Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Blaz Kavcic 2 7 6
Keegan Smith 0 63 3
15.11.19
štvrťfinále
Alexander Brown 2 7 6
Juan Pablo Ficovich 0 5 3
15.11.19
štvrťfinále
Sebastian Korda 2 6 4 7
Martin Redlicki 1 2 6 64
15.11.19
štvrťfinále
Jeff Wolf 2 6 6
Stefan Kozlov 0 2 2
muži dvojhra tvrdý I. Finland Helsinki Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Mohamed Safwat 2 6 6
Elias Ymer 0 3 4
15.11.19
štvrťfinále
Ilya Ivashka 2 3 6 6
Harri Heliovaara 1 6 1 2
15.11.19
štvrťfinále
Carlos Taberner 2 7 6
Sergiy Stakhovsky 0 65 3
15.11.19
štvrťfinále
Emil Ruusuvuori 2 6 7
Alex Molcan 0 3 5
muži dvojhra tvrdý USA Houston Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
3. kolo
Ivo Karlovic 2 7 2 6
Sekou Bangoura 1 65 6 4
15.11.19
štvrťfinále
Ivo Karlovic 2 7 7
Alexis Galarneau 0 63 67
15.11.19
3. kolo
Jason Jung 2 7 6
Alexey Vatutin 0 5 2
15.11.19
3. kolo
Mitchell Krueger 2 7 6
Pedja Krstin 0 64 4
15.11.19
štvrťfinále
Mitchell Krueger 2 6 6
Michael Redlicki 0 4 4
15.11.19
štvrťfinále
Marcos Giron 2 6 2 6
Jason Jung 1 1 6 2
15.11.19
3. kolo
Marcos Giron 2 6 4 6
Jenson Brooksby 1 2 6 3
15.11.19
3. kolo
Michael Redlicki 2 6 6 6
Tennys Sandgren 1 75 4 4
15.11.19
3. kolo
Christopher O'Connell 2 7 6
Adrian Menendez-Maceiras 0 63 4
15.11.19
štvrťfinále
Christopher O'Connell 1 5
Michael Mmoh skreč 0 0
15.11.19
3. kolo
Michael Mmoh 2 5 7 7
Bradley Klahn 1 7 65 65
15.11.19
3. kolo
Alexis Galarneau 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 3 3
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
15.11.19
1. kolo
Tigre Hank 2 6 2 6
Tomas Lipovsek Puches 1 3 6 4
15.11.19
1. kolo
Alexander Zhurbin 2 6 6
Alejandro Mendoza 0 3 3
15.11.19
2. kolo
Alexander Zhurbin 2 6 7
Conner Huertas Del Pino 0 4 5
15.11.19
1. kolo
Luis Patino 2 6 6
Alexander Weis 0 3 4
15.11.19
1. kolo
Fernando Yamacita 2 6 6
Ricardo Reyna 0 0 0
15.11.19
1. kolo
Mariano Kestelboim 2 6 6
Issei Okamura 0 4 1
15.11.19
2. kolo
David Volfson 2 6 1 6
Joshua Ortlip 1 2 6 1
15.11.19
1. kolo
David Volfson 2 5 6 6
Christian Langmo 1 7 4 3
15.11.19
1. kolo
Karlo Cubelic 2 6 7
Gabriel Ciro Da Silva 0 4 5
15.11.19
1. kolo
Cayetano March 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 3 4
15.11.19
2. kolo
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Kiranpal Pannu 0 4 3
15.11.19
1. kolo
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Cameron Green 0 3 3
15.11.19
2. kolo
Paul Jubb 2 7 6
Connor Farren 0 62 2
15.11.19
1. kolo
Kiranpal Pannu 2 6 4 7
Ignacio Carou 1 2 6 5
15.11.19
1. kolo
Arklon Huertas Del Pino 2 1 7 6
Mateus Alves (2001) 1 6 64 4
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
15.11.19
2. kolo
Jonas Trinker 1 w/o
Adrian Bodmer 0
15.11.19
2. kolo
Jan Zielinski 2 6 6
Vasil Kirkov 0 3 3
15.11.19
2. kolo
Alexander Erler 2 6 3 6
Billy Harris 1 3 6 4
15.11.19
2. kolo
Nikita Mashtakov 2 6 6
Anton Matusevich 0 0 4
15.11.19
2. kolo
Mick Veldheer 2 6 4 6
Sergey Fomin 1 2 6 1
15.11.19
2. kolo
Yshai Oliel 2 6 6
Luke Johnson 0 2 1
15.11.19
2. kolo
Patrick Kypson 2 6 6
Filippo Moroni 0 3 4
15.11.19
2. kolo
Pedro Vives Marcos 2 6 6
Giovanni Fonio 0 2 4
muži dvojhra tvrdý Mozambique M15 Maputo sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Kelsey Stevenson 2 6 6 6
Takanyi Garanganga 1 3 75 4
15.11.19
štvrťfinále
David Perez Sanz 2 1 6 6
Dennis Uspensky 1 6 4 3
15.11.19
štvrťfinále
Benjamin Lock 2 6 6
Rishab Agarwal 0 3 3
15.11.19
štvrťfinále
Dominik Palan 2 6 6
Alexis Canter 0 3 4
muži dvojhra tvrdý Kuwait M15 Meshref sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Marko Tepavac 2 6 6
Simon Freund 0 4 2
15.11.19
štvrťfinále
Kai Wehnelt 2 2 6 6
Soichiro Moritani 1 6 4 1
15.11.19
štvrťfinále
Gauthier Onclin 2 6 7
Vitaliy Sachko 0 0 62
15.11.19
štvrťfinále
Valentin Royer 2 6 6
Yurii Dzhavakian 0 0 4
muži dvojhra tvrdý I. Czech Republic M15 Milovice sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Jan Satral 2 6 1 6
Oleksii Krutykh 1 4 6 0
15.11.19
štvrťfinále
Vadym Ursu 2 6 6
Filip Duda 0 2 0
15.11.19
štvrťfinále
Riccardo Balzerani 2 6 6
Mark Whitehouse 0 2 3
15.11.19
štvrťfinále
Martin Krumich 2 6 6
Andrew Paulson 0 4 4
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Daniele Capecchi 2 6 7
Luca Giacomini 0 3 66
15.11.19
štvrťfinále
Aziz Kijametovic 2 6 6
Naoki Tajima 0 2 4
15.11.19
štvrťfinále
Kristjan Tamm 2 6 3 6
Benjamin Winter Lopez 1 3 6 1
15.11.19
štvrťfinále
Andrea Guerrieri 1 w/o
Giacomo Dambrosi 0
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Ryan Nijboer 0 3 3
15.11.19
štvrťfinále
Vladyslav Manafov 2 6 6
Marek Gengel 0 4 0
15.11.19
štvrťfinále
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Giorgio Ricca 0 3 2
15.11.19
štvrťfinále
Alexey Zakharov 2 6 6
Laurynas Grigelis 0 1 4
muži dvojhra tvrdý I. France M15 Villers Les sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Justin Eleveld 2 6 6
Thomas Laurent 0 3 1
15.11.19
štvrťfinále
Ronan Joncour 2 4 6 7
Mats Rosenkranz 1 6 3 613
15.11.19
štvrťfinále
Titouan Droguet 2 6 6
Marco Brugnerotto 0 3 3
15.11.19
štvrťfinále
Harold Mayot 2 6 5 6
Kyrian Jacquet 1 0 7 2
muži dvojhra antuka USA M25 Orlando sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Pedro Sakamoto 2 3 6 6
Adam Moundir 1 6 3 4
15.11.19
štvrťfinále
Nicolas Alvarez 2 6 6
Dragos Constantin Ignat 0 0 2
15.11.19
štvrťfinále
Tomas Martin Etcheverry 2 7 0 6
Bastian Malla 1 5 6 2
15.11.19
štvrťfinále
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Ulises Blanch 0 2 3
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
15.11.19
Rafael Nadal 2 6 6 7
Stefanos Tsitsipas 1 74 4 5
15.11.19
Alexander Zverev 2 6 7
Daniil Medvedev 0 4 64
muži dvojhra tvrdý I. Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Luca Vanni 2 6 6
Peter Gojowczyk 0 0 3
15.11.19
štvrťfinále
Sebastian Ofner 2 7 6
Lorenzo Musetti 0 65 2
15.11.19
štvrťfinále
Antoine Hoang 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 2 0
15.11.19
štvrťfinále
Jannik Sinner 2 6 6
Federico Gaio 0 4 4
muži dvojhra tvrdý India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Roberto Ortega-Olmedo 1 7 7
Tim Van Rijthoven skreč 0 6
15.11.19
štvrťfinále
James Duckworth 2 7 4 7
Sasi Kumar Mukund 1 5 6 5
15.11.19
štvrťfinále
Ramkumar Ramanathan 2 6 7
Sumit Nagal 0 4 65
15.11.19
štvrťfinále
Jay Clarke 2 6 3 7
Steven Diez 1 4 6 63
ženy dvojhra tvrdý USA Houston sety 1 2 3 4 5
15.11.19
3. kolo
Mandy Minella 1 2
Eugenie Bouchard skreč 0 1
15.11.19
3. kolo
Kirsten Flipkens 2 6 6
Catherine Cartan Bellis 0 4 4
15.11.19
štvrťfinále
Kirsten Flipkens 2 7 4 6
Caty McNally 1 5 6 2
15.11.19
3. kolo
Stefanie Voegele 2 6 6
Usue Maitane Arconada 0 1 2
15.11.19
štvrťfinále
Stefanie Voegele 2 7 6
Katarina Zavatska 0 5 1
15.11.19
štvrťfinále
Coco Vandeweghe 2 6 6
Mandy Minella 0 1 4
15.11.19
3. kolo
Coco Vandeweghe 2 6 6
Anhelina Kalinina 0 3 3
15.11.19
3. kolo
Irina Falconi 2 6 6
Bethanie Mattek-Sands 0 1 3
15.11.19
štvrťfinále
Irina Falconi 2 7 6
Taylor Townsend 0 5 1
15.11.19
3. kolo
Taylor Townsend 2 5 6 6
Caroline Dolehide 1 7 2 3
15.11.19
3. kolo
Katarina Zavatska 2 6 6
Ann Li 0 3 3
15.11.19
3. kolo
Caty McNally 2 6 2 6
Dalma Galfi 1 0 6 3
ženy dvojhra koberec Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Jana Cepelova 0 1 1
15.11.19
štvrťfinále
Timea Babos 2 6 4 6
Naiktha Bains 1 4 6 3
15.11.19
štvrťfinále
Viktoriya Tomova 2 6 7
Dalila Jakupovic 0 0 5
15.11.19
štvrťfinále
Danka Kovinic 2 6 6
Kyoka Okamura 0 3 0
ženy dvojhra tvrdý Japan W100 Tokyo sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Shuai Peng 1 5
Kurumi Nara skreč 0 0
15.11.19
štvrťfinále
Tatjana Maria 2 6 6
Xin Yu Wang 0 3 4
15.11.19
štvrťfinále
Shuai Zhang 2 6 6
Nao Hibino 0 3 3
15.11.19
štvrťfinále
Jasmine Paolini 2 6 7
Xinyun Han 0 2 62
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
15.11.19
2. kolo
Ilay Yoruk 1 6 4
Ioana Gaspar skreč 0 4 3
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
15.11.19
1. kolo
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 1 6 6
Amandine Cazeaux 1 6 3 3
15.11.19
1. kolo
Steffi Carruthers 2 6 6
Ramona Mataruga 0 3 2
15.11.19
1. kolo
Ramya Natarajan 2 6 6
Delisha Guttikonda 0 1 0
15.11.19
1. kolo
Sofia Sewing 2 7 6
Malaika Rapolu 0 67 2
15.11.19
1. kolo
Viktoria Morvayova 2 6 6
Misa Malkin 0 4 4
15.11.19
2. kolo
Viktoria Morvayova 2 6 2 6
Ramya Natarajan 1 2 6 3
15.11.19
1. kolo
Tiphanie Fiquet 2 6 6
Yarden Akler 0 4 2
15.11.19
1. kolo
Eva Vedder 2 6 6
Noelly Longi Nsimba 0 4 2
15.11.19
2. kolo
Eva Vedder 2 4 6 6
Chelsea Vanhoutte 1 6 3 4
15.11.19
1. kolo
Mayuka Aikawa 2 6 6
Kelly Williford 0 2 2
15.11.19
2. kolo
Adrienn Nagy 2 6 6
Anfisa Danilchenko 0 2 1
15.11.19
1. kolo
Adrienn Nagy 2 6 6
Shahar Biran 0 3 4
15.11.19
1. kolo
Vanessa Ong 2 6 6
Maya Tahan 0 1 4
15.11.19
2. kolo
Vanessa Ong 2 7 6
Paige Cline 0 5 2
15.11.19
1. kolo
Anfisa Danilchenko 2 6 7
Laetitia Pulchartova 0 2 5
15.11.19
2. kolo
Raphaelle Lacasse 2 6 6
Maribella Zamarripa 0 1 3
15.11.19
2. kolo
Elle Christensen 2 6 6
Mayuka Aikawa 0 3 0
15.11.19
1. kolo
Elle Christensen 2 6 6
Shavit Kimchi 0 3 2
ženy dvojhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Daniela Vismane 2 6 4 6
Iva Primorac 1 4 6 4
15.11.19
štvrťfinále
Melania Delai 2 6 7
Ziva Falkner 0 0 5
15.11.19
štvrťfinále
Lisa Pigato 1 w/o
Angela Fita Boluda 0
15.11.19
štvrťfinále
Darya Astakhova 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 1 4
ženy dvojhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Bojana Marinkovic 2 6 6
Ksenia Laskutova 0 2 2
15.11.19
štvrťfinále
Angelica Raggi 2 6 6
Nadia Echeverria Alam 0 2 1
15.11.19
štvrťfinále
Andreea Prisacariu 2 6 6 7
Yasmine Mansouri 1 0 73 65
15.11.19
štvrťfinále
Carole Monnet 2 6 6
Ane Mintegi Del Olmo 0 1 1
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Martina Pradova 2 6 6
Elena-Teodora Cadar 0 3 4
15.11.19
štvrťfinále
Pei-Chi Lee 2 6 6
Anne-Sophie Morandais 0 0 0
15.11.19
štvrťfinále
Ana Bianca Mihaila 2 6 4 7
Vitalia Stamat 1 1 6 5
15.11.19
štvrťfinále
Sandra Samir 2 6 6
Ellen Allgurin 0 1 1
ženy dvojhra koberec Italy W15 Solarino sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Tayisiya Morderger 2 6 6
Giulia Crescenzi 0 4 4
15.11.19
štvrťfinále
Nicole Fossa Huergo 2 6 6 6
Yana Morderger 1 73 4 2
15.11.19
štvrťfinále
Bojana Klincov 2 4 6 6
Nuria Brancaccio 1 6 3 1
15.11.19
štvrťfinále
Veronika Erjavec 2 7 7
Federica Bilardo 0 61 5
ženy dvojhra tvrdý India W25 Gwalior sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Sofia Shapatava 2 6 6
Freya Christie 0 1 2
15.11.19
štvrťfinále
Jia-Jing Lu 2 6 6
Funa Kozaki 0 2 2
15.11.19
štvrťfinále
Sowjanya Bavisetti 2 6 2 6
Maria Timofeeva 1 3 6 4
15.11.19
štvrťfinále
Berfu Cengiz 2 6 7
Karman Kaur Thandi 0 4 5
ženy dvojhra tvrdý Thailand W25 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Valentyna Ivakhnenko 2 6 5 6
Abigail Tere-Apisah 1 3 7 4
15.11.19
štvrťfinále
Lesley Kerkhove 2 3 6 6
Simona Waltert 1 6 3 2
15.11.19
štvrťfinále
Eva Guerrero Alvarez 2 6 4 6
Patcharin Cheapchadej 1 3 6 3
15.11.19
štvrťfinále
Hurricane Tyra Black 2 6 6
Fang Ying Xun 0 2 2
ženy dvojhra tvrdý I. Belarus W25 Minsk sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Marina Melnikova 2 6 6
Jessica Pieri 0 0 3
15.11.19
štvrťfinále
Lucia Bronzetti 2 6 6
Katarzyna Piter 0 4 1
15.11.19
štvrťfinále
Yuliya Hatouka 2 6 6
Anastasia Gasanova 0 1 3
15.11.19
štvrťfinále
Anastasia Zakharova 2 7 6
Emma Raducanu 0 5 2
ženy dvojhra antuka USA W25 Orlando sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Arantxa Rus 2 7 6
Claire Liu 0 61 3
15.11.19
štvrťfinále
Stephanie Wagner 2 6 6
Julyette Steur 0 3 1
15.11.19
štvrťfinále
Irina Fetecau 2 5 6 6
Renata Zarazua 1 7 4 1
15.11.19
štvrťfinále
Maria Mateas 2 7 6
Seone Mendez 0 62 1
muži štvorhra tvrdý I. USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
semifinále
Christopher Eubanks/Kevin King 2 6 6
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 0 3 2
15.11.19
štvrťfinále
Strong Kirchheimer/Austin Rapp 2 7 5 11
JC Aragone/Andre Goransson 1 61 7 9
15.11.19
štvrťfinále
Evan Hoyt/Martin Redlicki 2 7 6
Alexander Brown/Aleksandar Kovacevic 0 64 3
muži štvorhra tvrdý I. Finland Helsinki Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
semifinále
Tomislav Draganja/Pavel Kotov 2 7 6 10
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev 1 65 72 5
muži štvorhra tvrdý USA Houston Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez 2 6 7
N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan 0 2 64
15.11.19
štvrťfinále
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 7 6
Sekou Bangoura/Govind Nanda 0 5 3
15.11.19
štvrťfinále
Treat Conrad Huey/Sem Verbeek 2 6 6
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 0 3 1
15.11.19
štvrťfinále
Luke Bambridge/Nathaniel Lammons 2 6 6
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur 0 1 4
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
15.11.19
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 7 6
Kevin Krawietz/Andreas Mies 0 67 2
15.11.19
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 7
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 0 3 64
muži štvorhra tvrdý I. Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
semifinále
Sander Arends/David Pel 2 6 6
James Cerretani/Maxime Cressy 0 4 2
15.11.19
semifinále
Nikola Cacic/Antonio Sancic 2 7 6
Maximilian Neuchrist/Tristan-Samuel Weissborn 0 65 4
muži štvorhra tvrdý India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Aziz Dougaz/Calvin Hemery 0 3 4
15.11.19
štvrťfinále
Brydan Klein/N. Vijay Sundar Prashanth 2 6 6
Anirudh Chandrasekar/Niki Kaliyanda Poonacha 0 2 3
ženy štvorhra tvrdý USA Houston sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies 1 w/o
Fanny Stollar/Taylor Townsend 0
15.11.19
štvrťfinále
Hayley Carter/Jamie Loeb 2 7 6
Jacqueline Cako/Olga Danilovic 0 5 4
15.11.19
štvrťfinále
Ellen Perez/Luisa Stefani 2 7 6
Usue Maitane Arconada/Caroline Dolehide 0 5 4
15.11.19
štvrťfinále
Sharon Fichman/Ena Shibahara 2 6 6
Irina Falconi/Caty McNally 0 4 3
ženy štvorhra koberec Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
15.11.19
štvrťfinále
I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho 2 6 6
Isabella Shinikova/Prarthana Thombare 0 3 4
15.11.19
štvrťfinále
Arina Rodionova/Storm Sanders 2 6 6
Natela Dzalamidze/Kamilla Rakhimova 0 3 3
<