Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
26.10.20
11:00
1. kolo
Gael Monfils [7]  
Pablo Carreno-Busta  
26.10.20
11:00
1. kolo
Novak Djokovic [1WC]  
Filip Krajinovic  
26.10.20
11:00
1. kolo
Kei Nishikori [PR]  
Dominic Thiem [2]  
26.10.20
11:00
1. kolo
Grigor Dimitrov  
Karen Khachanov  
26.10.20
11:00
1. kolo
Dusan Lajovic  
Diego Sebastian Schwartzman [6]  
26.10.20
11:00
1. kolo
Dennis Novak [WC]  
Kevin Anderson [PR]  
26.10.20
11:00
1. kolo
Christian Garin  
Stan Wawrinka  
26.10.20
11:00
1. kolo
Borna Coric  
Taylor Harry Fritz  
26.10.20
11:00
1. kolo
Stefanos Tsitsipas [3]  
Jan-Lennard Struff  
26.10.20
11:00
1. kolo
Casper Ruud  
Jannik Sinner [WC]  
26.10.20
11:00
1. kolo
Alex De Minaur  
Daniil Medvedev [4]  
26.10.20
11:00
1. kolo
Jurij Rodionov [WC]  
Denis Shapovalov [8]  
muži dvojhra tvrdý I. Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
26.10.20
10:00
1. kolo
Lukas Lacko  
Nikola Milojevic [7]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Henri Laaksonen [6]  
Mikael Torpegaard  
26.10.20
10:00
1. kolo
Filip Horansky  
Cedrik-Marcel Stebe  
26.10.20
10:00
1. kolo
Oscar Otte [8]  
Marc-Andrea Huesler  
26.10.20
10:00
1. kolo
Kimmer Coppejans  
Yannick Maden  
26.10.20
10:00
1. kolo
Daniel Masur [WC]  
Daniel Altmaier [4WC]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Botic Van De Zandschulp  
Benjamin Bonzi [SE]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Sebastian Ofner  
Dustin Brown [PR]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Arthur Rinderknech  
Taro Daniel [2]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Kamil Majchrzak [1]  
Roberto Marcora  
26.10.20
10:00
1. kolo
Maxime Cressy  
Maximilian Marterer [WC]  
muži dvojhra tvrdý Turkey Istanbul Challenger sety 1 2 3 4 5
26.10.20
10:00
finále
Martin Klizan  
Ilya Ivashka [7]  
muži dvojhra antuka Spain Marbella Challenger sety 1 2 3 4 5
26.10.20
10:00
1. kolo
Andrej Martin [5]  
Joao Domingues  
26.10.20
10:00
1. kolo
Alessandro Giannessi  
Gianluca Mager [3]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Steven Diez  
Carlos Gomez-Herrera [WC]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Jozef Kovalik [8]  
Jay Clarke  
26.10.20
10:00
1. kolo
Blaz Rola  
Maxime Janvier  
26.10.20
10:00
1. kolo
Federico Gaio  
Nicola Kuhn [WC]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Mario Vilella Martinez  
Pedro Martinez Portero [2]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Alexandre Muller [ALT]  
Pedro Sousa [7]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Bernabe Zapata Miralles  
Tommy Robredo [PR]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Carlos Taberner  
Ramkumar Ramanathan  
26.10.20
10:00
1. kolo
Carlos Alcaraz Garfia  
Lorenzo Giustino  
26.10.20
10:00
1. kolo
Holger Vitus Nodskov Rune [WC]  
Elliot Benchetrit [ALT]  
muži štvorhra tvrdý I. Kazakhstan Nur-Sultan sety 1 2 3 4 5
26.10.20
07:00
1. kolo
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic  
Rohan Bopanna/Frederik Nielsen  
26.10.20
07:00
1. kolo
Nikola Cacic/Marcelo Demoliner  
Sander Arends/Artem Sitak  
26.10.20
07:00
1. kolo
Mohamed Safwat/Denis Yevseyev [WC]  
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski  
26.10.20
07:00
1. kolo
Matwe Middelkoop/Hugo Nys  
Ben McLachlan/Franko Skugor [4]  
26.10.20
07:00
1. kolo
Luke Bambridge/Divij Sharan  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
muži štvorhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
26.10.20
11:00
1. kolo
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin  
Daniel Evans/Oliver Marach [WC]  
26.10.20
11:00
1. kolo
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [3]  
Raven Klaasen/Jean-Julien Rojer  
26.10.20
11:00
1. kolo
Robert Farah/Fabrice Martin  
Wesley Koolhof/Nikola Mektic  
muži štvorhra tvrdý I. Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
26.10.20
10:00
1. kolo
Mikael Torpegaard/Jeff Wolf  
Hugo Gaston/Arthur Rinderknech  
26.10.20
10:00
1. kolo
Julian Lenz/Yannick Maden  
Lloyd Glasspool/Alex Lawson [4]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Andre Begemann/David Pel [1]  
Marvin Moeller/Max Wiskandt [WC]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Maxime Cressy/Albano Olivetti  
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak  
26.10.20
10:00
1. kolo
Andre Goransson/Jan Zielinski [3]  
Sadio Doumbia/Fabien Reboul  
26.10.20
10:00
1. kolo
Benito Sanchez Martinez/Cedrik-Marcel Stebe [WC]  
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz [WC]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Daniel Masur/Mischa Zverev  
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli [2]  
muži štvorhra antuka Spain Marbella Challenger sety 1 2 3 4 5
26.10.20
10:00
1. kolo
Carlos Taberner/Bernabe Zapata Miralles  
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan [2]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Andrej Martin/Goncalo Oliveira  
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla [WC]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Romain Arneodo/David Vega Hernandez [1]  
Federico Gaio/Andrea Pellegrino  
26.10.20
10:00
1. kolo
David Marrero/Roberto Ortega-Olmedo [WC]  
Roberto Carballes Baena/Federico Coria  
26.10.20
10:00
1. kolo
Malek Jaziri/Jozef Kovalik  
Andrea Arnaboldi/Lorenzo Giustino  
26.10.20
10:00
1. kolo
Riccardo Bonadio/Daniel Elahi Galan  
Luis David Martinez/Fernando Romboli [3]  
26.10.20
10:00
1. kolo
Carlos Gomez-Herrera/Mario Vilella Martinez [WC]  
Steven Diez/Blaz Rola  
<