Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Illya Marchenko 2 6 7 6
Baptiste Crepatte 1 75 63 0
21.02.20
štvrťfinále
Enzo Couacaud 2 7 6
Roberto Marcora 0 64 3
21.02.20
štvrťfinále
Hugo Gaston 2 6 6
Cem Ilkel 0 4 4
21.02.20
štvrťfinále
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Andrea Arnaboldi 0 4 4
muži dvojhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Milos Raonic 2 7 6
Steve Johnson 0 66 3
21.02.20
štvrťfinále
Yoshihito Nishioka 2 3 7 6
Brandon Nakashima 1 6 65 4
21.02.20
štvrťfinále
Reilly Opelka 2 6 6
Soon-Woo Kwon 0 3 4
21.02.20
štvrťfinále
Ugo Humbert 2 6 6
Frances Tiafoe 0 1 2
muži dvojhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Johannes Haerteis 2 1 6 6
Roberto Cid Subervi 1 6 4 1
21.02.20
štvrťfinále
Christopher O'Connell 2 6 6
Sebastian Korda 0 3 4
21.02.20
štvrťfinále
Arthur Rinderknech 2 6 6
Yosuke Watanuki 0 2 4
21.02.20
štvrťfinále
Maxime Cressy 2 6 6
Tobias Kamke 0 4 3
muži dvojhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
21.02.20
1. kolo kval.
Yannick Hanfmann 2 7 6
Simon Carr 0 63 1
muži dvojhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Ruben Bemelmans 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 3 2
21.02.20
štvrťfinále
Botic Van De Zandschulp 2 4 6 6
Yannick Maden 1 6 4 4
21.02.20
štvrťfinále
Nicola Kuhn 2 5 7 6
Daniel Masur 1 7 62 2
21.02.20
štvrťfinále
Tomas Machac 2 6 6
Dimitar Kuzmanov 0 4 4
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Maxime Hamou 2 7 7
Marko Miladinovic 0 5 5
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
21.02.20
2. kolo
Gage Brymer 2 6 6
Jesse Flores 0 3 4
21.02.20
štvrťfinále
Gage Brymer 2 6 6
Austin Rapp 0 2 3
21.02.20
štvrťfinále
Gabriel Petit 2 6 6
Jean Thirouin 0 0 2
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Omar Giacalone 2 0 6 6
Alexander Shevchenko 1 6 2 2
21.02.20
štvrťfinále
Antonio Massara 2 6 6
Guy Den Heijer 0 1 4
21.02.20
štvrťfinále
Clement Geens 2 6 6
Nicholas David Ionel 0 3 2
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Pak Long Yeung 2 6 6
Manish Sureshkumar 0 4 3
21.02.20
štvrťfinále
Quentin Folliot 2 6 7
Nicolas Alvarez Varona 0 2 612
21.02.20
štvrťfinále
Benjamin Pietri 2 7 6
Riccardo Maiga 0 5 1
muži dvojhra tvrdý I. Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Jan Satral 2 6 5 7
Jakub Paul 1 4 7 63
21.02.20
štvrťfinále
Elmar Ejupovic 2 6 7
Leandro Riedi 0 4 62
21.02.20
štvrťfinále
Dalibor Svrcina 2 2 7 6
Timo Stodder 1 6 5 1
21.02.20
2. kolo
Leandro Riedi 2 6 7
Dominic Stephan Stricker 0 3 63
muži dvojhra antuka Spain M15 Paguera sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Jonathan Eysseric 0 1 0
21.02.20
štvrťfinále
Pedro Cachin 2 6 6
Francesco Passaro 0 3 1
21.02.20
štvrťfinále
Mathieu Perchicot 2 6 6
Carlos Sanchez Jover 0 3 1
21.02.20
štvrťfinále
Pedro Vives Marcos 2 6 6
Pablo Llamas Ruiz 0 2 4
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Robin Stanek 2 6 6
Daniil Glinka 0 0 2
21.02.20
štvrťfinále
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 7
Ryan Nijboer 0 3 5
21.02.20
štvrťfinále
Jacopo Berrettini 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko 0 4 4
21.02.20
štvrťfinále
Oleksii Krutykh 2 4 6 7
Vitaliy Sachko 1 6 4 5
muži dvojhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Yuta Shimizu 2 7 6
Rio Noguchi 0 65 4
21.02.20
štvrťfinále
Savriyan Danilov 1 7 3
Djurabeck Karimov skreč 0 6
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Evan Hoyt 2 6 7
Mark Whitehouse 0 2 66
21.02.20
štvrťfinále
Lucas Poullain 2 6 7
Valentin Royer 0 2 64
21.02.20
štvrťfinále
Jack Draper 2 6 6
Wojciech Marek 0 2 4
muži dvojhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Guilherme Clezar 2 3 7 6
Daniel Altmaier 1 6 63 4
21.02.20
štvrťfinále
Juan Pablo Ficovich 2 3 7 7
Roberto Ortega-Olmedo 1 6 5 5
21.02.20
štvrťfinále
Aziz Dougaz 2 6 6
Alexander Sarkissian 0 2 0
21.02.20
štvrťfinále
Jurij Rodionov 2 7 3 7
Alejandro Gonzalez 1 5 6 5
muži dvojhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Gilles Simon 2 6 6
Daniil Medvedev 0 4 0
21.02.20
štvrťfinále
Alexander Bublik 2 7 4 6
Denis Shapovalov 1 5 6 3
21.02.20
štvrťfinále
Stefanos Tsitsipas 2 7 6
Vasek Pospisil 0 5 3
21.02.20
štvrťfinále
Felix Auger Aliassime 2 7 6
Egor Gerasimov 0 5 2
muži dvojhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Christian Garin 2 2 6 7
Federico Coria 1 6 3 5
21.02.20
štvrťfinále
Borna Coric 2 7 6
Lorenzo Sonego 0 65 3
ženy dvojhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Simona Halep 2 6 6
Jennifer Brady 0 2 0
21.02.20
semifinále
Elena Rybakina 2 7 7
Petra Martic 0 65 62
ženy dvojhra tvrdý Qatar Doha sety 1 2 3 4 5
21.02.20
1. kolo kval.
Kirsten Flipkens 2 6 7
Ysaline Bonaventure 0 3 64
21.02.20
1. kolo kval.
Laura Siegemund 2 6 6
Mubaraka Al-Naimi 0 0 0
21.02.20
1. kolo kval.
Misaki Doi 2 6 6
Anna Danilina 0 4 2
21.02.20
1. kolo kval.
Camila Giorgi 2 3 7 6
Barbara Haas 1 6 63 0
21.02.20
1. kolo kval.
Timea Babos 2 6 6
Ines Ibbou 0 1 3
21.02.20
1. kolo kval.
Jana Cepelova 2 6 4 6
Varvara Gracheva 1 4 6 4
21.02.20
1. kolo kval.
Aliaksandra Sasnovich 2 3 6 6
Viktorija Golubic 1 6 3 1
21.02.20
1. kolo kval.
Tereza Martincova 2 7 7
Kristyna Pliskova 0 65 5
21.02.20
1. kolo kval.
Bernarda Pera 1 6 3
Daria Lopatetskaya skreč 0 3 0
21.02.20
1. kolo kval.
Jil Teichmann 2 6 6
Margarita Gasparyan 0 3 4
21.02.20
1. kolo kval.
Magdalena Frech 2 6 6 6
Shuai Peng 1 4 75 0
21.02.20
1. kolo kval.
Katerina Siniakova 2 6 6
Xinyun Han 0 2 2
21.02.20
1. kolo kval.
Daria Kasatkina 1 6 7 6 4
Natalia Vikhlyantseva skreč 0 7 4 0
21.02.20
1. kolo kval.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Anna Blinkova 0 3 3
21.02.20
1. kolo kval.
Greetje Minnen 2 3 6 6
Lesya Tsurenko 1 6 4 1
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Yuliana Lizarazo 1 w/o
Lyubov Kostenko 0
21.02.20
štvrťfinále
Maria Herazo Gonzalez 2 6 6
Silvia Njiric 0 2 3
21.02.20
štvrťfinále
Nina Potocnik 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 1 3
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
21.02.20
2. kolo
Andrea Gamiz 2 6 6
Maria Paulina Perez Garcia 0 2 0
21.02.20
2. kolo
Carolina Meligeni Alves 1 6 4
Lian Tran skreč 0 2 1
21.02.20
štvrťfinále
Thaisa Grana Pedretti 2 6 7
Eugenia Ganga 0 0 5
21.02.20
2. kolo
Katarina Kozarov 2 5 6 6
Nicole Nadel 1 7 3 3
21.02.20
2. kolo
Joanne Zuger 2 2 6 6
Tiphanie Fiquet 1 6 4 2
ženy dvojhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Polina Leykina 2 4 6 6
Tatiana Pieri 1 6 1 2
21.02.20
štvrťfinále
Martina Spigarelli 2 6 6
Laura Svatikova 0 2 2
21.02.20
štvrťfinále
Dalila Spiteri 2 6 6
Chiara Scholl 0 3 0
21.02.20
štvrťfinále
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Margaux Rouvroy 0 2 2
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Daniela Vismane 2 3 7 7
Gabriella Taylor 1 6 5 66
21.02.20
štvrťfinále
Carole Monnet 2 6 6
Noa Liauw A Fong 0 4 3
21.02.20
štvrťfinále
Valentina Ryser 2 3 6 6
Maria Bondarenko 1 6 1 4
21.02.20
štvrťfinále
Adithya Karunaratne 2 6 6
Jacqueline Cabaj Awad 0 2 2
ženy dvojhra tvrdý I. United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Viktoriya Tomova 2 6 6
Jana Fett 0 3 4
21.02.20
štvrťfinále
Marie Benoit 1 6 3
Nuria Parrizas-Diaz skreč 0 1 0
21.02.20
štvrťfinále
Clara Burel 2 6 6
Margot Yerolymos 0 3 2
21.02.20
štvrťfinále
Clara Tauson 2 6 6
Laura-Ioana Paar 0 3 4
ženy dvojhra tvrdý India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Nudnida Luangnam 2 7 7
Rutuja Bhosale 0 64 61
21.02.20
štvrťfinále
Ankita Raina 2 6 6
Riya Bhatia 0 1 1
21.02.20
štvrťfinále
Berfu Cengiz 2 2 6 6
Jodie Anna Burrage 1 6 2 3
21.02.20
štvrťfinále
Francesca Jones 2 4 6 6
Miyabi Inoue 1 6 1 2
ženy dvojhra tvrdý Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Destanee Aiava 2 6 7
Abigail Tere-Apisah 0 3 5
ženy dvojhra tvrdý Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Tereza Mrdeza 1 1 7 4
Vitalia Diatchenko skreč 0 6 5 0
21.02.20
štvrťfinále
Aliona Bolsova 2 6 6
Victoria Kan 0 3 2
21.02.20
štvrťfinále
Marta Kostyuk 2 6 6
Isabella Shinikova 0 1 3
21.02.20
štvrťfinále
Daria Snigur 2 6 6
Elena Gabriela Ruse 0 2 1
ženy dvojhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Indy De Vroome 2 7 6
Jia Qi Kang 0 67 1
21.02.20
štvrťfinále
Fang Ying Xun 2 6 5 7
Akiko Omae 1 3 7 5
21.02.20
štvrťfinále
Erina Hayashi 2 6 6
Risa Ushijima 0 0 2
21.02.20
štvrťfinále
Xin Yu Wang 2 4 6 6
Ayano Shimizu 1 6 1 2
muži štvorhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 2 6 6 10
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino 1 73 1 7
21.02.20
semifinále
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo 2 6 6
Marco Bortolotti/Viktor Galovic 0 2 3
muži štvorhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Bob Bryan/Mike Bryan 2 6 4 10
Divij Sharan/Artem Sitak 1 2 6 3
muži štvorhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 2 6 4 10
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 1 4 6 1
21.02.20
semifinále
Roberto Cid Subervi/Goncalo Oliveira 2 6 3 10
Shintaro Imai/Go Soeda 1 1 6 7
muži štvorhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Andre Begemann/Florin Mergea 2 2 7 10
Dustin Brown/Lucas Miedler 1 6 64 5
21.02.20
štvrťfinále
Sander Arends/David Pel 2 3 7 12
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp 1 6 62 10
muži štvorhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Jody Maginley/Justin Roberts 2 6 7
Felipe Martinez Sarrasague/Kiranpal Pannu 0 3 5
21.02.20
štvrťfinále
Francisco Comesana/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 0 6 10
Andres Urrea/Michel Vernier 1 6 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Igor Ribeiro Marcondes/Brandon Walkin 2 6 6
Julian Bradley/Alexander Cozbinov 0 2 2
21.02.20
štvrťfinále
Luca Castelnuovo/Gabriel Petit 2 6 6
Eduardo Ribeiro/Fernando Yamacita 0 2 2
muži štvorhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Alexander Erler/David Pichler 2 7 7
Guy Den Heijer/Gian Luca Tanner 0 65 5
21.02.20
semifinále
Valentin Guenther/Kai Wehnelt 2 2 6 10
Ljubomir Celebic/Igor Saveljic 1 6 4 2
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Moez Echargui/Anis Ghorbel 2 6 7
Adrian Barbu/Stefan Palosi 0 2 63
21.02.20
semifinále
Aziz Kijametovic/Adam Moundir 2 4 7 11
Ugo Blanchet/Mayeul Darras 1 6 65 9
muži štvorhra tvrdý I. Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Kai Lemstra/Christoph Negritu 2 7 7
Ondrej Krstev/Dalibor Svrcina 0 5 5
21.02.20
semifinále
Lasse Muscheites/Stefan Seifert 2 6 6
Petr Michnev/Andrew Paulson 0 3 3
muži štvorhra antuka Spain M15 Paguera sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Alessandro Ceppellini/Alexander Weis 2 6 6
Francesco Passaro/Davide Pozzi 0 3 4
21.02.20
semifinále
Anas Fattar/Lamine Ouahab 2 6 7
Carlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara 0 3 5
muži štvorhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Raheel Manji/Kelsey Stevenson 2 6 6
Simon Anthony Ivanov/Simon Yitbarek 0 3 2
21.02.20
semifinále
Stijn Pel/Robin Stanek 2 4 6 10
Piotr Matuszewski/Vitaliy Sachko 1 6 3 5
muži štvorhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 1 w/o
Yunseong Chung/Djurabeck Karimov 0
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Szymon Walkow/Jan Zielinski 2 6 6
Jesper De Jong/Bart Stevens 0 2 4
21.02.20
semifinále
Simon Freund/Evan Hoyt 2 6 6
Mark Whitehouse/Marcus Willis 0 3 1
muži štvorhra antuka Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva 2 6 7 10
Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim 1 72 63 6
21.02.20
semifinále
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 2 7 7
Facundo Arguello/Franco Emanuel Egea 0 5 64
muži štvorhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Luke Saville/John-Patrick Smith 2 7 6
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo 0 5 2
21.02.20
semifinále
Carlos Gomez-Herrera/Shintaro Mochizuki 2 6 7
Benjamin Lock/Adrian Menendez-Maceiras 0 2 65
muži štvorhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 6
Frederik Nielsen/Tim Puetz 0 4 2
ženy štvorhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Barbora Krejcikova/Saisai Zheng 2 6 6
Desirae Krawczyk/Alison Riske 0 2 2
21.02.20
semifinále
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 7 6
Gabriela Dabrowski/Shuai Zhang 0 5 3
ženy štvorhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Carolina Meligeni Alves/Andrea Gamiz 2 6 6
Tiphanie Fiquet/Leolia Jeanjean 0 0 1
21.02.20
štvrťfinále
Maria Lourdes Carle/Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Gianna Pielet/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 1 3
21.02.20
štvrťfinále
Kendra Bunch/Katarina Kozarov 2 6 6
Romary Cardenas Rifka/Marian Gomez Pezuela Cano 0 4 3
21.02.20
štvrťfinále
Nicole Nadel/Kelly Williford 2 6 1 11
Maria Paulina Perez Garcia/Antonia Samudio 1 3 6 9
ženy štvorhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Nuria Brancaccio/Olga Helmi 2 6 2 10
Emily Appleton/Ines Murta 1 4 6 6
21.02.20
semifinále
Tatiana Pieri/Dalila Spiteri 2 7 6
Gabriela Duca/Laura Svatikova 0 61 4
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Petia Arshinkova/Gergana Topalova 2 7 7
Nadia Echeverria Alam/Justina Mikulskyte 0 62 5
21.02.20
semifinále
Julie Belgraver/Mylene Halemai 2 6 6
Fiona Ganz/Noa Liauw A Fong 0 3 3
ženy štvorhra tvrdý I. United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Myrtille Georges/Kimberley Zimmermann 2 6 1 10
Laura-Ioana Paar/Julia Wachaczyk 1 3 6 7
21.02.20
semifinále
Lara Salden/Clara Tauson 2 6 3 11
Marie Benoit/Angelica Moratelli 1 4 6 9
ženy štvorhra tvrdý India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Rutuja Bhosale/Miyabi Inoue 2 6 6
Sowjanya Bavisetti/Nikola Breckova 0 2 3
21.02.20
semifinále
Snehal Mane/Ankita Raina 2 6 7
Prerna Bhambri/Nidhi Chilumula 0 1 5
ženy štvorhra tvrdý Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
21.02.20
semifinále
Paula Kania/Anastasiya Shoshyna 2 7 6
Irina Maria Bara/Lesley Kerkhove 0 66 3
21.02.20
semifinále
Marta Kostyuk/Kamilla Rakhimova 2 6 6
Aleksandra Krunic/Katarzyna Piter 0 1 4
ženy štvorhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
21.02.20
štvrťfinále
Erina Hayashi/Moyuka Uchijima 2 4 6 10
Miyu Kato/Kyoka Okamura 1 6 0 6
21.02.20
štvrťfinále
Fang-Hsien Wu/Ying Zhang 1 w/o
Indy De Vroome/Xin Yu Wang 0
<