ZÁPAS
04.08.18 | 1. kolo kval. | Aaron Prandstetter | Hermanni Tiainen | 7-68, 6-4 | Finland F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rakúsko
05.08.98, 25 rokov
05.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
16.08.00, 23 rokov
16.08.00, 23 rokov
Aaron Prandstetter vs. Hermanni Tiainen - Vzájomné zápasy
04.08.18 | 1. kolo kval. | Aaron Prandstetter | Hermanni Tiainen | 7-68, 6-4 | detail zápasu | Finland F2 | antuka |
Aaron Prandstetter form & Hermanni Tiainen form
Aaron Prandstetter - posledné zápasy
M15 Helsinki - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Kasper Byskata | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Nathan Seateun | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Juho Kantola | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Sam Taylor | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Karl Kiur Saar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 kvalifik. | vs. Jussi Tiainen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Patrik Brydolf | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Austria F8 - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Kramer | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Hermanni Tiainen - posledné zápasy
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 6-0, 6-72, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Peetu Pohjola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Constantinos Koshis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Richards Emulins | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Peter Sillanpaa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Aaron Prandstetter | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Mirzaei | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 5-7, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Vangelis Fragistas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-71, 3-6 | detail zápasu |