ZÁPAS
10.11.19 | 1. kolo kval. | Admir Kalender | Alexander Gaponenko | 6-3, 6-1 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Chorvátsko
12.01.01, 23 rokov
17 554 $
12.01.01, 23 rokov
17 554 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
01.06.02, 21 rokov
01.06.02, 21 rokov
Admir Kalender vs. Alexander Gaponenko - Vzájomné zápasy
10.11.19 | 1. kolo kval. | Admir Kalender | Alexander Gaponenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Admir Kalender form & Alexander Gaponenko form
Admir Kalender - posledné zápasy
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
16.01.23 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.08.22 finále | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.22 semifinále | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.22 štvrťfinále | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | detail zápasu |
Alexander Gaponenko - posledné zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Itay Feigin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Lev Levyatov | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 7-65, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Nekhoroshev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, - Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-4 | detail zápasu |