ZÁPAS
26.10.20 | 2. kolo kval. | Adrian Andreev | Michalis Sakellaridis | 6-1, 6-3 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
15.01.01, 23 rokov
11 951 $
15.01.01, 23 rokov
11 951 $
Adrian Andreev vs. Michalis Sakellaridis - Vzájomné zápasy
26.10.20 | 2. kolo kval. | Adrian Andreev | Michalis Sakellaridis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Adrian Andreev form & Michalis Sakellaridis form
Adrian Andreev - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Michalis Sakellaridis - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu |