Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. Holland Rotterdam sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Gael Monfils 2 6 7
Filip Krajinovic 0 4 65
15.02.20
semifinále
Felix Auger Aliassime 2 7 6
Pablo Carreno-Busta 0 62 4
muži dvojhra antuka Argentina Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Pedro Sousa 1 w/o
Diego Sebastian Schwartzman 0
15.02.20
semifinále
Casper Ruud 2 4 7 6
Juan Ignacio Londero 1 6 5 1
muži dvojhra tvrdý India Bengalaru Challenger sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
James Duckworth 2 6 6
Julian Ocleppo 0 3 2
15.02.20
semifinále
Benjamin Bonzi 2 6 6
Stefano Travaglia 0 3 4
muži dvojhra tvrdý I. France Cherbourg Challenger sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Roberto Marcora 2 6 4 7
Mischa Zverev 1 4 6 69
15.02.20
semifinále
Roman Safiullin 2 6 3 6
Antoine Hoang 1 2 6 1
muži dvojhra tvrdý I. USA Cleveland Challenger sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Mikael Torpegaard 2 6 6
Thomaz Bellucci 0 1 1
15.02.20
semifinále
Yosuke Watanuki 2 6 6
Ernesto Escobedo 0 4 4
muži dvojhra tvrdý USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
15.02.20
1. kolo kval.
Denis Istomin 2 7 6
Guillermo Garcia-Lopez 0 5 2
15.02.20
1. kolo kval.
Ernests Gulbis 2 6 6
Daniel Elahi Galan 0 2 4
15.02.20
1. kolo kval.
Emilio Gomez 2 6 6
Preston Brown 0 2 0
15.02.20
1. kolo kval.
Bernard Tomic 2 6 6
Pol Toledo Bague 0 1 3
15.02.20
1. kolo kval.
Mitchell Krueger 2 6 7
Danilo Petrovic 0 4 66
15.02.20
1. kolo kval.
Noah Rubin 2 7 7
Paolo Lorenzi 0 5 65
15.02.20
1. kolo kval.
Stefan Kozlov 2 4 6 6
Alex Bolt 1 6 4 2
15.02.20
1. kolo kval.
Cameron Norrie 2 6 6
Peter Torebko 0 2 2
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
15.02.20
1. kolo
Vasile Antonescu 2 6 6
Peter Makk 0 2 4
15.02.20
2. kolo
Vasile Antonescu 2 6 5 10
Maxime Hamou 1 4 7 6
15.02.20
1. kolo
Riccardo Bonadio 2 6 6
Alessandro Petrone 0 0 2
15.02.20
2. kolo
Riccardo Bonadio 2 6 6 11
Giovanni Fonio 1 74 4 9
15.02.20
1. kolo
David Jorda Sanchis 2 6 6
Kaya Arinc 0 3 0
15.02.20
1. kolo
Maxime Hamou 2 4 6 10
Shinji Hazawa 1 6 2 7
15.02.20
2. kolo
Juan Pablo Paz 2 6 6
David Jorda Sanchis 0 4 1
15.02.20
1. kolo
Juan Pablo Paz 2 6 6
Pietro Rondoni 0 2 1
15.02.20
1. kolo
Davide Galoppini 2 6 6
Kaan Cepel 0 1 0
15.02.20
1. kolo
Luca Giacomini 2 6 6
Cengiz Aksu 0 3 0
15.02.20
1. kolo
Giovanni Fonio 2 5 6 10
Luciano Tacchi 1 7 3 7
15.02.20
1. kolo
Luca Prevosto 2 6 6
Oleg Prihodko 0 1 4
15.02.20
2. kolo
Alexandar Lazarov 2 6 6
Max Houkes 0 4 4
15.02.20
1. kolo
Alexandar Lazarov 2 6 7
Denys Klok 0 4 5
15.02.20
1. kolo
Naoki Tajima 2 6 6
Calin Manda 0 2 3
15.02.20
2. kolo
Naoki Tajima 2 7 6 10
Baran Cengiz 1 5 76 5
15.02.20
2. kolo
Filip Misolic 2 7 6
Luca Prevosto 0 5 4
15.02.20
1. kolo
Filip Misolic 2 2 6 10
Alessandro Ingarao 1 6 4 8
15.02.20
2. kolo
Fabian Marozsan 2 6 6
Davide Galoppini 0 3 0
15.02.20
1. kolo
Fabian Marozsan 2 6 6
Marlon Vankan 0 1 0
15.02.20
1. kolo
Baran Cengiz 2 7 7
Daniel Michalski 0 5 5
15.02.20
1. kolo
Max Houkes 2 7 3 10
Gustaf Strom 1 5 6 8
15.02.20
2. kolo
Peter Fajta 2 7 2 10
Luca Giacomini 1 65 6 2
15.02.20
1. kolo
Peter Fajta 2 6 6 10
Mircea-Alexandru Jecan 1 4 72 2
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Maximiliano Estevez 2 6 6
Justin Roberts 0 2 3
15.02.20
semifinále
Joao Lucas Reis Da Silva 2 7 6
Gabriel Petit 0 66 4
15.02.20
štvrťfinále
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Connor Farren 0 3 2
muži dvojhra tvrdý I. France M15 Grenoble sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Gleb Sakharov 2 6 6
Alexandre Peyrot 0 3 3
15.02.20
semifinále
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Antoine Bellier 0 4 4
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Clement Geens 2 4 6 6
Alexis Musialek 1 6 3 4
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Joao Monteiro 2 7 6
Remy Bertola 0 5 3
15.02.20
semifinále
Aziz Kijametovic 2 6 6
Moez Echargui 0 3 3
muži dvojhra antuka Spain M15 Palmanova sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Jules Okala 2 6 7
Sebastian Baez 0 2 5
15.02.20
semifinále
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Peter Heller 0 2 0
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Alessandro Bega 1 4
Egor Agafonov skreč 0 0
15.02.20
semifinále
Marek Gengel 2 7 7
Oleksii Krutykh 0 63 5
muži dvojhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Evgeny Tyurnev 2 7 6
Konstantin Kravchuk 0 5 3
15.02.20
semifinále
Alexey Zakharov 2 6 7
Alexander Igoshin 0 3 64
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom M25 Barnstaple sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Kacper Zuk 2 7 6
Christopher Heyman 0 63 3
muži dvojhra antuka Peru M25 Lima sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Facundo Arguello 2 3 6 6
Pedro Sakamoto 1 6 4 3
15.02.20
štvrťfinále
Facundo Arguello 2 6 6
Nicolas Alvarez 0 4 3
15.02.20
štvrťfinále
Pedro Sakamoto 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 3 4
15.02.20
štvrťfinále
Mariano Kestelboim 2 6 6
Federico Zeballos 0 2 1
15.02.20
semifinále
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 4 7
Mariano Kestelboim 1 3 6 5
muži dvojhra antuka USA M25 Naples sety 1 2 3 4 5
15.02.20
štvrťfinále
Cristian Rodriguez 2 6 6
Daniel Dutra Da Silva 0 4 1
15.02.20
semifinále
Alejandro Gomez 2 6 6
Evan Zhu 0 2 3
15.02.20
štvrťfinále
Ronald Slobodchikov 2 6 4 6
Eduard Esteve Lobato 1 2 6 4
15.02.20
semifinále
Ronald Slobodchikov 2 6 7
Cristian Rodriguez 0 4 64
muži dvojhra tvrdý I. USA New York sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Andreas Seppi 2 6 6
Jason Jung 0 3 2
15.02.20
semifinále
Kyle Edmund 2 6 6
Miomir Kecmanovic 0 1 4
muži dvojhra antuka Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
15.02.20
1. kolo kval.
Attila Balazs 2 6 6
Orlando Luz 0 3 3
15.02.20
1. kolo kval.
Jozef Kovalik 2 6 6
Pedro Boscardin Dias 0 3 1
15.02.20
1. kolo kval.
Federico Gaio 2 6 6 6
Joao Menezes 1 75 4 3
15.02.20
1. kolo kval.
Filip Horansky 2 7 6
Mario Vilella Martinez 0 64 3
15.02.20
1. kolo kval.
Joao Domingues 1 7 3
Alessandro Giannessi skreč 0 5 1
15.02.20
1. kolo kval.
Federico Coria 2 7 6
Carlos Taberner 0 65 1
15.02.20
1. kolo kval.
Gianluca Mager 2 6 6
Andrea Collarini 0 1 2
15.02.20
1. kolo kval.
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Mateus Alves (2001) 0 2 3
ženy dvojhra tvrdý UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
15.02.20
1. kolo kval.
Bethanie Mattek-Sands 2 6 3 7
Ajla Tomljanovic 1 4 6 67
15.02.20
1. kolo kval.
Su-Wei Hsieh 2 6 6
Chloe Paquet 0 2 2
15.02.20
1. kolo kval.
Kirsten Flipkens 2 6 7
Viktorija Golubic 0 3 5
15.02.20
1. kolo kval.
Giulia Gatto-Monticone 2 7 6
Elitsa Kostova 0 5 1
15.02.20
1. kolo kval.
Shuai Zhang 2 6 6
Misaki Doi 0 4 3
15.02.20
1. kolo kval.
Carla Suarez Navarro 2 6 6
Bibiane Schoofs 0 1 4
15.02.20
1. kolo kval.
Sorana Cirstea 2 6 6
Margarita Gasparyan 0 4 3
15.02.20
1. kolo kval.
Xinyun Han 2 7 2 6
Ysaline Bonaventure 1 62 6 2
15.02.20
1. kolo kval.
Julia Goerges 2 6 6
Camila Giorgi 0 2 4
15.02.20
1. kolo kval.
Polona Hercog 2 6 6
Xiaodi You 0 3 3
15.02.20
1. kolo kval.
Kristina Kucova 2 3 6 6
Katarina Zavatska 1 6 2 3
15.02.20
1. kolo kval.
Gabriela Dabrowski 2 6 6
Vera Pursnani 0 0 0
15.02.20
1. kolo kval.
Kristina Mladenovic 2 6 6
Jasmine Paolini 0 1 4
15.02.20
1. kolo kval.
Ana Bogdan 2 6 6
Barbora Krejcikova 0 4 4
15.02.20
1. kolo kval.
Alison Van Uytvanck 2 6 6
Angelina Gabueva 0 1 4
15.02.20
1. kolo kval.
Aliaksandra Sasnovich 2 7 2 6
Luisa Stefani 1 61 6 2
15.02.20
1. kolo kval.
Tereza Martincova 2 7 6
Jil Teichmann 0 5 4
15.02.20
1. kolo kval.
Jennifer Brady 2 6 7
Kristyna Pliskova 0 3 63
15.02.20
1. kolo kval.
Anna Danilina 2 2 6 6
Varvara Flink 1 6 4 4
15.02.20
1. kolo kval.
Veronika Kudermetova 2 6 6
Sarah Beth Grey 0 2 4
15.02.20
1. kolo kval.
Katerina Siniakova 2 7 6
Saisai Zheng 0 68 4
15.02.20
1. kolo kval.
Daria Kasatkina 2 6 6
Natalia Vikhlyantseva 0 3 2
15.02.20
1. kolo kval.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Tena Lukas 0 4 3
15.02.20
1. kolo kval.
Anna Blinkova 2 6 2 6
Magdalena Frech 1 4 6 3
ženy dvojhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Kiki Bertens 2 6 4 6
Ekaterina Alexandrova 1 1 6 1
15.02.20
semifinále
Elena Rybakina 2 3 7 6
Maria Sakkari 1 6 5 1
ženy dvojhra tvrdý Thailand Hua Hin sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Magda Linette 2 7 6
Patricia Maria Tig 0 5 4
15.02.20
semifinále
Leonie Kung 2 7 4 6
Nao Hibino 1 5 6 3
ženy dvojhra tvrdý Egypt W100 Cairo sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Irina-Camelia Begu 2 6 3 6
Aliona Bolsova 1 2 6 1
15.02.20
semifinále
Lesya Tsurenko 2 7 6
Arantxa Rus 0 5 0
ženy dvojhra tvrdý I. USA W100 Nicholasville sety 1 2 3 4 5
15.02.20
štvrťfinále
Olga Govortsova 2 6 7
Mona Barthel 0 4 5
15.02.20
štvrťfinále
Francoise Abanda 2 6 7 6
Marie Bouzkova 1 72 66 4
15.02.20
semifinále
Claire Liu 2 6 6
Francoise Abanda 0 2 1
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
15.02.20
2. kolo
Melis Sezer 2 7 4 10
Oleksandra Oliynykova 1 5 6 7
15.02.20
1. kolo
Melis Sezer 2 6 7
Ioana Zvonaru 0 4 5
15.02.20
2. kolo
Anita Husaric 2 0 6 10
Natalia Siedliska 1 6 3 4
15.02.20
2. kolo
Julyette Steur 2 7 6
Julia Stamatova 0 5 1
15.02.20
2. kolo
Nina Stadler 2 7 6
Antonia Schmidt 0 5 1
15.02.20
2. kolo
Anri Nagata 2 6 6
Sveva Mazzari 0 2 3
15.02.20
2. kolo
Jiangxue Han 2 6 6
Luisa Meyer Auf Der Heide 0 3 2
15.02.20
1. kolo
Jiangxue Han 2 6 6
Mariana Drazic 0 3 3
15.02.20
2. kolo
Elina Avanesyan 2 6 6
Anastasia Nefedova 0 3 0
15.02.20
1. kolo
Margarita Ignatjeva 2 7 6
Sai Chamarthi 0 63 4
15.02.20
2. kolo
Margarita Ignatjeva 2 7 6
Gloria Ceschi 0 65 2
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Dasha Ivanova 2 6 7
Thaisa Grana Pedretti 0 4 5
15.02.20
semifinále
Maria Lourdes Carle 2 6 1 6
Leolia Jeanjean 1 0 6 0
ženy dvojhra tvrdý New Zeland W15 Hamilton sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Eri Shimizu 2 4 7 6
Emily Fanning 1 6 65 3
15.02.20
semifinále
Sohyun Park 2 6 3 6
Katherine Westbury 1 4 6 0
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 4 6
Anhelina Kalita 1 0 6 2
15.02.20
semifinále
Maria Timofeeva 2 6 7
Anastasia Tikhonova 0 4 5
ženy dvojhra tvrdý I. France W25 Grenoble sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Eleonora Molinaro 1 6 3
Harmony Tan skreč 0 4 0
15.02.20
semifinále
Clara Burel 1 6 3 6
Katie Boulter skreč 0 7 0
ženy dvojhra tvrdý I. Slovakia W25 Trnava sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Jaqueline Cristian 2 6 5 6
Victoria Kan 1 3 7 4
15.02.20
semifinále
Sofya Lansere 2 7 6
Jana Fett 0 5 1
muži štvorhra tvrdý I. Holland Rotterdam sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 7 10
Raven Klaasen/Oliver Marach 1 76 66 7
15.02.20
semifinále
Henri Kontinen/Jan-Lennard Struff 2 5 6 10
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 1 7 2 8
muži štvorhra antuka Argentina Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Guillermo Duran/Juan Ignacio Londero 2 7 6
Sander Gille/Joran Vliegen 0 64 4
15.02.20
semifinále
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 6 7
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 0 2 5
muži štvorhra tvrdý India Bengalaru Challenger sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Matthew Ebden/Leander Paes 0 0 3
muži štvorhra tvrdý I. France Cherbourg Challenger sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Dan Added/Albano Olivetti 2 4 7 10
Ruben Bemelmans/Dustin Brown 1 6 65 5
15.02.20
semifinále
Pavel Kotov/Roman Safiullin 1 w/o
Mathias Bourgue/Harold Mayot 0
muži štvorhra tvrdý I. USA Cleveland Challenger sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Luke Saville/John-Patrick Smith 2 6 6 10
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 1 76 4 6
muži štvorhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
George Goldhoff/Alfredo Perez 2 7 6
Connor Farren/Jesse Flores 0 64 4
15.02.20
finále
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
George Goldhoff/Alfredo Perez 0 4 2
15.02.20
semifinále
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Igor Ribeiro Marcondes 2 7 7
Gilbert Klier Junior/Joao Lucas Reis Da Silva 0 5 64
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Michal Mikula/Yann Wojcik 2 6 6
Remy Bertola/Francesco Vilardo 0 3 4
muži štvorhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Piotr Matuszewski/David Poljak 2 6 7
Jose Fco. Vidal Azorin/Pablo Vivero Gonzalez 0 4 66
muži štvorhra tvrdý I. Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Yunseong Chung/Aldin Setkic 2 6 6
Riccardo Balzerani/Francesco Forti 0 3 4
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom M25 Barnstaple sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Jan Zielinski/Kacper Zuk 2 6 7
Evan Hoyt/Luke Johnson 0 3 65
muži štvorhra antuka Peru M25 Lima sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Sergio Galdos/Conner Huertas Del Pino 2 6 6 10
Federico Zeballos/Matias Zukas 1 75 4 4
15.02.20
semifinále
Nicolas Alvarez/Jorge Brian Panta Herreros 2 6 7
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 0 3 5
muži štvorhra antuka USA M25 Naples sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Martin Damm/Toby Alex Kodat 2 4 6 10
Nicolas Barrientos/Cristian Rodriguez 1 6 4 7
muži štvorhra tvrdý I. USA New York sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Steve Johnson/Reilly Opelka 2 7 6
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 0 63 4
15.02.20
semifinále
Dominic Inglot/Aisam Qureshi 2 4 7 10
Nicholas Monroe/Jack Sock 1 6 63 3
ženy štvorhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi 2 6 7
Caroline Garcia/Johanna Konta 0 4 5
ženy štvorhra tvrdý Thailand Hua Hin sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Barbara Haas/Ellen Perez 2 6 6
Shuai Peng/Yafan Wang 0 4 2
ženy štvorhra tvrdý Egypt W100 Cairo sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Aleksandra Krunic/Katarzyna Piter 2 6 6
Arantxa Rus/Mayar Sherif 0 4 2
ženy štvorhra tvrdý I. USA W100 Nicholasville sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Quinn Gleason/Catherine Harrison 2 6 6
Jacqueline Cako/Caitlin Whoriskey 0 4 4
15.02.20
semifinále
Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe 2 3 7 10
Eudice Wong Chong/Aldila Sutjiadi 1 6 66 7
ženy štvorhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
15.02.20
semifinále
Tiphanie Fiquet/Leolia Jeanjean 2 6 6
Eugenia Ganga/Guillermina Naya 0 4 4
ženy štvorhra tvrdý New Zeland W15 Hamilton sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Emily Fanning/Erin Routliffe 2 6 6
Sabastiani Leon/Man Ying Maggie Ng 0 3 1
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Mylene Halemai/Manon Leonard 2 1 6 10
Ylona-Georgiana Ghioroaie/Anastasia Pribylova 1 6 3 6
ženy štvorhra tvrdý I. Slovakia W25 Trnava sety 1 2 3 4 5
15.02.20
finále
Anna Bondar/Tereza Mihalikova 2 6 6
Amina Anshba/Anastasia Detiuc 0 4 4
<