Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.20
3. kolo
Roger Federer 3 4 7 6 4 7
John Millman 2 6 62 4 6 68
24.01.20
3. kolo
Fabio Fognini 3 7 6 6
Guido Pella 0 60 2 3
24.01.20
3. kolo
Novak Djokovic 3 6 6 6
Yoshihito Nishioka 0 3 2 2
24.01.20
3. kolo
Marin Cilic 3 6 6 6 5 6
Roberto Bautista Agut 2 73 4 0 7 3
24.01.20
3. kolo
Milos Raonic 3 7 6 7
Stefanos Tsitsipas 0 5 4 62
24.01.20
3. kolo
Tennys Sandgren 3 6 6 6
Sam Querrey 0 4 4 4
24.01.20
3. kolo
Marton Fucsovics 3 6 6 6
Tommy Paul 0 1 1 4
24.01.20
3. kolo
Diego Sebastian Schwartzman 3 6 6 7
Dusan Lajovic 0 2 3 67
muži dvojhra tvrdý Thailand Bangkok Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Robin Haase 2 7 6
Ramkumar Ramanathan 0 65 2
24.01.20
štvrťfinále
Federico Gaio 2 7 6
Jiri Vesely 0 63 3
24.01.20
štvrťfinále
Dmitry Popko 2 6 6
Daniel Altmaier 0 0 4
24.01.20
štvrťfinále
Hugo Grenier 2 2 6 6
Roman Safiullin 1 6 4 3
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Miljan Zekic 2 6 6
Peter Nagy 0 0 0
24.01.20
štvrťfinále
Justin Eleveld 2 6 1 6
Luca Prevosto 1 3 6 2
24.01.20
štvrťfinále
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Gonzalo Lama 0 4 3
24.01.20
štvrťfinále
Timofey Skatov 2 7 6
Pol Martin Tiffon 0 5 4
muži dvojhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Fabrizio Ornago 2 7 6
Yurii Dzhavakian 0 66 2
24.01.20
štvrťfinále
Juan Pablo Paz 2 6 6
Benjamin Dhoe 0 2 1
24.01.20
štvrťfinále
Mathieu Perchicot 2 6 6
Dimitriy Voronin 0 3 4
24.01.20
štvrťfinále
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Marco Furlanetto 0 2 3
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Jose Pereira 2 6 6
Mateus Alves (2001) 0 3 4
24.01.20
štvrťfinále
Jordi Arconada 2 6 6 6
Strong Kirchheimer 1 4 76 4
24.01.20
štvrťfinále
Manuel Pena Lopez 2 4 7 7
Christian Langmo 1 6 65 5
24.01.20
štvrťfinále
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 4 2
muži dvojhra tvrdý I. Russia M15 Kazan sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Konstantin Kravchuk 2 6 6
Oleksii Krutykh 0 0 2
24.01.20
štvrťfinále
Maxim Ratniuk 2 3 7 6
Djurabeck Karimov 1 6 65 4
24.01.20
štvrťfinále
Evgeny Tyurnev 2 7 6
Timur Kiuamov 0 62 3
24.01.20
štvrťfinále
Sergey Fomin 2 6 4 6
Savriyan Danilov 1 0 6 2
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Nuno Borges 2 3 6 6
Aidan Mchugh 1 6 3 3
24.01.20
štvrťfinále
Zizou Bergs 2 6 6
Matteo Arnaldi 0 3 2
24.01.20
štvrťfinále
Sebastian Baez 2 2 6 6
Jesper De Jong 1 6 3 3
muži dvojhra tvrdý I. France M15+H Bressuire sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Quentin Robert (1994) 2 6 7
Kenny de Schepper 0 3 67
24.01.20
štvrťfinále
Lucas Poullain 2 4 6 6
Anton Matusevich 1 6 1 2
24.01.20
štvrťfinále
Antoine Bellier 2 7 7
Hugo Pontico 0 65 63
24.01.20
štvrťfinále
Wojciech Marek 2 3 7 6
Ugo Blanchet 1 6 5 1
muži dvojhra koberec Germany M25 Nussloch sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Ruben Bemelmans 2 6 6
Johannes Haerteis 0 4 3
24.01.20
štvrťfinále
Elmar Ejupovic 2 6 6
Matteo Martineau 0 1 4
24.01.20
štvrťfinále
Julian Ocleppo 2 6 6
Jan Satral 0 3 2
24.01.20
štvrťfinále
Jonas Forejtek 2 1 7 6
Stefan Seifert 1 6 62 3
muži dvojhra tvrdý I. France Rennes Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Tobias Kamke 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 3 3
24.01.20
štvrťfinále
James Ward 2 7 3 6
Kyrian Jacquet 1 5 6 3
24.01.20
štvrťfinále
Danilo Petrovic 2 6 7
Constant Lestienne 0 2 66
24.01.20
štvrťfinále
Arthur Rinderknech 2 3 6 6
Cem Ilkel 1 6 1 4
ženy dvojhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.20
3. kolo
Petra Kvitova 2 6 6
Ekaterina Alexandrova 0 1 2
24.01.20
3. kolo
Qiang Wang 2 6 6 7
Serena Williams 1 4 72 5
24.01.20
3. kolo
Alison Riske 2 1 7 6
Julia Goerges 1 6 64 2
24.01.20
3. kolo
Ons Jabeur 2 7 3 7
Caroline Wozniacki 1 5 6 5
24.01.20
3. kolo
Ashleigh Barty 2 6 6
Elena Rybakina 0 3 2
24.01.20
3. kolo
Maria Sakkari 2 6 6
Madison Keys 0 4 4
24.01.20
3. kolo
Sofia Kenin 2 7 7
Shuai Zhang 0 5 67
24.01.20
3. kolo
Cori Gauff 2 6 6
Naomi Osaka 0 3 4
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Silvia Njiric 2 3 6 6
Anastasia Nefedova 1 6 1 1
24.01.20
štvrťfinále
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Marina Yudanov 0 4 2
24.01.20
štvrťfinále
Valeriya Olyanovskaya 2 6 6
Honoka Kobayashi 0 0 0
24.01.20
štvrťfinále
Anja Wildgruber 2 3 6 6
Yexin Ma 1 6 4 2
ženy dvojhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Tamara Curovic 2 7 7
Anastasia Sukhotina 0 5 66
24.01.20
štvrťfinále
Chantal Skamlova 2 6 6
Helene Scholsen 0 4 3
24.01.20
štvrťfinále
Lucie Wargnier 2 6 7
Nastja Kolar 0 2 5
24.01.20
štvrťfinále
Gloria Ceschi 2 6 4 7
Julia Stamatova 1 3 6 65
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Nika Kukharchuk 2 6 6 6
Eva Vedder 1 2 77 3
24.01.20
štvrťfinále
Justina Mikulskyte 2 2 6 6
Funa Kozaki 1 6 4 3
24.01.20
2. kolo
Eva Vedder 2 6 6
Honoka Uchiyama 0 1 3
24.01.20
2. kolo
Funa Kozaki 2 4 6 6
Victoria Rodriguez 1 6 3 4
24.01.20
štvrťfinále
Alexa Noel 2 6 6
Arianne Hartono 0 3 4
24.01.20
štvrťfinále
Emma Davis 2 6 6 6
Stacey Fung 1 72 3 3
ženy dvojhra tvrdý I. Latvia W15 Liepaja sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Quirine Lemoine 2 6 7
Lina Glushko 0 2 5
24.01.20
štvrťfinále
Viktoria Morvayova 2 6 6
Daniela Vismane 0 1 3
24.01.20
štvrťfinále
Elena Malygina 2 4 6 6
Anastasia Kulikova 1 6 1 4
24.01.20
štvrťfinále
Elza Tomase 2 6 4 7
Katriin Saar 1 4 6 63
ženy dvojhra tvrdý Spain W15 Manacor sety 1 2 3 4 5
24.01.20
2. kolo
Alize Lim 2 1 6 6
Margaux Orange 1 6 2 1
24.01.20
2. kolo
Ioana Loredana Rosca 2 4 6 7
Ivonne Cavalle-Reimers 1 6 4 5
24.01.20
2. kolo
Alba Carrillo Marin 2 6 6
Violeta Martinez 0 4 2
24.01.20
2. kolo
Margot Yerolymos 2 4 6 6
Celia Cervino Ruiz 1 6 2 2
24.01.20
2. kolo
Mira Antonitsch 2 6 6
Kelia Le Bihan 0 0 1
24.01.20
2. kolo
Alice Robbe 2 6 6
Julia Lovqvist 0 3 2
24.01.20
2. kolo
Rosa Vicens Mas 2 6 7
Valentina Ryser 0 3 60
24.01.20
2. kolo
Jessica Bouzas Maneiro 2 6 6
Maria Marfutina 0 4 4
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Jesika Maleckova 2 7 6
Qinwen Zheng 0 64 1
24.01.20
štvrťfinále
Gozal Ainitdinova 2 6 6
Miriam Kolodziejova 0 1 1
24.01.20
štvrťfinále
Yuliya Hatouka 2 6 6
Anna Kubareva 0 2 3
24.01.20
štvrťfinále
Oona Orpana 2 6 6
Tereza Mihalikova 0 2 4
ženy dvojhra tvrdý I. Germany W15 Stuttgart Stammheim sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Dea Herdzelas 2 6 6
Sinja Kraus 0 4 2
24.01.20
semifinále
Julia Terziyska 2 6 2 6
Angelica Moratelli 1 1 6 4
ženy dvojhra tvrdý I. Russia W25 Kazan sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Valentini Grammatikopoulou 2 6 3 6
Taisya Pachkaleva 1 4 6 3
24.01.20
štvrťfinále
Dejana Radanovic 2 6 6
Shalimar Talbi 0 2 3
24.01.20
štvrťfinále
Alina Charaeva 2 6 6
Olga Doroshina 0 3 4
24.01.20
štvrťfinále
Anastasia Zakharova 2 6 6
Sofya Lansere 0 1 3
ženy dvojhra tvrdý France W25 Petit Bourg sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Harmony Tan 2 6 7
Audrey Albie 0 2 5
24.01.20
2. kolo
Harmony Tan 2 6 6
Carole Monnet 0 3 3
24.01.20
štvrťfinále
Leonie Kung 2 6 7
Myrtille Georges 0 2 5
ženy dvojhra antuka USA W25 Vero Beach sety 1 2 3 4 5
24.01.20
1. kolo
Amanda Carreras 2 6 6
Alexandra Yepifanova 0 4 2
24.01.20
1. kolo
Paula Ormaechea 2 5 6 6
Sophia Whittle 1 7 0 2
24.01.20
2. kolo
Daniela Seguel 2 6 6
Ayano Shimizu 0 2 1
24.01.20
1. kolo
Daniela Seguel 2 7 6
Ylena In-Albon 0 5 3
24.01.20
1. kolo
Yuxuan Zhang 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 2 0
24.01.20
1. kolo
Francoise Abanda 2 2 6 6
Gabriela Ce 1 6 0 3
24.01.20
2. kolo
Francoise Abanda 2 6 6
Seone Mendez 0 3 2
24.01.20
1. kolo
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Gabriela Talaba 0 0 3
24.01.20
1. kolo
Shilin Xu 2 6 2 6
Anna Danilina 1 4 6 2
24.01.20
2. kolo
Renata Zarazua 2 6 6
Grace Min 0 0 4
24.01.20
1. kolo
Renata Zarazua 2 6 6
Andrea Lazaro Garcia 0 4 2
24.01.20
1. kolo
Dalma Galfi 2 3 6 6
Lea Boskovic 1 6 3 1
24.01.20
2. kolo
Dalma Galfi 2 6 6
Shilin Xu 0 0 1
24.01.20
1. kolo
Seone Mendez 2 6 6 6
Mari Osaka 1 3 75 4
24.01.20
1. kolo
Guiomar Zuleta De Reales 2 6 6
Marie Benoit 0 1 2
muži štvorhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.20
1. kolo
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 2 6 6
Lleyton Hewitt/Jordan Thompson 0 2 3
24.01.20
1. kolo
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 6
Guillermo Duran/Diego Sebastian Schwartzman 0 3 2
24.01.20
2. kolo
Max Purcell/Luke Saville 2 7 4 6
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 1 62 6 4
24.01.20
1. kolo
Jamie Murray/Neal Skupski 2 6 6
Hubert Hurkacz/Vasek Pospisil 0 4 4
24.01.20
2. kolo
Mate Pavic/Bruno Soares 2 7 6
Divij Sharan/Artem Sitak 0 62 3
24.01.20
2. kolo
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 6 6
Chris Guccione/Matt Reid 0 3 4
24.01.20
2. kolo
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 2 5 7 7
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 1 7 5 611
24.01.20
1. kolo
Maximo Gonzalez/Fabrice Martin 2 7 6
Nikola Cacic/Dusan Lajovic 0 63 3
24.01.20
2. kolo
John Peers/Michael Venus 2 6 1 7
Federico Delbonis/Leonardo Mayer 1 3 6 67
24.01.20
2. kolo
Austin Krajicek/Franko Skugor 2 7 6
Gregoire Barrere/Adrian Mannarino 0 65 4
24.01.20
2. kolo
Andres Molteni/Hugo Nys 2 6 6 6
Raven Klaasen/Oliver Marach 1 75 3 4
24.01.20
1. kolo
James Duckworth/Marc Polmans 2 7 7
Andrew Harris/Christopher O'Connell 0 64 5
24.01.20
1. kolo
Juan-Sebastian Cabal/Jaume Antoni Munar Clar 2 3 7 6
Taylor Harry Fritz/Tommy Paul 1 6 5 3
24.01.20
1. kolo
Simone Bolelli/Benoit Paire 2 6 7
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 0 4 63
muži štvorhra tvrdý Thailand Bangkok Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 2 6 7 10
Robin Haase/David Pel 1 74 5 7
24.01.20
štvrťfinále
Sanchai Ratiwatana/Christopher Rungkat 2 7 7
Tomislav Brkic/Ante Pavic 0 62 63
muži štvorhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Justin Eleveld/Nitin Kumar Sinha 2 7 6
Jonathan Eysseric/Tristan Meraut 0 64 3
24.01.20
semifinále
Bogdan Borza/Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Cayetano March/Pol Martin Tiffon 0 4 2
muži štvorhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Juan Pablo Paz/Fermin Tenti 2 6 6
Sergi Perez Contri/Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 4 2
24.01.20
semifinále
Alexander Shevchenko/Eric Vanshelboim 2 7 6
Benjamin Dhoe/Dennis Uspensky 0 5 1
muži štvorhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Mateus Alves (2001)/Genaro Alberto Olivieri 2 6 6 10
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 1 76 2 8
24.01.20
štvrťfinále
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Shintaro Mochizuki 1 6 3 8
Ignacio Carou/Maximiliano Estevez skreč 0 1 6 2
24.01.20
štvrťfinále
Jordi Arconada/Tanner K Smith 2 7 6
Nicolas Alberto Arreche/David Perez Sanz 0 64 3
muži štvorhra tvrdý I. Russia M15 Kazan sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Sergey Fomin/Djurabeck Karimov 2 7 7
Mikhail Elgin/Ivan Gakhov 0 5 5
24.01.20
semifinále
Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev 2 7 6
Vladimir Ivanov/Yan Sabanin 0 5 3
muži štvorhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Aziz Dougaz/Moez Echargui 2 6 7
Francisco Cabral/Luis Faria 0 4 66
24.01.20
semifinále
Artem Dubrivnyy/Timur Khabibulin 2 6 6 10
Zizou Bergs/Tibo Colson 1 78 4 8
muži štvorhra tvrdý I. France M15+H Bressuire sety 1 2 3 4 5
24.01.20
finále
Lucas Poullain/Clement Tabur 2 7 4 10
Wojciech Marek/Christian Samuelsson 1 5 6 6
muži štvorhra tvrdý I. France Rennes Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Danilo Petrovic/Nino Serdarusic 2 6 6
Altug Celikbilek/Cem Ilkel 0 1 2
24.01.20
štvrťfinále
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 2 7 7
Jerzy Janowicz/Szymon Walkow 0 64 64
24.01.20
štvrťfinále
Teimuraz Gabashvili/Lukas Lacko 2 7 6
Purav Raja/Adil Shamasdin 0 65 4
ženy štvorhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.20
2. kolo
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 2 6 6
Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi 0 4 2
24.01.20
1. kolo
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 7 6
Dalila Jakupovic/Raluca Olaru 0 5 3
24.01.20
1. kolo
Xinyun Han/Lin Zhu 1 6 1
Nadiya Kichenok/Sania Mirza skreč 0 2 0
24.01.20
1. kolo
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 6 7
Marie Bouzkova/Tamara Zidansek 0 3 5
24.01.20
1. kolo
Georgina Garcia-Perez/Sara Sorribes Tormo 2 6 6
Monique Adamczak/Katarina Srebotnik 0 2 4
24.01.20
1. kolo
Hayley Carter/Luisa Stefani 2 6 6
Ying-Ying Duan/Saisai Zheng 0 3 2
24.01.20
1. kolo
Nao Hibino/Makoto Ninomiya 2 6 6
Lucie Hradecka/Andreja Klepac 0 4 0
24.01.20
1. kolo
Kveta Peschke/Demi Schuurs 2 6 6
Fanny Stollar/Dayana Yastremska 0 4 2
24.01.20
1. kolo
Zarina Diyas/Elena Rybakina 2 6 6 7
Alize Cornet/Fiona Ferro 1 4 71 65
24.01.20
1. kolo
Darija Jurak/Nina Stojanovic 2 6 6
Kateryna Bondarenko/Aleksandra Krunic 0 1 4
24.01.20
1. kolo
Lara Arruabarrena/Ons Jabeur 2 6 1 7
Ellen Perez/Samantha Stosur 1 4 6 5
24.01.20
1. kolo
Kirsten Flipkens/Taylor Townsend 2 6 6
Tatjana Maria/Anastasija Sevastova 0 4 4
24.01.20
1. kolo
Anett Kontaveit/Mandy Minella 2 7 6
Anna Blinkova/Yafan Wang 0 5 0
ženy štvorhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Martina Colmegna/Silvia Njiric 2 6 6
Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi 0 3 3
24.01.20
semifinále
Georgia Andreea Craciun/Andreea Prisacariu 2 7 7
Anastasia Nefedova/Viktoriya Petrenko 0 5 64
ženy štvorhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Helene Scholsen/Chantal Skamlova 2 6 6
Zaneta Malinovic (SRB)/Eva Martinez Regalado 0 1 0
24.01.20
semifinále
Kamila Kerimbayeva/Vitalia Stamat 2 7 7
Tamara Curovic/Lucie Wargnier 0 5 67
ženy štvorhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher 2 5 7 10
Stacey Fung/Eliessa Vanlangendonck 1 7 64 7
24.01.20
semifinále
Mayuka Aikawa/Utaka Kishigami 2 4 6 10
Victoria Rodriguez/Sofia Sewing 1 6 3 8
24.01.20
štvrťfinále
Mayuka Aikawa/Utaka Kishigami 2 6 5 10
Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas 1 4 7 8
24.01.20
štvrťfinále
Victoria Rodriguez/Sofia Sewing 2 6 6
Joelle Kissell/Nika Kukharchuk 0 2 3
24.01.20
štvrťfinále
Funa Kozaki/Alexa Noel 2 6 6
Anna Borovinskaya/Mio Kozaki 0 3 2
ženy štvorhra tvrdý I. Latvia W15 Liepaja sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Weronika Falkowska/Martyna Kubka 2 7 6
Isabelle Haverlag/Anna Popescu 0 62 1
24.01.20
semifinále
Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova 2 6 6
Polina Bakhmutkina/Elena Malygina 0 3 4
ženy štvorhra tvrdý Spain W15 Manacor sety 1 2 3 4 5
24.01.20
1. kolo
Alba Carrillo Marin/Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Gemma Lairon Navarro/Rosa Vicens Mas 0 0 1
24.01.20
1. kolo
Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero 2 6 6
Julia Lovqvist/Julita Saner 0 2 4
24.01.20
1. kolo
Haine Ogata/Aiko Yoshitomi 2 6 6
Rosa Maria Andres Rodriguez/Nina Ugrelidze 0 2 2
24.01.20
1. kolo
Nina Stadler/Margot Yerolymos 2 6 6
Margaux Orange/Alice Robbe 0 2 2
24.01.20
1. kolo
Ivonne Cavalle-Reimers/Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Paula Ortega Redondo/Karola Suviste 0 2 1
24.01.20
1. kolo
Mira Antonitsch/Laura Schaeder 2 7 6
Maja Radenkovic/Valentina Ryser 0 5 2
24.01.20
1. kolo
Tara Gancev/Violeta Martinez 2 6 6
Ayumi Koshiishi/Sofia Milatova 0 3 1
24.01.20
1. kolo
Maria Marfutina/Camilla Rosatello 2 6 6
Tamara Barad Itzhaki/Pauline Wuarin 0 1 1
ženy štvorhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Gozal Ainitdinova/Yekaterina Dmitrichenko 2 6 7
Nuria Brancaccio/Federica Rossi 0 1 5
24.01.20
semifinále
Yuliya Hatouka/Tereza Mihalikova 2 6 6
Emily Morton/Katie Morton 0 1 1
ženy štvorhra tvrdý I. Germany W15 Stuttgart Stammheim sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Alena Fomina/Angelica Moratelli 2 6 4 10
Dea Herdzelas/Nikola Tomanova 1 4 6 8
24.01.20
semifinále
Karolina Berankova/Francisca Jorge 2 6 2 10
Katharina Hering/Lisa Ponomar 1 2 6 3
ženy štvorhra tvrdý I. Russia W25 Kazan sety 1 2 3 4 5
24.01.20
semifinále
Natela Dzalamidze/Yana Sizikova 2 6 2 11
Angelina Gabueva/Shalimar Talbi 1 4 6 9
24.01.20
semifinále
Ekaterina Yashina/Anastasia Zakharova 2 4 7 10
Olga Doroshina/Irina Khromacheva 1 6 61 7
ženy štvorhra tvrdý France W25 Petit Bourg sety 1 2 3 4 5
24.01.20
štvrťfinále
Emina Bektas/Tara Moore 2 6 5 10
Verena Meliss/Eleonora Molinaro 1 4 7 2
24.01.20
štvrťfinále
Laura Pigossi/Rosalie Van Der Hoek 2 6 7
Emerald Able/Kendra Bunch 0 4 64
24.01.20
1. kolo
Mylene Halemai/Manon Leonard 2 7 7
Elena Bogdan/Warona Mdlulwa 0 64 5
24.01.20
štvrťfinále
Mylene Halemai/Manon Leonard 2 6 6
Loudmilla Bencheikh/Clothilde De Bernardi 0 2 3
24.01.20
1. kolo
Valeria Koussenkova/Diana Maria Mihail 2 6 6
Sylvia Schenck/Epiphany Turner 0 4 4
24.01.20
štvrťfinále
Leonie Kung/Fanny Ostlund 2 6 6
Valeria Koussenkova/Diana Maria Mihail 0 0 1
24.01.20
1. kolo
Loudmilla Bencheikh/Clothilde De Bernardi 2 6 6
Nadia Podoroska/Ana Sofia Sanchez 0 2 2
24.01.20
1. kolo
Verena Meliss/Eleonora Molinaro 2 3 7 10
Salma Djoubri/Myrtille Georges 1 6 62 7
ženy štvorhra antuka USA W25 Vero Beach sety 1 2 3 4 5
24.01.20
1. kolo
Eri Hozumi/Minori Yonehara 2 6 6
Dasha Ivanova/Elizabeth Mandlik 0 3 4
<