ZÁPAS
20.02.19 | 1. kolo | Adrian Bodmer | Takanyi Garanganga | 6-0, 4-1, - skreč | M15 Vale | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Adrian Bodmer | Takanyi Garanganga | |
1. podanie % | 22/31 (71%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/22 (82%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 21/35 (60%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané body celkom | 45/66 (68%) | 21/66 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Adrian Bodmer | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Bodmer | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Bodmer | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Adrian Bodmer | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Adrian Bodmer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrian Bodmer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Takanyi Garanganga | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Adrian Bodmer vs. Takanyi Garanganga - Vzájomné zápasy
20.02.19 | 1. kolo | Adrian Bodmer | Takanyi Garanganga | 6-0, 4-1, Takanyi Garanganga - skreč | detail zápasu | M15 Vale | tvrdý |
Adrian Bodmer form & Takanyi Garanganga form
Adrian Bodmer - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Drew Van Orderlain | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Pietri | - | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Younes Lalami Laaroussi | - | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 2-0, Vladimir Kravec - skreč | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | - | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Elmer Moller | 6-72, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Holban | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Max Houkes | 7-68, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Jonas Schaer | 6-4, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
25.06.22 semifinále | vs. Ben Patael | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.22 štvrťfinále | vs. Samir Banerjee | 6-72, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Takanyi Garanganga - posledné zápasy
M25 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
13.10.19 semifinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Memphis - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 2. kolo | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | detail zápasu |