Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý Australia Adelaide sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo
Sam Querrey 2 6 6 7
Gregoire Barrere 1 74 2 65
13.01.20
1. kolo
Jeremy Chardy 2 6 7
Gilles Simon 0 3 5
13.01.20
1. kolo
Daniel Evans 2 6 6
Juan Ignacio Londero 0 2 4
13.01.20
1. kolo
James Duckworth 2 6 6
Federico Delbonis 0 4 4
13.01.20
1. kolo
Lloyd Harris 2 7 3 6
Christian Garin 1 65 6 4
muži dvojhra tvrdý New Zeland Auckland sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo
Benoit Paire 2 6 2 6
Jannik Sinner 1 4 6 4
13.01.20
1. kolo
Tennys Sandgren 2 6 6
Michael Venus 0 4 3
13.01.20
1. kolo
Thiago Moura Monteiro 2 7 6
Cameron Norrie 0 63 2
13.01.20
1. kolo
Hubert Hurkacz 2 7 6
Lorenzo Sonego 0 5 3
13.01.20
1. kolo
Mikael Ymer 2 6 5 6
Frances Tiafoe 1 4 7 1
13.01.20
1. kolo
Ugo Humbert 2 7 2 6
Casper Ruud 1 63 6 3
muži dvojhra tvrdý Thailand Bangkok Challenger sety 1 2 3 4 5
13.01.20
2. kolo
Andrea Arnaboldi 2 6 3 6
Robin Haase 1 3 6 1
13.01.20
2. kolo
Attila Balazs 2 6 7
Denis Yevseyev 0 3 5
13.01.20
1. kolo
Mirza Basic 2 6 6
Wishaya Trongcharoenchaikul 0 4 2
13.01.20
2. kolo
Renzo Olivo 2 7 7
Palaphoom Kovapitukted 0 63 64
13.01.20
2. kolo
Ze Zhang 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 4 2
13.01.20
2. kolo
Evgeny Karlovskiy 2 7 6
Lukas Klein 0 66 4
13.01.20
1. kolo
Sidharth Rawat 2 6 6
Sadio Doumbia 0 2 4
13.01.20
1. kolo
Viktor Durasovic 2 2 6 6
Andrea Pellegrino 1 6 3 2
13.01.20
2. kolo
Roman Safiullin 2 6 6
Filip Peliwo 0 2 3
13.01.20
2. kolo
Borna Gojo 2 6 6
Aleksandr Nedovesov 0 1 4
13.01.20
1. kolo
Alex Molcan 2 6 6
Arthur De Greef 0 2 2
13.01.20
1. kolo
Vladyslav Orlov 1 3 7 5 2
Uladzimir Ignatik skreč 0 6 6 0
13.01.20
2. kolo
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Malek Jaziri 0 3 3
muži dvojhra tvrdý Australia Bendigo Challenger sety 1 2 3 4 5
13.01.20
2. kolo
Steve Johnson 2 6 6 6
Markos Kalovelonis 1 3 78 3
13.01.20
2. kolo
Maverick Banes 2 6 6
Naoki Tajima 0 1 2
13.01.20
2. kolo
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Jai Corbett 0 0 4
13.01.20
2. kolo
Calum Puttergill 2 6 6
Marcelo Arevalo 0 4 2
13.01.20
1. kolo
Yoshihito Nishioka 2 6 6
Colin Sinclair 0 2 4
13.01.20
2. kolo
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Hugo Nys 0 2 2
13.01.20
1. kolo
Andrea Vavassori 2 6 6
Eric Vanshelboim 0 4 4
13.01.20
1. kolo
Liam Caruana 2 1 6 6
Yaraslav Shyla 1 6 4 1
13.01.20
1. kolo
Michail Pervolarakis 2 7 6
Gerard Granollers 0 63 3
13.01.20
2. kolo
Yosuke Watanuki 2 7 6
Sho Shimabukuro 0 65 3
13.01.20
2. kolo
Alexander Crnokrak 2 6 7
Hugo Gaston 0 4 62
13.01.20
1. kolo
Dane Sweeny 2 6 6 6
Alec Adamson 1 75 4 2
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
13.01.20
2. kolo kval.
Vasile Antonescu 2 6 6
Kaan Cepel 0 2 0
13.01.20
2. kolo kval.
Alberto Cammarata 2 6 6
Sahil Gaware 0 1 2
13.01.20
2. kolo kval.
Esteban Bruna 2 6 6
Ege Dora Guler 0 0 0
13.01.20
2. kolo kval.
Luigi Sorrentino 2 6 6
Matteo Liusso 0 1 0
13.01.20
2. kolo kval.
Michalis Sakellaridis 2 6 6
Xin Hu 0 3 3
13.01.20
2. kolo kval.
Mert Alkaya 2 6 6
Tobias Brutscher 0 4 1
13.01.20
2. kolo kval.
Niklas Schell 2 6 6
Simeon Kostov 0 2 2
13.01.20
2. kolo kval.
Anze Arh 2 6 6 10
Antonio Mazzeo 1 75 2 8
13.01.20
2. kolo kval.
Lorenzo Vatteroni 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 2 0
13.01.20
2. kolo kval.
Berk Ilkel 2 6 6
Umut Akkoyun 0 2 2
13.01.20
2. kolo kval.
Osman Torski 2 6 6
Lautaro Agustin Falabella 0 3 1
13.01.20
2. kolo kval.
Andrea Fiorentini 2 6 2 10
Moritz Pfaff 1 4 6 8
muži dvojhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
13.01.20
2. kolo kval.
Ahmed Borai 2 6 1 10
Daniel Litvinov 1 3 6 8
13.01.20
2. kolo kval.
Ahmed Mounir 2 6 6
Anwar Elkamony 0 1 1
13.01.20
2. kolo kval.
Sherif Makhlouf 2 6 6
Davud Amirov 0 3 2
13.01.20
2. kolo kval.
Henrik Traskin 2 6 7
Dusan Rajic 0 3 5
13.01.20
2. kolo kval.
Taha Kapadia 2 7 3 11
Ayato Arakaki 1 5 6 9
13.01.20
2. kolo kval.
Philip Bachmaier 2 7 6
Mohamed Aboulkassem 0 5 4
13.01.20
2. kolo kval.
Moritz Trocker 2 6 7
Mohamed Moussa 0 1 63
13.01.20
2. kolo kval.
Gian Marco Ortenzi 2 6 6
Ziad Barakat 0 1 1
13.01.20
2. kolo kval.
Faris Zakaryia 2 7 6
Adham Gaber 0 64 4
13.01.20
2. kolo kval.
Omar Morsy 2 6 6
Abdalla Genidy 0 2 3
13.01.20
2. kolo kval.
Gianmarco Ferrari 2 6 6
Youssef Abdellatif 0 1 0
13.01.20
2. kolo kval.
Tobias Kirchlechner 2 6 6
Naruse Minami 0 1 2
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
13.01.20
kvalifik.
Ivar Aramburu Contreras 2 6 6
Rodolfo Villavicencio Castro 0 0 2
13.01.20
2. kolo kval.
Rodrigo Banzer 2 7 7
Hady Habib 0 64 67
13.01.20
kvalifik.
Rodrigo Banzer 1 w/o
Preston Brown 0
13.01.20
2. kolo kval.
Jose Antonio Rodriguez 2 6 6
Manuel Barros 0 2 0
13.01.20
kvalifik.
Benedikt Henning 2 0 6 10
Niroop Vallabhaneni 1 6 4 6
13.01.20
2. kolo kval.
Benedikt Henning 2 6 7
Matt Kuhar 0 4 63
13.01.20
kvalifik.
Chad Kissell 2 6 6
Yeudy Villar 0 4 1
13.01.20
2. kolo kval.
Fletcher Scott 2 6 6
Sam Lapides 0 2 1
13.01.20
2. kolo kval.
Preston Brown 2 6 6
Tyrone Barrett 0 1 0
13.01.20
2. kolo kval.
Yeudy Villar 2 6 6
Nikolay Sysoev 0 3 2
13.01.20
2. kolo kval.
Jason Kros 2 6 6
Adrian Chamdani 0 2 0
13.01.20
kvalifik.
Jason Kros 2 6 3 10
Fletcher Scott 1 2 6 5
13.01.20
kvalifik.
Murphy Cassone 2 4 6 10
Jose Antonio Rodriguez 1 6 0 4
13.01.20
2. kolo kval.
Murphy Cassone 2 6 6
Edward Lewis 0 2 3
13.01.20
2. kolo kval.
Niroop Vallabhaneni 2 6 6
Sebastian Murillo 0 4 4
muži dvojhra tvrdý Spain M15 Manacor sety 1 2 3 4 5
13.01.20
2. kolo kval.
Pawel Cias 2 4 6 10
Jake Hersey 1 6 1 8
13.01.20
2. kolo kval.
Joao Monteiro 1 6 4
Valentin Guenther skreč 0 2 0
13.01.20
2. kolo kval.
Paul Cayre 2 6 7
David Enfedaque Manogue 0 3 5
13.01.20
2. kolo kval.
Billy Harris 2 6 4 10
Emilien Voisin 1 1 6 3
13.01.20
2. kolo kval.
Juan Pablo Canas Garcia 2 6 6
Tom Hands 0 3 2
13.01.20
2. kolo kval.
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Barney Fitzpatrick 0 1 2
13.01.20
2. kolo kval.
Alessandro Coppini 2 7 6
Patrik Hartmeier 0 5 3
13.01.20
2. kolo kval.
Benjamin Pietri 2 6 6
Marco Mania 0 0 0
13.01.20
2. kolo kval.
Ugo Blanchet 2 2 6 10
Oscar Mesquida Berg 1 6 4 4
13.01.20
2. kolo kval.
Sean Hodkin 2 6 7
Anurag Nenwani 0 3 5
13.01.20
2. kolo kval.
Kuzey Cekirge 2 4 6 10
Marc Othman Ktiri 1 6 1 4
13.01.20
finále
Carlos Alcaraz Garfia 2 6 6
Evan Furness 0 0 2
13.01.20
2. kolo kval.
Luca Sanchez 2 7 6
Daniel Rincon 0 5 3
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo kval.
Maxence Beauge 2 6 6
Louis Allen 0 4 3
13.01.20
1. kolo kval.
Dominik Langmajer 2 6 6
Zhansultan Chembotayev 0 1 3
13.01.20
1. kolo kval.
Wissam Abderrahman 2 7 6
Jordan Chiu 0 64 1
muži dvojhra antuka France M15+H Bagnoles de sety 1 2 3 4 5
13.01.20
kvalifik.
Alessandro Ceppellini 2 6 7
Davide Pozzi 0 2 61
13.01.20
kvalifik.
Lucas Bouquet 2 6 6
Amaury Delmas 0 2 4
13.01.20
kvalifik.
Rayane Oumaouche 2 4 6 10
Liova Ajavon 1 6 4 7
13.01.20
kvalifik.
Hugo Pierre 2 6 4 10
Maxence Broville 1 4 6 7
13.01.20
kvalifik.
Jurgen Briand 2 6 6
Alexis Boureau 0 1 4
13.01.20
kvalifik.
Samuel Brosset 2 6 6
Paul Soubies 0 3 1
13.01.20
kvalifik.
Romain Gales 2 7 6
Arthur Fils 0 5 2
13.01.20
kvalifik.
Luca Van Assche 2 7 6
Alessandro Dragoni 0 64 3
muži dvojhra tvrdý France Noumea Challenger sety 1 2 3 4 5
13.01.20
finále
Jeff Wolf 2 6 6
Yuichi Sugita 0 2 2
ženy dvojhra tvrdý Australia Adelaide sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo
Angelique Kerber 2 6 6
Qiang Wang 0 1 3
13.01.20
1. kolo
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6
Anett Kontaveit 0 2 4
13.01.20
1. kolo
Ajla Tomljanovic 2 7 6
Yulia Putintseva 0 64 2
13.01.20
1. kolo
Danielle Rose Collins 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 3 2
13.01.20
1. kolo
Donna Vekic 2 4 6 6
Anastasija Sevastova 1 6 1 3
13.01.20
1. kolo
Belinda Bencic 2 6 6
Daria Kasatkina 0 4 4
13.01.20
1. kolo
Sofia Kenin 2 6 6
Viktorija Golubic 0 0 4
13.01.20
1. kolo
Dayana Yastremska 2 7 6
Timea Babos 0 5 3
ženy dvojhra tvrdý Australia Hobart sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo
Kristyna Pliskova 2 1 6 6
Nina Stojanovic 1 6 4 3
13.01.20
1. kolo
Magda Linette 2 7 7
Svetlana Kuznetsova 0 62 69
13.01.20
1. kolo
Heather Watson 2 1 6 6
Jil Teichmann 1 6 4 4
13.01.20
1. kolo
Kateryna Kozlova 2 6 6
Sara Sorribes Tormo 0 2 1
13.01.20
1. kolo
Lauren Davis 2 6 3 7
Astra Sharma 1 3 6 66
13.01.20
1. kolo
Veronika Kudermetova 2 6 6
Samantha Stosur 0 2 2
13.01.20
1. kolo
Fiona Ferro 1 4
Rebecca Peterson skreč 0 4
13.01.20
1. kolo
Viktoria Kuzmova 2 5 6 7
Lin Zhu 1 7 2 63
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
13.01.20
2. kolo kval.
Ayla Aksu 2 2 6 10
Daniela Jelinkova 1 6 3 5
13.01.20
2. kolo kval.
Yixuan Li 2 6 6
Liubov Demidova 0 3 1
13.01.20
2. kolo kval.
Emily Welker 2 6 6
Bruna Casasampere Escoda 0 2 2
13.01.20
2. kolo kval.
Gozde Turhan 2 6 1 10
Katerina Petrova 1 3 6 4
13.01.20
2. kolo kval.
Laure Line Glaude 2 6 6
Mariya Kostyuk 0 2 4
13.01.20
2. kolo kval.
Nina Rudiukova 2 6 6
Ayano Sonoda 0 2 3
13.01.20
2. kolo kval.
Yasmeen Ghaoui 2 6 6
Elif Sanem Karadag 0 3 2
13.01.20
2. kolo kval.
Carol Plakk 2 6 6
Aylin Abdioglu 0 1 4
13.01.20
2. kolo kval.
Doga Turkmen 2 6 6
Gloria Contrino 0 1 0
13.01.20
2. kolo kval.
Chiara Bordo 2 6 6
Natalia Fehr 0 2 0
13.01.20
2. kolo kval.
Milana Zhabrailova 2 6 6
Anna Davydova 0 2 3
13.01.20
2. kolo kval.
Anna Martemyanova 2 6 6
Maria Nikitina 0 3 0
ženy dvojhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo kval.
Lina Qostal 2 6 6
Lina Boylan 0 1 0
13.01.20
1. kolo kval.
Lama Nabil 2 6 6 10
Lana Kamel 1 4 74 5
13.01.20
1. kolo kval.
Yvette Schmucker 2 6 6
Ganna Elassar 0 1 2
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
13.01.20
kvalifik.
Sabina Dadaciu 2 6 6
Baylen Brown 0 0 3
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
13.01.20
kvalifik.
Sarah Lisa Aubertin 1 w/o
Olympe Lancelot 0
13.01.20
1. kolo kval.
Angelina Danukova 2 6 6 10
Alisa Yakimakho 1 74 1 4
ženy dvojhra antuka USA W25 Daytona Beach sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo kval.
Teliana Pereira 2 6 6
Jacqueline Cako 0 0 1
13.01.20
1. kolo kval.
Chieh-Yu Hsu 2 7 7
Dia Evtimova 0 62 5
13.01.20
1. kolo kval.
Yuxuan Zhang 2 6 6
Katja Wiersholm 0 2 3
13.01.20
1. kolo kval.
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Ava Hrastar 0 0 2
13.01.20
1. kolo kval.
Carolina M. Alves 2 6 6
Alexandra Yepifanova 0 1 4
13.01.20
1. kolo kval.
Verena Meliss 2 6 6
Victoria Hu 0 4 4
13.01.20
1. kolo kval.
Eleonore Tchakarova 2 3 6 10
Kimberley Zimmermann 1 6 3 8
13.01.20
1. kolo kval.
Andie K. Daniell 2 6 6
Qavia Lopez 0 3 2
13.01.20
1. kolo kval.
Dasha Ivanova 2 6 6
Ana Karen Guadiana Campos 0 0 1
13.01.20
1. kolo kval.
Sophie Chang 2 4 7 11
Ingrid Neel 1 6 5 9
13.01.20
1. kolo kval.
Lauren Proctor 2 6 6
Paige Cline 0 2 3
13.01.20
1. kolo kval.
Alice Rame 2 6 6
Dalayna Hewitt 0 2 1
13.01.20
1. kolo kval.
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Risa Ushijima 0 4 1
13.01.20
1. kolo kval.
Evgeniya Levashova 2 6 6
Keisha R. Clousing 0 0 2
13.01.20
1. kolo kval.
Maria Mateas 2 6 7
Oana Georgeta Simion 0 4 5
13.01.20
1. kolo kval.
Emma Navarro 2 6 6
Erica Oosterhout 0 2 0
13.01.20
1. kolo kval.
Nikki Redelijk 2 6 7
Haruna Arakawa 0 4 5
13.01.20
1. kolo kval.
Meiling Wang 2 2 6 10
Barbara Gatica 1 6 0 7
13.01.20
1. kolo kval.
Gianna Pielet 2 0 6 10
Elaine Chervinsky 1 6 1 6
13.01.20
1. kolo kval.
Elizabeth Mandlik 2 5 6 10
Kennedy Shaffer 1 7 4 6
13.01.20
1. kolo kval.
Sophia Whittle 2 6 6
Sierra Stone 0 0 0
13.01.20
1. kolo kval.
Elvina Kalieva 2 6 4 10
Kimmi Hance 1 0 6 3
13.01.20
1. kolo kval.
Rachel Gailis 2 0 6 10
Reese Brantmeier 1 6 3 6
13.01.20
1. kolo kval.
Eleana Yu 2 6 6
Rebeca Pereira 0 1 0
muži štvorhra tvrdý Australia Adelaide sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Lloyd Harris/John-Patrick Smith 0 3 3
13.01.20
1. kolo
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 6
Raven Klaasen/Oliver Marach 0 2 4
13.01.20
1. kolo
Christian Garin/Juan Ignacio Londero 2 6 2 10
Lleyton Hewitt/Jordan Thompson 1 3 6 7
13.01.20
1. kolo
Maximo Gonzalez/Fabrice Martin 2 6 6
Alex Bolt/Alexei Popyrin 0 4 3
muži štvorhra tvrdý Australia Bendigo Challenger sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo
Ariel Behar/Matt Reid 2 6 6
Jayden Court/Alexander Crnokrak 0 1 3
13.01.20
1. kolo
Sho Shimabukuro/Min-Kyu Song 2 6 6
Toshihide Matsui/Yoshihito Nishioka 0 3 3
ženy štvorhra tvrdý Australia Adelaide sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo
Kveta Peschke/Demi Schuurs 2 7 4 10
Simona Halep/Raluca Olaru 1 62 6 3
13.01.20
1. kolo
Tatjana Maria/Anastasia Potapova 2 6 6
Priscilla Hon/Arina Rodionova 0 3 1
ženy štvorhra tvrdý Australia Hobart sety 1 2 3 4 5
13.01.20
1. kolo
Marie Bouzkova/Tamara Zidansek 2 4 6 11
Cornelia Lister/Sabrina Santamaria 1 6 3 9
13.01.20
1. kolo
Vania King/Christina Mchale 2 6 7
Georgina Garcia-Perez/Sara Sorribes Tormo 0 2 5
<