Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
10:00
3. kolo
Roman Safiullin [12]  
Illya Marchenko  
20.02.20
11:00
3. kolo
Baptiste Crepatte  
Daniel Michalski  
20.02.20
11:20
3. kolo
Lorenzo Giustino [1]  
Hugo Gaston [15]  
20.02.20
12:20
3. kolo
Raul Brancaccio  
Cem Ilkel [5]  
20.02.20
13:30
3. kolo
Andrea Arnaboldi  
Zdenek Kolar [11]  
20.02.20
14:50
3. kolo
Enzo Couacaud [7]  
Luca Vanni  
20.02.20
17:00
3. kolo
Filippo Baldi [16]  
Chun Hsin Tseng [q]  
20.02.20
19:30
3. kolo
Pedja Krstin [13]  
Roberto Marcora [2]  
muži dvojhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. kolo
Mackenzie Mcdonald [PR]  
Reilly Opelka [4]  
20.02.20
17:00
2. kolo
Cedrik-Marcel Stebe [PR]  
Milos Raonic [2]  
20.02.20
17:00
2. kolo
Jack Sock [WC]  
Steve Johnson  
20.02.20
17:00
2. kolo
Tommy Paul  
Frances Tiafoe  
20.02.20
17:00
2. kolo
Miomir Kecmanovic  
Ugo Humbert [6]  
muži dvojhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
01:00
2. kolo
Dominik Koepfer [1]  
Strong Kirchheimer  
20.02.20
16:00
3. kolo
Andrew Harris [5]  
Tobias Kamke [10]  
20.02.20
16:00
3. kolo
Johannes Haerteis  
Patrik Niklas-Salminen  
20.02.20
16:00
3. kolo
Arthur Rinderknech [12]  
Michael Mmoh [6]  
20.02.20
16:00
3. kolo
Sebastian Korda [11]  
Max Purcell [7]  
20.02.20
16:00
3. kolo
Maxime Cressy [14]  
Liam Caruana  
20.02.20
19:00
3. kolo
Roberto Cid [8]  
Liam Broady [9]  
muži dvojhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
10:00
3. kolo
Tomas Machac  
Vit Kopriva  
20.02.20
10:00
3. kolo
Yannick Maden [1]  
Ergi Kirkin [LL]  
20.02.20
10:00
3. kolo
Dimitar Kuzmanov  
Dustin Brown [10]  
20.02.20
11:20
3. kolo
Sasi Kumar Mukund [q]  
Yannick Hanfmann [2]  
20.02.20
11:20
3. kolo
Tallon Griekspoor [3]  
Daniel Masur [13]  
20.02.20
12:40
3. kolo
Quentin Halys [7]  
Ruben Bemelmans [12]  
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.02.20
08:00
2. kolo
Peter Nagy [8]  
Peter Makk  
20.02.20
08:00
2. kolo
Maxime Hamou [1WC]  
Denys Klok  
20.02.20
08:00
2. kolo
Domagoj Biljesko [q]  
Luca Giacomini  
20.02.20
08:00
2. kolo
Dimitriy Voronin  
Yshai Oliel [4]  
20.02.20
08:00
2. kolo
Luca Prevosto [q]  
Marko Miladinovic [6]  
20.02.20
08:00
2. kolo
Fabian Marozsan  
Jules Okala [2]  
20.02.20
09:30
2. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo [3]  
Calin Manda [q]  
20.02.20
09:30
2. kolo
Jonas Forejtek [7]  
Edoardo Eremin [q]  
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. kolo
Maksim Tikhomirov  
George Goldhoff [q]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Gage Brymer [1]  
Jesse Flores [WC]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Gilbert Klier Junior [5]  
Julian Bradley  
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. kolo
Omar Giacalone [q]  
Daniele Capecchi  
20.02.20
00:00
2. kolo
Antonio Massara [q]  
Billy Harris  
20.02.20
00:00
2. kolo
Markos Kalovelonis  
Alexis Musialek  
20.02.20
00:00
2. kolo
Guy Den Heijer [q]  
Christos Keisidis [WC]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Zizou Bergs [3]  
Clement Geens  
20.02.20
00:00
2. kolo
Jaimee Floyd Angele  
Nicholas David Ionel [6]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Cayetano March  
William Griffith [q]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Alexander Shevchenko  
Kyrian Jacquet [2]  
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
20.02.20
09:30
2. kolo
Riccardo Maiga  
Michal Mikula [q]  
20.02.20
09:30
2. kolo
Moez Echargui  
Quentin Folliot [7]  
20.02.20
09:30
2. kolo
Aziz Ouakaa [WC]  
Pak Long Yeung [WC]  
20.02.20
09:30
2. kolo
Stefan Palosi [WC]  
Thomas Laurent [2]  
20.02.20
11:00
2. kolo
Remy Bertola [q]  
Lucas Krainer [q]  
20.02.20
11:00
2. kolo
Ugo Blanchet  
Benjamin Pietri  
20.02.20
12:00
2. kolo
Rishab Agarwal  
Manish Sureshkumar [3]  
20.02.20
12:30
2. kolo
Nicolas Alvarez Varona [4]  
Timo Legout  
muži dvojhra tvrdý I. Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
20.02.20
12:00
2. kolo
Jonathan Mridha [4]  
Timo Stodder [q]  
20.02.20
12:00
2. kolo
Arthur Reymond [5]  
Christoph Negritu [q]  
20.02.20
12:00
2. kolo
Jakub Paul  
Stefan Seifert  
20.02.20
13:30
2. kolo
Jan Satral [1]  
Dominik Boehler  
20.02.20
13:30
2. kolo
Ondrej Krstev  
Elmar Ejupovic [2]  
20.02.20
13:30
2. kolo
Sebastian Prechtel  
Dalibor Svrcina  
20.02.20
15:00
2. kolo
Damien Wenger  
Mick Veldheer [3]  
muži dvojhra antuka Spain M15 Paguera sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. kolo
Jonathan Eysseric  
Benjamin Dhoe  
20.02.20
00:00
2. kolo
Pedro Cachin [3]  
Jorge Martinez Martinez [WC]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Max Andrews [q]  
Pablo Llamas Ruiz  
20.02.20
00:00
2. kolo
Gergely Madarasz  
Ricardo Ojeda Lara [5]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Alexander Weis  
Pedro Vives Marcos  
20.02.20
00:00
2. kolo
Carlos Sanchez Jover  
Miguel Damas [q]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Imanol Lopez Morillo  
Mathieu Perchicot [2]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Francesco Passaro [LL]  
Alex Sanchez Gonzalez Alejandro [WC]  
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. kolo
Kelsey Stevenson  
Ryan Nijboer [6]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Issei Okamura  
Jacopo Berrettini [2]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Jose Fco. Vidal Azorin [5]  
Robin Stanek  
20.02.20
00:00
2. kolo
Vitaliy Sachko [3]  
Tristan Boyer [WC]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Pablo Vivero Gonzalez [1]  
Vaughn Hunter [q]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Aleksei Khomich [WC]  
Oleksii Krutykh [8]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Aryan Goveas  
Daniil Glinka  
20.02.20
00:00
2. kolo
Pavel Verbin [q]  
Oleksandr Ovcharenko [q]  
muži dvojhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
20.02.20
05:00
2. kolo
Vladimir Ivanov  
Yunseong Chung [2]  
20.02.20
06:00
2. kolo
Mikhail Fufygin [q]  
Francesco Forti [7]  
20.02.20
06:00
2. kolo
Grigoriy Lomakin  
Djurabeck Karimov  
20.02.20
06:00
2. kolo
Timur Maulenov [WC]  
Savriyan Danilov  
20.02.20
06:20
2. kolo
Maxim Ratniuk  
Yuta Shimizu [3]  
20.02.20
06:20
2. kolo
Rio Noguchi [5]  
Emiliano Maggioli  
20.02.20
07:30
2. kolo
Yaraslav Shyla [q]  
Vladyslav Manafov  
20.02.20
07:30
2. kolo
Denis Yevseyev [4]  
Otto Virtanen [q]  
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. kolo
Luke Johnson [WC]  
Bart Stevens [q]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Mark Whitehouse [q]  
Gijs Brouwer  
20.02.20
00:00
2. kolo
Anton Matusevich  
Evan Hoyt [3]  
20.02.20
12:30
2. kolo
Gleb Sakharov  
Jack Draper [2]  
20.02.20
12:30
2. kolo
Antoine Bellier  
Lucas Poullain  
20.02.20
12:30
2. kolo
Jesper De Jong [4]  
Aidan Mchugh  
20.02.20
14:00
2. kolo
Alexander Donski  
Wojciech Marek [q]  
20.02.20
14:00
2. kolo
Valentin Royer  
Tom Hands [q]  
muži dvojhra antuka Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Santiago Fa Rodriguez Taverna  
Gonzalo Villanueva [6]  
20.02.20
14:00
štvrťfinále
Francisco Cerundolo [1]  
Camilo Ugo Carabelli  
muži dvojhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:30
2. kolo
Adrian Menendez-Maceiras [11]  
Thomaz Bellucci [WC]  
20.02.20
02:00
2. kolo
Gerardo Lopez Villasenor  
Roberto Ortega-Olmedo [14]  
20.02.20
17:00
3. kolo
Alejandro Gonzalez  
Sebastian Ofner [2]  
20.02.20
17:00
3. kolo
Peter Polansky [5]  
Jurij Rodionov [10]  
20.02.20
17:00
3. kolo
Daniel Altmaier [7]  
Skander Mansouri  
20.02.20
17:00
3. kolo
Juan Pablo Ficovich [9]  
Christopher Eubanks [6]  
muži dvojhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
20.02.20
12:00
2. kolo
Gilles Simon  
Aljaz Bedene  
20.02.20
14:00
2. kolo
Marin Cilic  
Denis Shapovalov [4]  
20.02.20
16:00
2. kolo
Daniil Medvedev [1]  
Jannik Sinner  
20.02.20
19:00
2. kolo
Pierre-Hugues Herbert  
Felix Auger Aliassime [7]  
20.02.20
21:00
2. kolo
David Goffin [3]  
Egor Gerasimov [q]  
muži dvojhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
20.02.20
01:00
2. kolo
Carlos Alcaraz Garfia [WC]  
Federico Coria [q]  
20.02.20
20:30
2. kolo
Joao Domingues [q]  
Gianluca Mager [q]  
20.02.20
20:30
2. kolo
Dominic Thiem [1]  
Jaume Antoni Munar Clar  
20.02.20
20:30
2. kolo
Borna Coric [5]  
Thiago Seyboth Wild [WC]  
20.02.20
20:30
2. kolo
Lorenzo Sonego  
Dusan Lajovic [2]  
ženy dvojhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
20.02.20
11:00
štvrťfinále
Elena Rybakina [SE]  
Karolina Pliskova [2]  
20.02.20
13:00
štvrťfinále
Jennifer Brady [q]  
Garbine Muguruza [WC]  
20.02.20
16:00
štvrťfinále
Petra Martic [8]  
Anett Kontaveit  
20.02.20
18:00
štvrťfinále
Simona Halep [1]  
Aryna Sabalenka [7]  
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.02.20
08:00
2. kolo
Yuliana Lizarazo [8]  
Anri Nagata  
20.02.20
08:00
2. kolo
Julia Stamatova  
Marina Yudanov [3]  
20.02.20
08:00
2. kolo
Anastasia Nefedova [7]  
Aurora Zantedeschi  
20.02.20
08:00
2. kolo
Marion Viertler [q]  
Silvia Njiric  
20.02.20
08:00
2. kolo
Sapfo Sakellaridi [q]  
Suzan Lamens [5]  
20.02.20
09:00
2. kolo
Maria Herazo Gonzalez [4]  
Mariana Drazic [q]  
20.02.20
09:30
2. kolo
Lyubov Kostenko  
Melanie Stokke [2]  
20.02.20
10:30
2. kolo
Nina Potocnik [1]  
Vitalia Stamat [q]  
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. kolo
Leolia Jeanjean [q]  
Lauren Proctor  
20.02.20
00:00
2. kolo
Joanne Zuger [7]  
Tiphanie Fiquet  
20.02.20
00:00
2. kolo
Eugenia Ganga  
Antonia Samudio  
20.02.20
00:00
2. kolo
Nicole Nadel  
Katarina Kozarov [q]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Elizabeth Mandlik [6]  
Maria Lourdes Carle  
ženy dvojhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. kolo
Chiara Scholl [5]  
Alina Shcherbinina  
20.02.20
00:00
2. kolo
Laura Svatikova [WC]  
Josephine Boualem [q]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Tatiana Pieri [1]  
Ani Amiraghyan [q]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Angela Fita Boluda  
Dalila Spiteri  
20.02.20
00:00
2. kolo
Lina Glushko [8]  
Margaux Rouvroy [q]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Arina Gabriela Vasilescu [q]  
Alba Carrillo Marin [3]  
20.02.20
00:00
2. kolo
Anna Ukolova [LL]  
Polina Leykina  
20.02.20
00:00
2. kolo
Darya Astakhova [4]  
Martina Spigarelli  
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
20.02.20
09:30
2. kolo
Gabriella Taylor [1]  
Justina Mikulskyte  
20.02.20
09:30
2. kolo
Adithya Karunaratne [WC]  
Petia Arshinkova [4]  
20.02.20
10:00
2. kolo
Loudmilla Bencheikh  
Daniela Vismane [6WC]  
20.02.20
10:00
2. kolo
Fiona Ganz  
Jacqueline Cabaj Awad  
20.02.20
11:00
2. kolo
Gergana Topalova [3]  
Carole Monnet  
20.02.20
11:00
2. kolo
Noa Liauw A Fong  
Anastasia Kulikova [7]  
20.02.20
12:30
2. kolo
Maria Bondarenko  
Ylona-Georgiana Ghioroaie [2]  
ženy dvojhra tvrdý I. United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. kolo
Viktoriya Tomova [3]  
Richel Hogenkamp  
20.02.20
00:00
2. kolo
Margot Yerolymos [q]  
Anna Bondar  
20.02.20
00:00
2. kolo
Jana Fett  
Samantha Murray [8]  
20.02.20
11:00
2. kolo
Laura-Ioana Paar [6]  
Simona Waltert  
20.02.20
11:00
2. kolo
Kristie Ahn [1]  
Marie Benoit  
20.02.20
11:00
2. kolo
Lou Brouleau [q]  
Nuria Parrizas-Diaz [5]  
20.02.20
11:00
2. kolo
Clara Burel  
Yuriko Miyazaki [LL]  
20.02.20
11:00
2. kolo
Clara Tauson  
Anna-Lena Friedsam [2]  
ženy dvojhra tvrdý India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
20.02.20
05:00
2. kolo
Nudnida Luangnam [4]  
Evgeniya Burdina  
20.02.20
05:00
2. kolo
Ankita Raina [1]  
Sakura Hondo  
20.02.20
05:00
2. kolo
Aunchisa Chanta  
Rutuja Bhosale [8WC]  
20.02.20
06:30
2. kolo
Sowjanya Bavisetti  
Miyabi Inoue  
20.02.20
06:30
2. kolo
Berfu Cengiz [7]  
Mananchaya Sawangkaew  
20.02.20
06:30
2. kolo
Mihika Yadav [WC]  
Riya Bhatia [6]  
20.02.20
08:00
2. kolo
Michika Ozeki  
Francesca Jones [3]  
20.02.20
08:00
2. kolo
Sathwika Sama  
Jodie Anna Burrage [2]  
ženy dvojhra tvrdý Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
20.02.20
03:00
2. kolo
Erika Sema  
Leonie Kung [6]  
20.02.20
03:00
2. kolo
Irina Ramialison  
Talia Gibson [WC]  
20.02.20
03:00
2. kolo
Alexandra Bozovic  
Asia Muhammad [3]  
20.02.20
03:00
2. kolo
Maddison Inglis [1]  
Ivana Popovic  
20.02.20
04:30
2. kolo
Shiho Akita [q]  
Zuzana Zlochova [8]  
20.02.20
04:30
2. kolo
Abigail Tere-Apisah  
Naiktha Bains [2]  
20.02.20
04:30
2. kolo
Destanee Aiava [5]  
Amber Marshall [WC]  
20.02.20
05:00
2. kolo
Su Jeong Jang [7]  
Sakura Hosogi [LL]  
ženy dvojhra tvrdý Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
20.02.20
10:00
2. kolo
Melanie Klaffner [WC]  
Marta Kostyuk  
20.02.20
10:00
2. kolo
Vitalia Diatchenko [1]  
Kamilla Rakhimova  
20.02.20
10:00
2. kolo
Victoria Kan  
Aleksandra Krunic  
20.02.20
10:00
2. kolo
Elena Gabriela Ruse [8]  
Anastasiya Komardina  
20.02.20
10:00
2. kolo
Aliona Bolsova [3]  
Amanda Carreras [LL]  
ženy dvojhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
20.02.20
02:00
2. kolo
Akiko Omae [6]  
Moyuka Uchijima  
20.02.20
02:00
2. kolo
Jia Qi Kang [q]  
Tara Moore  
20.02.20
02:00
2. kolo
Mai Hontama  
Ayano Shimizu [8]  
20.02.20
03:20
2. kolo
Chisa Hosonuma [q]  
Fang Ying Xun [3]  
20.02.20
03:20
2. kolo
Kyoka Okamura [5]  
Erina Hayashi [q]  
20.02.20
03:20
2. kolo
Xin Yu Wang [1]  
Nagi Hanatani  
20.02.20
04:50
2. kolo
Indy De Vroome [4]  
Ying Zhang [q]  
20.02.20
04:50
2. kolo
Mei Yamaguchi  
Risa Ushijima  
muži štvorhra tvrdý I. Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Purav Raja/Adil Shamasdin [1]  
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo  
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [4]  
Marco Bortolotti/Viktor Galovic  
muži štvorhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
20.02.20
17:00
štvrťfinále
Nicholas Monroe/Jack Withrow [WC]  
Luke Bambridge/Ben Mclachlan [4]  
20.02.20
17:00
štvrťfinále
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara  
Christian Harrison/Dennis Novikov [WC]  
muži štvorhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
01:00
1. kolo
Hunter Johnson/Yates Johnson  
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen  
20.02.20
02:20
1. kolo
Boris Arias/Karol Drzewiecki  
Shintaro Imai/Go Soeda  
muži štvorhra tvrdý I. Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
15:20
1. kolo
Dan Added/Markus Eriksson  
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp  
muži štvorhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.02.20
11:00
štvrťfinále
Naoki Tajima/Renta Tokuda [4]  
Yanki Erel/Zura Tkemaladze  
20.02.20
12:00
štvrťfinále
Domagoj Biljesko/Luca Giacomini  
Mats Hermans/Max Houkes [3]  
20.02.20
12:00
štvrťfinále
Fabian Marozsan/Peter Nagy [1]  
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker  
20.02.20
12:30
štvrťfinále
Vasile Antonescu/Osmancan Soyler  
Calin Manda/Oleg Prihodko [2]  
muži štvorhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Andres Urrea/Michel Vernier  
Francisco Comesana/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen  
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Julian Bradley/Alexander Cozbinov [1]  
Igor Ribeiro Marcondes/Brandon Walkin  
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
20.02.20
13:00
štvrťfinále
Adrian Barbu/Stefan Palosi [4]  
Federico Lucini/Daniele Pasini [WC]  
20.02.20
14:00
štvrťfinále
Moez Echargui/Anis Ghorbel [1]  
Riccardo Maiga/Dan Alexandru Tomescu  
20.02.20
14:00
štvrťfinále
Ugo Blanchet/Mayeul Darras  
Remy Bertola/Francesco Vilardo [3]  
20.02.20
14:30
štvrťfinále
Majed Kilani/Aziz Ouakaa  
Aziz Kijametovic/Adam Moundir  
muži štvorhra tvrdý I. Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Max Hans Rehberg/Jeremy Schifris [WC]  
Lasse Muscheites/Stefan Seifert  
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Ondrej Krstev/Dalibor Svrcina  
Sandro Kopp/Mick Veldheer  
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Liam Gavrielides/Max Wiskandt [WC]  
Petr Michnev/Andrew Paulson  
20.02.20
15:30
štvrťfinále
Kai Lemstra/Christoph Negritu [3]  
Linus Frost/Christian Samuelsson  
muži štvorhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
20.02.20
10:00
štvrťfinále
Yunseong Chung/Djurabeck Karimov  
Rio Noguchi/Yuta Shimizu  
20.02.20
10:00
štvrťfinále
Arjun Kadhe/Denis Yevseyev [1]  
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk  
20.02.20
10:00
štvrťfinále
Riccardo Balzerani/Francesco Forti  
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov [2]  
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Szymon Walkow/Jan Zielinski [1]  
Jonathan Binding/Henry Patten [WC]  
20.02.20
14:00
štvrťfinále
Elliott Farmer/Alexander Jhun  
Simon Freund/Evan Hoyt [2]  
20.02.20
14:00
štvrťfinále
Karl Friberg/Jake Hersey  
Mark Whitehouse/Marcus Willis [WC]  
20.02.20
15:30
štvrťfinále
Jesper De Jong/Bart Stevens [3]  
Jack Draper/Aidan Mchugh  
muži štvorhra antuka Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Martin Cuevas/Sergio Galdos [1]  
Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim  
muži štvorhra tvrdý Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
03:20
1. kolo
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo [3]  
Ruben Gonzales/Ruan Roelofse  
muži štvorhra tvrdý I. France Marseille sety 1 2 3 4 5
20.02.20
18:30
štvrťfinále
Kevin Krawietz/Andreas Mies [1]  
Benoit Paire/David Vega Hernandez  
muži štvorhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:30
1. kolo
Andres Molteni/Lorenzo Sonego  
Mate Pavic/Bruno Soares [4]  
20.02.20
02:00
1. kolo
Sander Gille/Joran Vliegen  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Thiago Moura Monteiro [WC]  
ženy štvorhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
20.02.20
11:00
štvrťfinále
Hayley Carter/Luisa Stefani  
Desirae Krawczyk/Alison Riske  
20.02.20
13:00
štvrťfinále
Barbora Krejcikova/Saisai Zheng [5]  
Nicole Melichar/Yifan Xu [3]  
20.02.20
17:00
štvrťfinále
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova [1]  
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands  
ženy štvorhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.02.20
12:30
štvrťfinále
Maria Herazo Gonzalez/Julia Stamatova [3]  
Yuliana Lizarazo/Aurora Zantedeschi  
20.02.20
12:30
štvrťfinále
Suzan Lamens/Nina Stadler [1]  
Anita Husaric/Francisca Jorge  
20.02.20
12:30
štvrťfinále
Meiqi Guo/Jiangxue Han  
Ksenia Laskutova/Lexie Stevens [4]  
ženy štvorhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Carolina M. Alves/Andrea Gamiz [1]  
Tiphanie Fiquet/Leolia Jeanjean  
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Kendra Bunch/Katarina Kozarov  
Romary Cardenas Rifka/Marian Gomez Pezuela Cano [WC]  
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
20.02.20
12:00
štvrťfinále
Jenny Duerst/Anna Pribylova [3]  
Julie Belgraver/Mylene Halemai  
20.02.20
14:00
štvrťfinále
Anhelina Kalita/Katsiaryna Skachkova [WC]  
Nadia Echeverria Alam/Justina Mikulskyte [2]  
20.02.20
14:00
štvrťfinále
Elizaveta Koklina/Daria Mishina  
Fiona Ganz/Noa Liauw A Fong  
20.02.20
14:00
štvrťfinále
Laura Boehner/Mariia Tkacheva  
Petia Arshinkova/Gergana Topalova [4]  
ženy štvorhra tvrdý I. United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Alicia Barnett/Olivia Nicholls  
Laura-Ioana Paar/Julia Wachaczyk [2]  
20.02.20
12:30
štvrťfinále
Marie Benoit/Angelica Moratelli  
Lou Brouleau/Ioana Loredana Rosca  
20.02.20
12:30
štvrťfinále
Lara Salden/Clara Tauson  
Jesika Maleckova/Victoria Muntean  
20.02.20
15:30
štvrťfinále
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki  
Myrtille Georges/Kimberley Zimmermann  
ženy štvorhra tvrdý India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
20.02.20
08:00
štvrťfinále
Prerna Bhambri/Nidhi Chilumula [WC]  
Mihaela Djakovic/Bojana Marinkovic  
20.02.20
09:30
štvrťfinále
Rutuja Bhosale/Miyabi Inoue [1]  
Ekaterina Nikiforova/Saumya Vig  
20.02.20
09:30
štvrťfinále
Sowjanya Bavisetti/Nikola Breckova  
Jennifer Luikham/Mihika Yadav  
20.02.20
09:30
štvrťfinále
Evgeniya Burdina/Valeriya Strakhova  
Snehal Mane/Ankita Raina [4]  
ženy štvorhra tvrdý Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
20.02.20
07:00
štvrťfinále
Jaimee Fourlis/Erin Routliffe [1]  
Shiho Akita/Mai Minokoshi  
20.02.20
07:00
štvrťfinále
Paige Mary Hourigan/Abigail Tere-Apisah  
Alana Parnaby/Alicia Smith  
20.02.20
07:00
štvrťfinále
Anna Ureke/Marianna Zakarlyuk  
Naiktha Bains/Su Jeong Jang [4]  
20.02.20
07:00
štvrťfinále
Emily Fanning/Ho Ching Wu  
Kanako Morisaki/Erika Sema [2]  
ženy štvorhra tvrdý Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Paula Kania/Anastasiya Shoshyna  
Ekaterine Gorgodze/Victoria Kan  
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Irina Maria Bara/Lesley Kerkhove [1]  
Sabina Sharipova/Shalimar Talbi  
20.02.20
00:00
štvrťfinále
Marta Kostyuk/Kamilla Rakhimova  
Anastasia Gasanova/Isabella Shinikova [4]  
ženy štvorhra tvrdý I. Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
20.02.20
06:30
štvrťfinále
Haruka Kaji/Junri Namigata [1]  
Akiko Omae/Peangtarn Plipuech  
20.02.20
06:30
štvrťfinále
Yu-Chieh Hsieh/Minori Yonehara [3]  
Momoko Kobori/Ayano Shimizu  
<