Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý Mexico Acapulco sety 1 2 3 4 5
22.02.20
1. kolo kval.
Jason Jung 2 6 6
Steven Diez 0 2 2
22.02.20
1. kolo kval.
Damir Dzumhur 2 6 6
Joao Menezes 0 1 4
22.02.20
1. kolo kval.
Marcos Giron 2 7 6
Juan Alejandro Hernandez 0 5 1
22.02.20
1. kolo kval.
Alex Bolt 2 7 4 7
Sebastian Ofner 1 62 6 67
22.02.20
1. kolo kval.
Taro Daniel 1 6 4
Max Purcell skreč 0 3 3
22.02.20
1. kolo kval.
Daniel Elahi Galan 2 5 6 6
Lucas Gomez 1 7 1 2
22.02.20
1. kolo kval.
Daniel Altmaier 2 6 6
Ryan Harrison 0 2 3
22.02.20
1. kolo kval.
Tommy Paul 1 7 7 1
Danilo Petrovic skreč 0 6 0
muži dvojhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Illya Marchenko 2 4 6 6
Hugo Gaston 1 6 4 4
22.02.20
semifinále
Enzo Couacaud 2 4 6 7
Chun Hsin Tseng 1 6 3 65
muži dvojhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Yoshihito Nishioka 2 1 6 6
Ugo Humbert 1 6 4 0
muži dvojhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Arthur Rinderknech 2 6 6
Christopher O'Connell 0 4 2
22.02.20
semifinále
Maxime Cressy 2 7 6
Johannes Haerteis 0 62 4
muži dvojhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
22.02.20
1. kolo kval.
Yuichi Sugita 2 6 6
Petros Tsitsipas 0 3 2
22.02.20
1. kolo kval.
Evgeny Donskoy 1 6 3
Mikael Ymer skreč 0 4 3
22.02.20
1. kolo kval.
Yasutaka Uchiyama 1 5 7 2 2
Zhizhen Zhang skreč 0 7 6 2
22.02.20
1. kolo kval.
Dennis Novak 2 7 6 6
Blaz Rola 1 63 73 4
22.02.20
1. kolo kval.
Lloyd Harris 2 5 6 6
Thomas Fabbiano 1 7 4 3
22.02.20
1. kolo kval.
Emil Ruusuvuori 1 7
Peter Gojowczyk skreč 0 5
22.02.20
1. kolo kval.
Lorenzo Musetti 2 6 7
Alexei Popyrin 0 3 61
muži dvojhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Botic Van De Zandschulp 2 6 3 6
Nicola Kuhn 1 4 6 2
22.02.20
semifinále
Tomas Machac 2 6 6
Ruben Bemelmans 0 2 4
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.20
štvrťfinále
Jules Okala 2 5 6 6
Peter Makk 1 7 4 2
22.02.20
semifinále
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Maxime Hamou 0 3 4
22.02.20
štvrťfinále
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 7 4 6
Domagoj Biljesko 1 5 6 2
22.02.20
semifinále
Jonas Forejtek 2 6 6
Jules Okala 0 1 2
22.02.20
štvrťfinále
Jonas Forejtek 2 6 6
Yshai Oliel 0 3 2
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Gage Brymer 2 7 6
Igor Ribeiro Marcondes 0 63 3
22.02.20
štvrťfinále
Matic Spec 2 7 6
Gilbert Klier Junior 0 62 1
22.02.20
štvrťfinále
Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Maksim Tikhomirov 0 3 2
22.02.20
semifinále
Gabriel Petit 2 6 4 7
Matic Spec 1 2 6 5
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Omar Giacalone 2 6 6
Antonio Massara 0 4 0
22.02.20
semifinále
Alexis Musialek 1 4
Clement Geens skreč 0 1
22.02.20
štvrťfinále
Alexis Musialek 2 6 6
Cayetano March 0 2 3
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Thomas Laurent 2 6 6
Pak Long Yeung 0 2 2
22.02.20
štvrťfinále
Thomas Laurent 2 7 6
Remy Bertola 0 5 2
22.02.20
semifinále
Quentin Folliot 2 6 6
Benjamin Pietri 0 3 3
muži dvojhra tvrdý I. Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Jan Satral 2 6 6
Dalibor Svrcina 0 2 4
22.02.20
semifinále
Elmar Ejupovic 2 6 7
Mick Veldheer 0 4 64
22.02.20
štvrťfinále
Mick Veldheer 2 2 6 6
Christoph Negritu 1 6 3 2
muži dvojhra antuka Spain M15 Paguera sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Pedro Cachin 1 7 6 4
Ricardo Ojeda Lara skreč 0 6 1
22.02.20
semifinále
Mathieu Perchicot 2 6 6
Pedro Vives Marcos 0 1 4
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Robin Stanek 2 7 6
Jacopo Berrettini 0 5 4
22.02.20
semifinále
Pablo Vivero Gonzalez 2 4 6 6
Oleksii Krutykh 1 6 4 3
muži dvojhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
22.02.20
štvrťfinále
Vladyslav Manafov 2 6 7
Vladimir Ivanov 0 2 65
22.02.20
semifinále
Yuta Shimizu 2 7 6
Vladyslav Manafov 0 5 4
22.02.20
štvrťfinále
Otto Virtanen 2 6 6
Francesco Forti 0 4 4
22.02.20
semifinále
Otto Virtanen 2 6 6
Savriyan Danilov 0 4 4
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Lucas Poullain 2 7 6
Jesper De Jong 0 64 1
22.02.20
štvrťfinále
Jesper De Jong 2 7 6
Luke Johnson 0 68 4
22.02.20
semifinále
Jack Draper 2 6 6
Evan Hoyt 0 4 4
muži dvojhra antuka Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Franco Agamenone 2 6 6
Mariano Navone 0 2 4
22.02.20
semifinále
Santiago Fa Rodriguez Taverna 1 5
Francisco Cerundolo skreč 0 2
22.02.20
finále
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 6 6
Franco Agamenone 0 4 3
muži dvojhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Juan Pablo Ficovich 2 7 4 6
Aziz Dougaz 1 63 6 3
22.02.20
semifinále
Jurij Rodionov 2 3 6 6
Guilherme Clezar 1 6 2 4
muži dvojhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Stefanos Tsitsipas 2 7 6
Alexander Bublik 0 5 3
22.02.20
semifinále
Felix Auger Aliassime 2 7 7
Gilles Simon 0 5 62
muži dvojhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
22.02.20
štvrťfinále
Attila Balazs 2 2 6 6
Pedro Martinez Portero 1 6 4 2
22.02.20
štvrťfinále
Gianluca Mager 2 7 7
Dominic Thiem 0 64 5
muži dvojhra antuka Chile Santiago sety 1 2 3 4 5
22.02.20
1. kolo kval.
Martin Klizan 2 6 6
Vadym Ursu 0 0 0
22.02.20
1. kolo kval.
Andrea Collarini 2 6 7
Martin Cuevas 0 2 64
22.02.20
1. kolo kval.
Renzo Olivo 2 6 7
Victor Nunez 0 0 63
22.02.20
1. kolo kval.
Filip Horansky 2 7 7
Gonzalo Lama 0 63 5
22.02.20
1. kolo kval.
Pedro Sakamoto 2 6 6
Fernando Romboli 0 1 2
22.02.20
1. kolo kval.
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Matias Gaedechens 0 1 0
22.02.20
1. kolo kval.
Carlos Taberner 2 6 6
Andres Molteni 0 3 2
22.02.20
1. kolo kval.
Orlando Luz 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 2 4
ženy dvojhra tvrdý Mexico Acapulco sety 1 2 3 4 5
22.02.20
1. kolo kval.
Varvara Lepchenko 2 7 6
Allie Kiick 0 5 4
22.02.20
1. kolo kval.
Sara Errani 2 6 6
Stefanie Voegele 0 1 2
22.02.20
1. kolo kval.
Giulia Gatto-Monticone 2 6 5 6
Astra Sharma 1 4 7 3
22.02.20
1. kolo kval.
Veronica Cepede Royg 2 7 3 6
Lara Arruabarrena 1 65 6 1
22.02.20
1. kolo kval.
Nicole Gibbs 2 6 6
Fernanda Contreras Gomez 0 2 3
22.02.20
1. kolo kval.
Anhelina Kalinina 2 6 6
Kristina Kucova 0 3 1
22.02.20
1. kolo kval.
Usue Maitane Arconada 2 3 6 6
Elisabetta Cocciaretto 1 6 3 4
22.02.20
1. kolo kval.
Caroline Dolehide 2 4 6 6
Martina Trevisan 1 6 3 2
22.02.20
1. kolo kval.
Francesca Di Lorenzo 2 6 6
Maria Jose Portillo Ramirez 0 3 1
22.02.20
1. kolo kval.
Kaja Juvan 2 7 7
Nadia Podoroska 0 65 62
22.02.20
1. kolo kval.
Xiyu Wang 2 6 6
Mayo Hibi 0 3 4
22.02.20
1. kolo kval.
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Lizette Cabrera 0 3 1
ženy dvojhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Simona Halep 2 3 6 7
Elena Rybakina 1 6 3 65
ženy dvojhra tvrdý Qatar Doha sety 1 2 3 4 5
22.02.20
kvalifik.
Kirsten Flipkens 2 6 6
Greetje Minnen 0 1 3
22.02.20
kvalifik.
Laura Siegemund 2 7 7
Magdalena Frech 0 5 5
22.02.20
kvalifik.
Tereza Martincova 2 7 6
Misaki Doi 0 5 1
22.02.20
kvalifik.
Bernarda Pera 2 7 4 6
Camila Giorgi 1 66 6 4
22.02.20
kvalifik.
Priscilla Hon 2 3 6 7
Liudmila Samsonova 1 6 4 62
22.02.20
kvalifik.
Jil Teichmann 2 7 6
Jana Cepelova 0 5 2
22.02.20
kvalifik.
Katerina Siniakova 2 6 6
Timea Babos 0 3 4
22.02.20
kvalifik.
Daria Kasatkina 2 5 6 6
Aliaksandra Sasnovich 1 7 1 1
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.20
štvrťfinále
Julia Stamatova 2 6 6
Anastasia Nefedova 0 4 4
22.02.20
semifinále
Julia Stamatova 2 6 7
Yuliana Lizarazo 0 4 5
22.02.20
semifinále
Nina Potocnik 2 6 7
Maria Herazo Gonzalez 0 2 63
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.02.20
štvrťfinále
Andrea Gamiz 2 4 6 6
Leolia Jeanjean 1 6 1 0
22.02.20
semifinále
Andrea Gamiz 2 7 7
Thaisa Grana Pedretti 0 5 5
22.02.20
štvrťfinále
Carolina M. Alves 2 7 6
Joanne Zuger 0 63 1
22.02.20
semifinále
Carolina M. Alves 2 7 6
Maria Lourdes Carle 0 63 4
22.02.20
štvrťfinále
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Katarina Kozarov 0 1 2
ženy dvojhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Martina Spigarelli 2 6 1 6
Polina Leykina 1 1 6 0
22.02.20
semifinále
Dalila Spiteri 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 4 3
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Carole Monnet 1 6 5
Daniela Vismane skreč 0 1 1
22.02.20
semifinále
Valentina Ryser 2 5 7 6
Adithya Karunaratne 1 7 62 4
ženy dvojhra tvrdý I. United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Viktoriya Tomova 2 6 6
Marie Benoit 0 3 3
22.02.20
semifinále
Clara Tauson 1 3
Clara Burel skreč 0 0
ženy dvojhra tvrdý India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Ankita Raina 2 6 6
Nudnida Luangnam 0 3 2
22.02.20
semifinále
Berfu Cengiz 2 3 6 7
Francesca Jones 1 6 2 63
ženy dvojhra tvrdý Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
22.02.20
štvrťfinále
Shiho Akita 2 6 7
Irina Ramialison 0 4 5
22.02.20
semifinále
Maddison Inglis 2 5 6 6
Shiho Akita 1 7 3 3
22.02.20
finále
Maddison Inglis 2 6 7
Destanee Aiava 0 4 64
22.02.20
štvrťfinále
Maddison Inglis 2 6 6
Leonie Kung 0 2 4
ženy dvojhra tvrdý Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Aliona Bolsova 2 6 6
Tereza Mrdeza 0 3 3
22.02.20
semifinále
Marta Kostyuk 2 7 7
Daria Snigur 0 5 64
ženy dvojhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Indy De Vroome 2 3 6 6
Xin Yu Wang 1 6 4 3
22.02.20
semifinále
Fang Ying Xun 2 6 6
Erina Hayashi 0 1 2
muži štvorhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo 2 6 6
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 0 4 3
muži štvorhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Bob Bryan/Mike Bryan 2 6 6 10
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 1 75 4 4
muži štvorhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 2 7 7
Roberto Cid/Goncalo Oliveira 0 64 63
muži štvorhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Sander Arends/David Pel 2 3 6 10
Andre Begemann/Florin Mergea 1 6 3 7
22.02.20
semifinále
Julian Lenz/Yannick Maden 2 2 6 10
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 1 6 1 2
muži štvorhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Fabian Marozsan/Peter Nagy 2 6 6
Yanki Erel/Zura Tkemaladze 0 4 3
22.02.20
semifinále
Calin Manda/Oleg Prihodko 2 6 4 10
Mats Hermans/Max Houkes 1 1 6 4
22.02.20
finále
Calin Manda/Oleg Prihodko 2 2 7 10
Fabian Marozsan/Peter Nagy 1 6 63 8
muži štvorhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Francisco Comesana/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 6
Luca Castelnuovo/Gabriel Petit 0 1 3
22.02.20
finále
Igor Ribeiro Marcondes/Brandon Walkin 2 6 6
Francisco Comesana/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 0 3 4
22.02.20
semifinále
Igor Ribeiro Marcondes/Brandon Walkin 2 6 6
Jody Maginley/Justin Roberts 0 1 3
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Moez Echargui/Anis Ghorbel 2 7 6
Aziz Kijametovic/Adam Moundir 0 5 4
muži štvorhra tvrdý I. Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Lasse Muscheites/Stefan Seifert 2 6 7
Kai Lemstra/Christoph Negritu 0 3 5
muži štvorhra antuka Spain M15 Paguera sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Anas Fattar/Lamine Ouahab 2 6 7
Alessandro Ceppellini/Alexander Weis 0 3 67
muži štvorhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Stijn Pel/Robin Stanek 2 7 3 10
Raheel Manji/Kelsey Stevenson 1 65 6 8
muži štvorhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 2 7 7
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 0 5 65
22.02.20
semifinále
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 2 7 7
Timur Khabibulin/Yaraslav Shyla 0 5 5
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Szymon Walkow/Jan Zielinski 2 6 6
Simon Freund/Evan Hoyt 0 1 1
muži štvorhra antuka Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 0 0 1
muži štvorhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Luke Saville/John-Patrick Smith 2 6 6 10
Carlos Gomez-Herrera/Shintaro Mochizuki 1 3 74 5
muži štvorhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Nicolas Mahut/Vasek Pospisil 2 6 6
Kevin Krawietz/Andreas Mies 0 3 2
ženy štvorhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 7 3 10
Barbora Krejcikova/Saisai Zheng 1 5 6 5
ženy štvorhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Yuliana Lizarazo/Aurora Zantedeschi 2 6 5 10
Meiqi Guo/Jiangxue Han 1 2 7 4
22.02.20
semifinále
Meiqi Guo/Jiangxue Han 2 7 6
Silvia Njiric/Nina Potocnik 0 68 2
ženy štvorhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Maria Lourdes Carle/Thaisa Grana Pedretti 1 w/o
Kendra Bunch/Katarina Kozarov 0
22.02.20
semifinále
Maria Lourdes Carle/Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Nicole Nadel/Kelly Williford 0 3 0
22.02.20
semifinále
Kendra Bunch/Katarina Kozarov 2 7 6
Carolina M. Alves/Andrea Gamiz 0 5 4
ženy štvorhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Tatiana Pieri/Dalila Spiteri 2 7 6
Nuria Brancaccio/Olga Helmi 0 63 1
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Julie Belgraver/Mylene Halemai 2 2 6 10
Petia Arshinkova/Gergana Topalova 1 6 1 4
ženy štvorhra tvrdý I. United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Myrtille Georges/Kimberley Zimmermann 2 7 7
Lara Salden/Clara Tauson 0 62 65
ženy štvorhra tvrdý India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Rutuja Bhosale/Miyabi Inoue 2 4 6 10
Snehal Mane/Ankita Raina 1 6 4 8
ženy štvorhra tvrdý Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Jaimee Fourlis/Erin Routliffe 2 6 6
Alana Parnaby/Alicia Smith 0 2 3
22.02.20
semifinále
Kanako Morisaki/Erika Sema 2 6 6
Naiktha Bains/Su Jeong Jang 0 4 1
22.02.20
finále
Kanako Morisaki/Erika Sema 2 7 6
Jaimee Fourlis/Erin Routliffe 0 5 4
ženy štvorhra tvrdý Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
22.02.20
finále
Marta Kostyuk/Kamilla Rakhimova 2 6 2 10
Paula Kania/Anastasiya Shoshyna 1 3 6 6
ženy štvorhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
22.02.20
semifinále
Erina Hayashi/Moyuka Uchijima 2 7 5 10
Fang-Hsien Wu/Ying Zhang 1 64 7 6
22.02.20
semifinále
Yu-Chieh Hsieh/Minori Yonehara 2 1 6 10
Haruka Kaji/Junri Namigata 1 6 3 8
<