Araoz - posledné zápasy
Argentina F13 - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Jeff Guerrero | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Luciano Agustin Fisicaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Pablo Aristimuno Gomez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F20 - antuka | ||||
08.12.14 2. kolo kval. | vs. Wenceslao Albin Martin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.14 1. kolo kval. | vs. Pablo Aristimuno Gomez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F19 - antuka | ||||
01.12.14 2. kolo kval. | vs. Agustin Ozcoidi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Nicolas Sandoval | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F18 - antuka | ||||
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.14 kvalifik. | vs. Matias Rodolfo Buchhass | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Agustin Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Argentina F17 - antuka | ||||
08.09.14 kvalifik. | vs. Tomas Gerini | - Juan Ignacio Araoz - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Sasha Supruniuk | 6-4, 2-1, Sasha Supruniuk - skreč | detail zápasu | |
Argentina F16 - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Gaston Maximiliano Santillan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.14 kvalifik. | vs. Gustavo Guerses | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.14 2. kolo kval. | vs. Kevin Deich | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F15 - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F14 - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Mauricio Perez Mota | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Matias Bustamante | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Fernando Agustin Ordonez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
10.02.14 1. kolo kval. | vs. Tomas Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F2 - antuka | ||||
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
27.01.14 1. kolo kval. | vs. Martin Rondina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F20 - antuka | ||||
23.09.13 1. kolo kval. | vs. Santiago Picolet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
16.09.13 1. kolo kval. | vs. Yuri Radomsky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F15 - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo kval. | vs. Guillermo Carry | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.13 kvalifik. | vs. Matias-Omar Tello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Lavaselli | 6-3, 1-6, 7-60 | detail zápasu | |
Argentina F14 - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Mateo Galdon | 2-6, 3-6 | detail zápasu |