ZÁPAS
16.11.18 | štvrťfinále | Adam Moundir | Moritz Trocker | 6-2, 6-0 | Egypt F27 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Adam Moundir | Moritz Trocker | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 36/51 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/26 (73%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/51 (55%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkom | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Moritz Trocker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Moundir | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Moritz Trocker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Moundir | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Adam Moundir | 3-1 | |
0-0, A-40 | ||
4-1 | Moritz Trocker | |
Adam Moundir | 4-2 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 40-30 | ||
Adam Moundir | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Moritz Trocker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Moritz Trocker | |
2-0 | Moritz Trocker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Moundir | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Moritz Trocker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-0 | Moritz Trocker | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
22.04.00, 23 rokov
22.04.00, 23 rokov
Adam Moundir vs. Moritz Trocker - Vzájomné zápasy
16.11.18 | štvrťfinále | Adam Moundir | Moritz Trocker | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Egypt F27 | tvrdý |
Adam Moundir form & Moritz Trocker form
Adam Moundir - posledné zápasy
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Tom Paris | 7-61, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Filippo Romano | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
16.09.23 | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
09.09.23 štvrťfinále | vs. Blake Mott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Pengyu Lu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
03.09.23 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.23 semifinále | vs. Justin Barki | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Marlon Vankan | 3-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Moritz Trocker - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Pranav Suhas Nemani | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Tim Heger | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 6-2, Mile Matic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Mykyta Markin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detail zápasu |