Orlando Luz/Rafael Matos - výsledky / program / štatistiky

Orlando Luz/Rafael Matos - výsledky / program / štatistiky

Orlando Luz
Meno: Orlando Luz
Krajina: Brazília
Dátum narodenia: 08.02.98, 21 rokov
Rafael Matos
Meno: Rafael Matos
Krajina: Brazília
Dátum narodenia: 06.01.96, 23 rokov
roksumártvrdýantukatvrdý I.koberectrávaakryl
201948/98/040/90/00/00/00/0
úsp. %84.21 %100 %81.63 %0 %0 %0 %0 %
INFO: výhry / prehry (kliknite na vybraný rok, resp. povrch pre zobrazenie zápasov)

Orlando Luz/Rafael Matos / program

nenájdený žiaden zápas

Orlando Luz/Rafael Matos / výsledky

10.11.19fináleFacundo Bagnis/Andres MolteniOrlando Luz/Rafael Matos6-4, 5-7, 12-10 prehradetail zápasuUruguay Montevideo Challenger antuka
09.11.19semifináleOrlando Luz/Rafael MatosBoris Arias/Federico Zeballos6-4, 6-3 výhradetail zápasu
07.11.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosAriel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
05.11.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosMauricio Echazu/Gonzalo Villanueva7-5, 6-3 výhradetail zápasu
01.11.19semifináleAriel Behar/Gonzalo EscobarOrlando Luz/Rafael Matos6-4, 7-5 prehradetail zápasuEcuador Guayaquil Challenger antuka
31.10.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosSergio Galdos/Diego Hidalgo6-2, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
30.10.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosWilson Leite/Christian Lindell6-4, 6-2 výhradetail zápasu
24.10.191. koloGuilherme Clezar/Pedro SakamotoOrlando Luz/Rafael Matos7-5, 5-7, 11-9 prehradetail zápasuPeru Lima Challenger antuka
06.10.19fináleOrlando Luz/Rafael MatosMiguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli6-72, 6-4, 10-8 výhradetail zápasuBrazil Campinas Challenger antuka
05.10.19semifináleOrlando Luz/Rafael MatosSergio Galdos/Leonardo Mayer Sergio Galdos/Leonardo Mayer - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
04.10.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosFederico Coria/Sumit Nagal Federico Coria/Sumit Nagal - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
02.10.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosJose Hernandez-Fernandez/Diego Hidalgo7-64, 6-4 výhradetail zápasu
09.09.19semifináleOrlando Luz/Rafael MatosAlberto Barroso Campos/Bruno Mardones4-6, 6-3, 10-3 výhradetail zápasuSpain M25 Seville antuka
09.09.19fináleOrlando Luz/Rafael MatosSergio Gutierrez-Ferrol/Sergi Perez Contri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosJuan Beaus-Barquin/Alejandro Moya Moreno6-0, 6-1 výhradetail zápasu
09.09.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosMiguel Damas/Jose Juarez Caro6-1, 6-0 výhradetail zápasu
02.09.19semifináleNicolas Alvarez/Juan Pablo FicovichOrlando Luz/Rafael Matos6-3, 2-6, 10-6 prehradetail zápasuSpain M25 Oviedo antuka
02.09.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosEduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla6-1, 6-2 výhradetail zápasu
02.09.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosRoberto Cid/Jose Hernandez-Fernandez6-4, 7-64 výhradetail zápasu
26.08.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosViktor Durasovic/Georgii Kravchenko6-3, 6-2 výhradetail zápasuSpain M25 Donostia antuka
26.08.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosLuis Diego Chavez Villalpando/Mikel Lopez Hernaez6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.19semifináleJavier Barranco Cosano/Jose Hernandez-FernandezOrlando Luz/Rafael Matos4-6, 6-4, 10-5 prehradetail zápasu
19.08.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosDaniel Dutra Da Silva/Eduardo Ribeiro6-4, 6-4 výhradetail zápasuSpain M25 Santander antuka
19.08.19semifináleOrlando Luz/Rafael MatosJavier Barranco Cosano/Eduard Esteve Lobato7-610, 6-4 výhradetail zápasu
19.08.19fináleOrlando Luz/Rafael MatosIvan Gakhov/Jaume Pla Malfeito7-5, 6-4 výhradetail zápasu
19.08.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosRio Noguchi/Anatoliy Petrenko7-65, 6-2 výhradetail zápasu
24.06.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosLeonardo Aboian/Maximiliano Estevez7-65, 6-4 výhradetail zápasuBrazil M15 Curitiba antuka
24.06.19semifináleIgor Ribeiro Marcondes/Felipe Meligeni Rodrigues AlvesOrlando Luz/Rafael Matos6-2, 6-4 prehradetail zápasu
24.06.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosAlex Blumenberg/Joao Hinsching6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.05.19fináleFelipe Meligeni Rodrigues Alves/Jaume Pla MalfeitoOrlando Luz/Rafael Matos1-6, 6-4, 11-9 prehradetail zápasuSpain M15 Valldoreix antuka
13.05.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosZane Khan/Carlos Lopez Montagud Zane Khan/Carlos Lopez Montagud - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
13.05.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosFacundo Diaz Acosta/Naoki Tajima6-1, 6-3 výhradetail zápasu
13.05.19semifináleOrlando Luz/Rafael MatosDan Added/Albano Olivetti6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.05.19štvrťfináleMartin Cuevas/Evgeny KarlovskiyOrlando Luz/Rafael Matos7-5, 4-6, 10-5 prehradetail zápasuPortugal Braga Challenger antuka
07.05.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosFrederico Gil/Bernardo Saraiva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
29.04.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosAmaury De Beer/Louis Tessa6-1, 6-1 výhradetail zápasuTunisia M15 Tabarka antuka
29.04.19semifináleOrlando Luz/Rafael MatosKazuma Kawachi/Shunsuke Wakita4-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
29.04.19fináleOrlando Luz/Rafael MatosFranco Agamenone/Franco Emanuel Egea6-4, 6-4 výhradetail zápasu
29.04.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosMohamed Ali Abibsi/Marko Pavlovic (1999)6-0, 6-0 výhradetail zápasu
22.04.19semifináleOrlando Luz/Rafael MatosFranco Emanuel Egea/Juan Pablo Paz3-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasuTunisia M15 Tabarka antuka
22.04.19fináleOrlando Luz/Rafael MatosErik Crepaldi/Darko Jandric6-4, 7-5 výhradetail zápasu
22.04.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosAnas Fattar/Yassir Kilani6-2, 6-1 výhradetail zápasu
22.04.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosJonathan Gray/Clement Larriere6-4, 7-5 výhradetail zápasu
15.04.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosPablo Alonso Munoz/David Garcia Sanchez6-3, 6-1 výhradetail zápasuSpain M15 Madrid antuka
15.04.19štvrťfináleMarvin Netuschil/Jeroen VannesteOrlando Luz/Rafael Matos7-63, 6-4 prehradetail zápasu
08.04.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosDavid Jorda Sanchis/Jaume Pla Malfeito6-3, 6-76, 10-8 výhradetail zápasuSpain M15 Reus antuka
08.04.19semifináleOrlando Luz/Rafael MatosJordan Correia Passos Do Carmo/Adrian Exposito6-2, 6-2 výhradetail zápasu
08.04.19fináleOrlando Luz/Rafael MatosFrancisco Cabral/Luis Faria6-3, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
08.04.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosCayetano March/Pol Martin Tiffon6-4, 6-2 výhradetail zápasu
18.03.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosFrancisco Cabral/Tiago Cacao6-2, 6-1 výhradetail zápasuPortugal M15 Quinta tvrdý
<