Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Italy Biella Challenger sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Gianluca Mager 2 6 6 7
Paolo Lorenzi 1 0 74 5
muži dvojhra tvrdý China Chengdu sety 1 2 3 4 5
22.09.19
kvalifik.
Jason Jung 2 6 6
Luke Saville 0 4 2
22.09.19
kvalifik.
Bradley Klahn 2 6 7
Lloyd Harris 0 3 60
22.09.19
kvalifik.
Kamil Majchrzak 2 4 7 6
James Duckworth 1 6 65 4
22.09.19
kvalifik.
Alexei Popyrin 2 6 3 7
Denis Istomin 1 3 6 5
muži dvojhra tvrdý I. USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Peter Polansky 2 6 7
Jeff Wolf 0 3 64
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom Glasgow Challenger sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Alexandre Muller 0 3 1
muži dvojhra koberec Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
John Millman 2 6 6
Marc Polmans 0 4 2
muži dvojhra tvrdý I. Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
22.09.19
Roger Federer 2 6 7
John Isner 0 4 63
22.09.19
Alexander Zverev 2 6 3 10
Milos Raonic 1 4 6 4
22.09.19
Taylor Harry Fritz 2 7 6 10
Dominic Thiem 1 5 73 5
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Ivan Nedelko 2 3 6 6
Michael Vrbensky 1 6 4 4
22.09.19
1. kolo kval.
Anton Desyatnik 2 6 6
Gregor Schwab 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Carlo Alberto Fossati 2 6 6
Kaya Arinc 0 4 4
22.09.19
2. kolo kval.
Michal Marko 2 6 6
Kristof Minarik 0 2 1
22.09.19
1. kolo kval.
Michal Marko 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Mats Hermans 2 6 6
Tobias Brutscher 0 3 4
22.09.19
2. kolo kval.
Mats Hermans 2 6 6
Lukas Hellum Lilleengen 0 4 0
22.09.19
1. kolo kval.
Linus Krohn 2 6 7
Burak Bilgin 0 0 63
22.09.19
1. kolo kval.
Michalis Sakellaridis 2 6 7
Christopher Patzanovsky 0 0 61
22.09.19
1. kolo kval.
Umut Akkoyun 2 6 6
Efe Comu 0 4 4
22.09.19
1. kolo kval.
Leopold Zima 2 6 6
Noah Prehn 0 4 0
22.09.19
2. kolo kval.
Leopold Zima 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 2 3
22.09.19
1. kolo kval.
Bjorn Nareyka 2 6 6
Jett Cole 0 2 3
22.09.19
2. kolo kval.
Gabriele Bosio 2 6 2 10
Linus Krohn 1 4 6 7
22.09.19
1. kolo kval.
Gabriele Bosio 2 6 6
Daniil Gusev 0 3 1
22.09.19
1. kolo kval.
Radu Florin Macovei 2 6 6 13
Bulut Ozcelik 1 74 3 11
22.09.19
1. kolo kval.
Stepan Beresnev 2 6 6
Kaan Cepel 0 4 1
22.09.19
2. kolo kval.
Anze Arh 2 6 6
Stepan Beresnev 0 4 0
22.09.19
2. kolo kval.
Samuel Puskar 2 3 6 10
Umut Akkoyun 1 6 0 8
22.09.19
1. kolo kval.
Jorakuly Jorayev 2 6 6
Hifzi Riza Cikikci 0 2 0
22.09.19
1. kolo kval.
Tim Riedel 2 6 6
Kayra Kargin 0 4 0
22.09.19
1. kolo kval.
Janos Fekete 2 6 7
Mert Alkaya 0 4 64
muži dvojhra antuka Argentina M15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Gonzalo Villanueva 2 4 6 6
Maximiliano Estevez 1 6 4 1
muži dvojhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Mahmoud Ezzat 2 6 6
Ahmad Alkady 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Iancu-Lustinian Ghinda 2 5 7 10
Waleed Elsaraf 1 7 5 4
22.09.19
1. kolo kval.
Omar El-Moslemany 2 6 6
Gunjan Jadhav 0 0 4
22.09.19
1. kolo kval.
Sahil Gaware 1 6
Andrei Sokolov skreč 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Sherif Makhlouf 2 6 6
Preston Connor 0 4 1
22.09.19
finále
Daniel Michalski 2 6 7
Mathieu Perchicot 0 2 63
22.09.19
1. kolo kval.
Alejandro Hastings 2 6 6
Anwar Elkamony 0 1 2
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Jesse Witten 2 6 6
Michel-Alexandre Fortin 0 3 1
22.09.19
1. kolo kval.
Mauricio Astorga 2 6 6
Jack Gibbens 0 1 2
22.09.19
finále
Adam El Mihdawy 2 6 6 6
Cristian Rodriguez 1 4 72 1
22.09.19
1. kolo kval.
Vimuktha De Alwis 2 6 6
Laurentiu Schinteie 0 1 0
22.09.19
2. kolo kval.
Vimuktha De Alwis 2 6 2 10
Kento Tagashira 1 2 6 8
22.09.19
1. kolo kval.
Rodrigo Banzer 2 6 6
Sebastian Murillo 0 2 4
22.09.19
1. kolo kval.
Alejandro Valencia 2 6 6
Junyong Kim 0 3 1
22.09.19
2. kolo kval.
Emmett Ward 1 7 2
Andrew Cahn skreč 0 5 0
22.09.19
1. kolo kval.
Emmett Ward 2 3 6 10
Sam Lapides 1 6 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Andrew Cahn 2 6 6
Arturo Langle 0 0 4
22.09.19
1. kolo kval.
Tim Handel 2 6 6
Joaquin Marquez 0 3 4
22.09.19
2. kolo kval.
Nicholas Shamma 2 6 6
Hank Hill 0 0 1
22.09.19
1. kolo kval.
Hank Hill 2 6 6
Matias Pomar 0 1 2
22.09.19
1. kolo kval.
Razvan Baiant 1 6
Matt Mcbride skreč 0 4
22.09.19
1. kolo kval.
Kyler Jirasook 2 7 6
Tennyson Whiting 0 5 4
22.09.19
1. kolo kval.
Jorge Olaya 2 6 6
Callum Theaker 0 4 1
22.09.19
1. kolo kval.
Jason Kros 2 6 6
Nama Heman 0 4 3
22.09.19
2. kolo kval.
Agustin Maria Gascia 2 6 6
Razvan Baiant 0 3 4
22.09.19
1. kolo kval.
Austin Johnson 2 6 6
Ryan Johnson 0 2 0
22.09.19
1. kolo kval.
Alberto Alvarado Berrospi 2 6 7
Jiaxi Ma 0 2 5
22.09.19
1. kolo kval.
Erick Sanchez 2 6 6
Joao Victor Ortega 0 1 3
22.09.19
1. kolo kval.
David Gardiner 2 6 6
Rodolfo Villavicencio Castro 0 0 2
22.09.19
1. kolo kval.
Sean Kamyshev 2 6 6
Maksym Khalus 0 4 0
muži dvojhra antuka Ukraine M15 Chornomorsk sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Egor Matvievici 2 6 6
Yaroslav Sokyrka 0 1 4
22.09.19
1. kolo kval.
Oleksandr Bielinskyi 2 6 6
Philipp Sikorski 0 3 1
22.09.19
1. kolo kval.
Egor Baklanov 2 6 6
Juraj Pivoluska 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Zhan Skindzer 2 7 6
Ivan Britikov 0 5 4
22.09.19
1. kolo kval.
Pavel Liavonchyk 2 6 6
Timur Bagbekov 0 1 3
22.09.19
1. kolo kval.
Mykhaylo Muravyov 2 2 6 10
Oleksandr Varichenko 1 6 0 7
22.09.19
1. kolo kval.
Nikita Alosha Ushakov 2 5 6 10
Artem Mazur 1 7 2 6
22.09.19
1. kolo kval.
Dmytro Slyepkan 2 6 6
Aleksandr Kvantaliani 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Svyatoslav Ilnytskyy 2 6 7
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 2 5
22.09.19
1. kolo kval.
Anatoliy Voloshyn 2 6 6
Aleksandr Makarov 0 0 2
22.09.19
1. kolo kval.
Nikita Starkou 2 6 7
Simon Yastremskiy 0 0 5
22.09.19
1. kolo kval.
Danyil Fedorov 2 6 6
Aliaksandr Sasnouski 0 0 4
22.09.19
1. kolo kval.
Volodymyr Zakharov 2 7 2 14
Vasil Yehorov 1 5 6 12
22.09.19
1. kolo kval.
Dmitry Trunov 2 6 6 10
Yura Dec 1 4 77 8
muži dvojhra tvrdý USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Rinky Hijikata 2 2 6 6
Nick Chappell 1 6 2 1
muži dvojhra tvrdý JAR M15 Johannesburg sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Claudio Grassi 2 6 6
Stefano Parola 0 2 2
22.09.19
2. kolo kval.
Claudio Grassi 2 6 6
Lefa Ashley Sibanda 0 2 2
22.09.19
2. kolo kval.
Lance Cohen 2 6 6
Ronald Gabas 0 1 2
22.09.19
2. kolo kval.
Philip Franken 2 6 6
Karabo Lerumo 0 0 0
22.09.19
2. kolo kval.
Raheel Manji 2 6 6
Andreas Scott 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Raheel Manji 2 6 6
Jordan Coutinho 0 0 1
22.09.19
2. kolo kval.
Rayne Roselt 2 7 2 10
Neo Makhakhe 1 69 6 7
22.09.19
2. kolo kval.
Davide Pozzi 2 6 6
Mohammed Abdulla 0 2 3
22.09.19
2. kolo kval.
Munashe Chingono 2 7 4 10
Dustin Goldenberg 1 65 6 3
22.09.19
1. kolo kval.
Munashe Chingono 2 5 6 10
Rico Gore 1 7 1 6
22.09.19
2. kolo kval.
Jason Chigaazira 2 0 6 11
Guy Dagan 1 6 4 9
22.09.19
2. kolo kval.
Gerhardt Marius Becker 2 6 6
Yaseen Ibrahim 0 2 1
22.09.19
1. kolo kval.
Dylan Salton 2 6 6
Louis Pretorius 0 1 2
22.09.19
2. kolo kval.
Dylan Salton 2 6 6
Guelord Kayombo 0 0 0
22.09.19
2. kolo kval.
Alec Beckley 2 7 6
Chrisjan Van Wyk 0 63 3
22.09.19
1. kolo kval.
Seth Seely 2 6 6
Da-Niel Kotze 0 4 0
22.09.19
2. kolo kval.
Devin Badenhorst 2 7 6
Seth Seely 0 5 4
22.09.19
1. kolo kval.
Chrisjan Van Wyk 1 w/o
Artsiom Dabryian 0
muži dvojhra antuka China M15 Nanchang sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Kaza Vinayak Sharma 2 6 3 10
Aliaksandr Liaonenka 1 3 6 6
22.09.19
2. kolo kval.
Kaza Vinayak Sharma 2 6 6
Rui-Xuan Wang 0 2 0
22.09.19
1. kolo kval.
Hao Yuan Ng 2 4 6 10
Zhou Mingzhou 1 6 1 8
22.09.19
1. kolo kval.
Yu Hsiang Chiu 2 6 6
Zi Ang Li 0 4 4
22.09.19
1. kolo kval.
S.prithvi Sekhar 2 6 6
Changli Zhang 0 2 3
22.09.19
2. kolo kval.
Tomohiro Masabayashi 2 6 6
Faisal Qamar 0 3 2
22.09.19
2. kolo kval.
Shohei Chikami 2 6 6
Pak Long Yeung 0 2 4
22.09.19
1. kolo kval.
Natthasith Kunsuwan 2 6 6
Jing Ke Chen 0 4 1
22.09.19
2. kolo kval.
Anirudh Chandrasekar 2 6 6
Bingyu Yu 0 1 4
22.09.19
1. kolo kval.
Faisal Qamar 2 6 6
Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 3 3
22.09.19
2. kolo kval.
Uisung Park 2 6 6
Tarun Chilakalapudi 0 0 4
22.09.19
1. kolo kval.
Shinnosuke Hiramatsu 2 6 6
Vasisht Cheruku 0 3 2
22.09.19
2. kolo kval.
Shinnosuke Hiramatsu 2 6 6
S.prithvi Sekhar 0 2 4
22.09.19
2. kolo kval.
Kousuke Ogura 2 6 6
Natthasith Kunsuwan 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Kousuke Ogura 2 6 6
Jianhao Sheng 0 0 1
22.09.19
2. kolo kval.
Sheng Tang 2 6 6
Yu Hsiang Chiu 0 1 1
22.09.19
2. kolo kval.
Bang Shuo Yin 2 6 6
Pol Wattanakul 0 2 3
22.09.19
1. kolo kval.
Bang Shuo Yin 2 6 6
Jagmeet Singh 0 3 4
22.09.19
2. kolo kval.
Yaojie Zeng 2 6 6
Pietro Mugelli 0 4 4
22.09.19
2. kolo kval.
Christian Didier Chin 2 6 6
Ang Ji 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Linang Xiao 2 6 6
Zijiang Yang 0 4 2
22.09.19
2. kolo kval.
Linang Xiao 2 6 6
Hao Yuan Ng 0 3 2
muži dvojhra tvrdý I. Finland M15 Pajulahti sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Savriyan Danilov 2 6 6 6
Robert Strombachs 1 72 4 3
muži dvojhra antuka Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Sergey Fomin 2 2 6 6
Alexey Zakharov 1 6 2 4
muži dvojhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Gregorio Cordonnier 2 6 6
Gustav Theilgaard 0 3 4
22.09.19
1. kolo kval.
Giovanni Rizzuti 2 6 6
Vishal Saravanan 0 3 0
22.09.19
finále
Bogdan Bobrov 2 6 6
Thomas Laurent 0 4 4
22.09.19
1. kolo kval.
Gregorio Lulli 2 6 6
Mark Stam 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Matthew Mendez 2 6 6
Julian Cundom 0 3 4
22.09.19
1. kolo kval.
Alessandro Canini 2 6 6
Nick Stam 0 3 2
22.09.19
1. kolo kval.
Javier Naser 2 7 6
Vito Dell'Elba 0 65 3
22.09.19
1. kolo kval.
Jesper Andi Jorgensen 2 7 6
Romeo Midtgaard Jivraj 0 5 3
22.09.19
1. kolo kval.
Ottaviano Martini 2 6 6
Samuel Paulovcak 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Alberto Bronzetti 2 4 6 10
Jason Janis 1 6 2 8
22.09.19
1. kolo kval.
Zachary Eisinga 2 6 6
Fred Olivier Schommer 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Francesco Liucci 2 6 6
Ervin Haris Eminefendic 0 3 3
22.09.19
1. kolo kval.
Rhys Searant 2 7 6
Aron Paul Samson 0 5 1
22.09.19
1. kolo kval.
Lorenzo Bresciani 2 6 6
Kasper Elsvad 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Osman Torski 1 6
Sebastian Grundtvig skreč 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Federico Lucini 2 6 6
Jacopo Gribling 0 3 4
22.09.19
1. kolo kval.
Octavio Volpi 2 6 6
Friedrich Levin Sommerwerck 0 1 3
22.09.19
1. kolo kval.
Tommaso Vescovi 2 6 5 10
Gabriele Moghini 1 4 7 6
22.09.19
1. kolo kval.
Fausto Tabacco 2 7 7
Miguel Fernando Pereira 0 5 5
22.09.19
1. kolo kval.
Edoardo Zanada 2 6 6
Richards Emulins 0 0 1
22.09.19
1. kolo kval.
Martin Dobry 2 6 6
Andrew Alexander Watson 0 0 2
22.09.19
1. kolo kval.
Giannicola Misasi 2 7 7
Euan Wilson Baig 0 66 61
22.09.19
1. kolo kval.
Pietro Marino 2 7 6
Boruch Skierkier 0 5 1
22.09.19
1. kolo kval.
Samuel Pesko 2 6 6
Samo Polakovic 0 2 2
22.09.19
1. kolo kval.
Carl Emil Overbeck 2 2 6 10
Roland Stuurman 1 6 2 7
muži dvojhra antuka Romania M15 Targu Mures sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Nicholas David Ionel 2 6 7 6
Juan Ignacio Galarza 1 71 5 4
muži dvojhra antuka Serbia M15 Zlatibor sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Nerman Fatic 2 7 6
Peter Nagy 0 5 3
muži dvojhra tvrdý Australia M25 Cairns sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Blake Mott 2 7 6
Vladyslav Orlov 0 5 2
muži dvojhra tvrdý USA M25 Harlingen sety 1 2 3 4 5
22.09.19
2. kolo kval.
Jose Daniel Bendeck 2 7 6
Pranav Kumar 0 5 4
22.09.19
1. kolo kval.
Francois Kellerman 2 0 6 10
Samuel De Felipe Garcia 1 6 3 6
22.09.19
1. kolo kval.
Jimmy Bendeck 2 6 6
Wally Thayne 0 3 1
22.09.19
1. kolo kval.
Thomas Rodrigues 2 3 7 10
William Mottet 1 6 5 3
22.09.19
1. kolo kval.
N. Taylor Grove 2 6 7
Nathan Chavez 0 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Guido Marson 2 6 6
Sean Robles 0 2 1
22.09.19
1. kolo kval.
Alex Jones 2 6 6
Shayan Najam 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Gabriel Evans 2 6 6
Armando Martinez 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Hunter Heck 2 6 6
Georgije Babic 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Leighton Allen 2 6 6
Kyle Overmyer 0 0 1
22.09.19
1. kolo kval.
Miguel Angel Cabrera 2 4 6 10
Jared Thompkins 1 6 0 1
22.09.19
1. kolo kval.
Angel Diaz Jalil 2 6 6
Matthew Vos 0 0 0
muži dvojhra tvrdý USA M25 Houston sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Hugo Gaston 2 6 6
Liam Caruana 0 1 3
muži dvojhra antuka Lebanon M25 Jounieh sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Ibrahim Abou Chahine 2 6 5 10
Robert Ziganshin 1 3 7 4
22.09.19
1. kolo kval.
Yash Vardhan Singh 2 6 6 12
Nikita Repkin 1 72 4 10
22.09.19
1. kolo kval.
Omar Elkadi 2 6 6
Hrag Bedoyan 0 0 1
22.09.19
1. kolo kval.
Alexander Abou Boutros 2 6 6
Alexey Dubinin 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Hans Albert Schubert 2 6 6
Masood Eisa-Beygi 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Stefanos Savva 2 7 6
Hien Quang Hien Pham 0 5 1
22.09.19
1. kolo kval.
Marco Antonio Azar 2 6 1 10
Jad Slaibi 1 1 6 6
muži dvojhra antuka Spain M25 Madrid sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Benjamin Bonzi 2 6 7
Alejandro Gonzalez 0 2 65
muži dvojhra antuka Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Thiemo de Bakker 2 6 6
Lucas Gerch 0 2 4
muži dvojhra tvrdý Portugal M25+H Oliveira De sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Goncalo Falcao 2 6 6
Dhruva Mulye 0 0 1
22.09.19
1. kolo kval.
Alvaro Blanco Damea 2 6 6
Fernando Gouveia 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Tomas Curras Abasolo 2 6 7
Joao Graca 0 3 5
22.09.19
1. kolo kval.
Karl Adrian Ringdal Noerstenaes 2 6 6
Leonardo Bastos 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Miguel Damas 2 6 6
Aditya Katticaren 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Paramveer Singh Bajwa 2 6 6
Bernardo Gandara 0 4 0
22.09.19
1. kolo kval.
Arjun Mehrotra 2 6 6
Bernardo Teixeira 0 1 3
22.09.19
1. kolo kval.
Russell Henderson 1 5
Afonso Portugal skreč 0 3
22.09.19
1. kolo kval.
Mikel Martinez 2 6 6
Tiago Rodrigo Fernandes 0 2 0
22.09.19
1. kolo kval.
Hugo Maia 2 6 6
Leandro Petrocchi Mattar 0 2 2
22.09.19
1. kolo kval.
Illia Stoliar 2 6 6
Guilherme Silva (POR) 0 1 4
22.09.19
1. kolo kval.
Eduardo Lobo De Almeida 2 6 6
Joao Antonio Borges 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Ricardo Brancal 1 w/o
Paulo Fernandes 0
22.09.19
1. kolo kval.
Terence Das 2 6 6
Rafael Gentil 0 3 4
muži dvojhra tvrdý I. France M25+H Plaisir sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Yannick Mertens 2 6 6
Christopher Heyman 0 3 0
muži dvojhra antuka Czech Republic M25+H Ricany sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Robert Rumler 2 6 6
Richard Pavluv 0 2 0
22.09.19
1. kolo kval.
Alexander Mannapov 2 6 6
Filip Krolo 0 3 4
22.09.19
1. kolo kval.
Vitalii Shcherba 2 6 6
Filip Maric 0 3 4
22.09.19
1. kolo kval.
Domagoj Biljesko 2 6 6
Krystof Zapsky 0 2 4
22.09.19
1. kolo kval.
Leon Hoeveler 2 6 7
Mirgiiaz Mirdzhaliev 0 3 64
22.09.19
1. kolo kval.
Horst Rieder 2 6 6
Michael Paty 0 2 4
22.09.19
1. kolo kval.
Stepan Rinko 2 6 6
Roman Arendar 0 3 0
22.09.19
1. kolo kval.
Antonin Bolardt 2 6 6
Nemanja Subanovic 0 2 2
22.09.19
1. kolo kval.
Filip Misolic 2 6 6
Adam Blecha 0 2 1
22.09.19
1. kolo kval.
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Dean Thurner 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Noah Thurner 2 6 3 10
Nikolas Lahky 1 3 6 8
22.09.19
1. kolo kval.
Jiri Barnat 2 6 7
Vojtech Vlkovsky 0 3 5
22.09.19
1. kolo kval.
Pietro Schiavetti 2 6 7
Kristian Kubik 0 1 5
22.09.19
1. kolo kval.
Stepan Pecak 2 6 6
Tim Hofmann 0 4 4
22.09.19
1. kolo kval.
Dominique Graf 2 6 6
Dominik Rys 0 3 3
22.09.19
1. kolo kval.
Vitek Horak 2 6 6
Josip Jerolimov 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Filip Michl 2 6 6 10
Matej Cintl 1 75 4 6
22.09.19
1. kolo kval.
Matyas Cerny 2 6 6
Patrik Stepanic 0 2 1
muži dvojhra tvrdý I. France Metz sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Jo-Wilfried Tsonga 2 6 7 6
Aljaz Bedene 1 74 64 3
muži dvojhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Danilo Petrovic 2 6 6
Christopher O'Connell 0 4 2
muži dvojhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Daniil Medvedev 2 6 6
Borna Coric 0 3 1
muži dvojhra tvrdý China Zhuhai sety 1 2 3 4 5
22.09.19
kvalifik.
Tatsuma Ito 1 6
Jiri Vesely skreč 0 4
22.09.19
kvalifik.
Damir Dzumhur 2 6 6
Brayden Schnur 0 2 2
22.09.19
kvalifik.
Soon-Woo Kwon 2 6 5 6
Henri Laaksonen 1 2 7 4
22.09.19
kvalifik.
Dominik Koepfer 2 7 6
Yuichi Sugita 0 65 3
ženy dvojhra tvrdý Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Karolina Muchova 2 6 6
Magda Linette 0 1 1
ženy dvojhra tvrdý Uzbekistan Tashkent sety 1 2 3 4 5
22.09.19
kvalifik.
Olga Govortsova 2 6 4 6
Jaqueline Cristian 1 4 6 1
22.09.19
kvalifik.
Tereza Martincova 2 7 6
Chloe Paquet 0 64 1
22.09.19
kvalifik.
Harriet Dart 2 3 6 6
Ana Bogdan 1 6 3 3
22.09.19
kvalifik.
Liudmila Samsonova 2 6 7
Varvara Flink 0 3 5
ženy dvojhra tvrdý Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Naomi Osaka 2 6 6
Anastasia Pavlyuchenkova 0 2 3
ženy dvojhra antuka China W15 Anning sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Wushuang Zheng 2 7 6
Meiqi Guo 0 67 3
22.09.19
1. kolo kval.
Junsai Wang 2 6 6
Yitong Zhang 0 1 2
22.09.19
1. kolo kval.
Soha Sadiq 2 6 6
Ai Yamaguchi 0 4 4
22.09.19
1. kolo kval.
Wanning Zhu 2 7 6
Xin Yi 0 65 0
22.09.19
1. kolo kval.
Ai Qi Chen 2 4 6 10
Ling Su 1 6 2 6
22.09.19
1. kolo kval.
Jiayun Zhu 2 6 6
Yifei He 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Yuxin Zhang 2 6 6
Xiuyuan Li 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Holly Verner 2 6 6
Yuxuan Luo 0 3 1
22.09.19
1. kolo kval.
Shuoran Wang 2 6 2 10
Hongding Dong 1 4 6 4
22.09.19
1. kolo kval.
Yang Qu 2 6 7
Eun Se Jang 0 2 5
ženy dvojhra tvrdý Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.09.19
2. kolo kval.
Stacey Fung 2 6 2 10
Constanze Stepan 1 1 6 8
22.09.19
2. kolo kval.
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Doga Turkmen 0 0 3
22.09.19
2. kolo kval.
Ida Jarlskog 2 6 6
Karolina Vlckova 0 2 2
22.09.19
2. kolo kval.
Julita Saner 2 7 6
Zeynep Sena Sarioglan 0 62 4
22.09.19
1. kolo kval.
Anna Ozerova 2 6 6
Mariam Karadzhaeva 0 2 3
22.09.19
finále
Nika Shytkouskaya 2 6 6
Manon Arcangioli 0 0 3
22.09.19
2. kolo kval.
Kathleen Kanev 2 6 6
Agnes Gustafsson 0 1 3
22.09.19
1. kolo kval.
Constanze Stepan 2 6 6
Deniz Paykoc 0 1 3
22.09.19
2. kolo kval.
Julia Oczachowska 2 6 7
Anna Ozerova 0 2 5
22.09.19
2. kolo kval.
Weronika Falkowska 2 6 6
Darya Lavrichenko 0 1 4
22.09.19
2. kolo kval.
Arabella Koller 2 6 6
Margarita Ten 0 1 0
22.09.19
2. kolo kval.
Yu Shan 2 6 6
Tuana Tinaztepe 0 1 2
22.09.19
1. kolo kval.
Zeynep Sena Sarioglan 2 6 6
Selina Atay 0 4 2
22.09.19
1. kolo kval.
Tuana Tinaztepe 2 6 6
Marina Timofeeva 0 1 4
22.09.19
1. kolo kval.
Doga Turkmen 2 6 6
Yara Abed 0 2 0
22.09.19
2. kolo kval.
Jantje Tilbuerger 2 6 6
Meenal Maharwal 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Karolina Vlckova 2 6 6
Maria Zolotukhina 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Margarita Ten 1 w/o
Lola Mireille Glantz 0
22.09.19
1. kolo kval.
Darya Lavrichenko 2 6 6
Carola Cavelli 0 4 4
22.09.19
1. kolo kval.
Agnes Gustafsson 2 6 6
Fanny Norin 0 4 2
22.09.19
2. kolo kval.
Aleksandra Julia Jelen 2 6 6
Olivia Gram 0 2 2
22.09.19
1. kolo kval.
Aleksandra Julia Jelen 1 6
Alisa Rastegaeva skreč 0 1
22.09.19
1. kolo kval.
Anja Wildgruber 2 6 6
Alina Michalitsch 0 2 3
22.09.19
2. kolo kval.
Anja Wildgruber 2 6 6
Ekaterina Ovcharenko 0 3 3
ženy dvojhra antuka Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Maria Lourdes Carle 2 6 7
Julieta Estable 0 4 65
ženy dvojhra antuka Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Sandra Samir 2 6 6
Nastja Kolar 0 3 4
22.09.19
1. kolo kval.
Avika Sagwal 2 6 6
Hana Ayman Elsherif 0 2 1
22.09.19
1. kolo kval.
Nermeen Shawky 2 6 6
Hla Saber 0 0 4
22.09.19
1. kolo kval.
Hala Fouad 2 6 6
Aalyka Ebrahim 0 1 1
22.09.19
1. kolo kval.
Elisa Andrea Camerano 2 6 6
Zeina Shaaban 0 3 3
22.09.19
1. kolo kval.
Norhan Hesham 2 6 6
Caroline Fawzy 0 1 2
22.09.19
1. kolo kval.
Hla El-Sakka 2 6 7
Aaliya Ebrahim 0 1 5
22.09.19
1. kolo kval.
Jelena Kovac 2 6 6
Nathalie Mokhtar 0 3 2
22.09.19
1. kolo kval.
Dareen Elleithy 2 6 6
Kenzy Ramy 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Farida Sabra 2 6 2 10
Mariam Samy 1 3 6 6
22.09.19
1. kolo kval.
Hana El Deeb 2 6 6 10
Nada Fouad 1 76 2 5
ženy dvojhra tvrdý JAR W15 Johannesburg sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Nicole Dzenga 2 6 6
Rapelang Danielle Sebata 0 3 1
22.09.19
1. kolo kval.
Dakota Fordham 2 6 6
Kelly Hope 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Dasha Borodatova 2 6 6 10
Vivian Mayumi Toma 1 73 3 3
22.09.19
1. kolo kval.
Mikayla Faure 2 3 6 10
Emma Van Poppel 1 6 2 7
22.09.19
1. kolo kval.
Amy Bloch 2 6 6
Jessica Bruyns 0 4 0
22.09.19
1. kolo kval.
Maxima Ellenberg 2 6 6
Amonette Theron 0 4 2
ženy dvojhra tvrdý USA W15 Lubbock sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Jessica Livianu 2 6 1 6
Dalayna Hewitt 1 4 6 3
ženy dvojhra antuka Spain W15 Melilla sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Angela Fita Boluda 2 6 6
Ali Collins 0 3 4
ženy dvojhra antuka Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Elina Avanesyan 2 6 7
Tamara Curovic 0 2 5
ženy dvojhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Martina Colmegna 2 7 6
Chelsea Vanhoutte 0 62 4
22.09.19
1. kolo kval.
Ginevra Peiretti 2 6 2 10
Pia Praefke 1 3 6 6
22.09.19
1. kolo kval.
Humera Begum Shaik 1 w/o
Vibhasree Gowda 0
22.09.19
1. kolo kval.
Annika Kannan 2 6 6
Lilly Dueffert 0 3 2
22.09.19
1. kolo kval.
Karoline Laursen 2 6 6
Delisha Guttikonda 0 1 3
ženy dvojhra antuka Romania W25 Arad sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Andreea Mitu 2 6 6 6
Irene Burillo Escorihuela 1 75 4 4
ženy dvojhra antuka Czech Republic W25 Brno sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Natalie Proese 2 6 7
Justyna Malatinska 0 2 5
22.09.19
1. kolo kval.
Ani Amiraghyan 2 4 6 10
Sonja Krtenova 1 6 1 7
22.09.19
2. kolo kval.
Gabriela Pantuckova 2 6 6
Regina Husak 0 1 2
22.09.19
1. kolo kval.
Nicole Gadient 2 6 6
Martina Pradova 0 4 4
22.09.19
1. kolo kval.
Maria Lota Kaul 2 6 6
Martina Marusinova 0 1 2
22.09.19
1. kolo kval.
Petra Sedlackova 2 6 6
Natalie Augustinova 0 2 1
22.09.19
2. kolo kval.
Denisa Hindova 2 7 6 10
Linda Sevcikova 1 64 74 6
22.09.19
1. kolo kval.
Kristyna Lavickova 2 6 6
Barbora Palcatova 0 3 1
22.09.19
2. kolo kval.
Karolina Kubanova 2 6 6
Petra Csabi 0 2 4
22.09.19
1. kolo kval.
Lucie Petruzelova 2 6 6
Anna Powaska 0 4 0
22.09.19
1. kolo kval.
Vivien Charvatova 2 6 6
Zuzana Bohatova 0 1 0
22.09.19
2. kolo kval.
Kristyna Bedrnova 2 6 7
Ivana Sebestova 0 4 65
ženy dvojhra tvrdý Australia W25 Cairns sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Asia Muhammad 2 6 6
Zuzana Zlochova 0 2 2
ženy dvojhra antuka Hungary W25 Kaposvar sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Olga Terletska 2 6 7
Janika Kusy Alzugaray 0 2 5
22.09.19
1. kolo kval.
Karolina Jaskiewicz 2 6 6
Tania Munteanu 0 3 0
22.09.19
1. kolo kval.
Nikoletta Muller 1 6 3
Laura Radakovic skreč 0 3 0
22.09.19
1. kolo kval.
Anja Gal 2 5 6 10
Matea Mamic 1 7 4 6
22.09.19
1. kolo kval.
Fanni Gecsek 2 6 6
Moni Potrc 0 3 0
22.09.19
1. kolo kval.
Adrienn Horvath 2 6 7
Kristina Tina Godec 0 2 5
22.09.19
1. kolo kval.
Anastasia Petrova 2 6 6
Olivia Sonnekus-Williams 0 1 2
22.09.19
1. kolo kval.
Stella Kovacicova 2 6 6
Anna Borovinskaya 0 1 2
22.09.19
1. kolo kval.
Laura Szabo 2 4 6 10
Andjela Sebrek 1 6 1 6
22.09.19
1. kolo kval.
Veronika Bokor 2 6 6
Michaela Kucharova (2001) 0 3 2
22.09.19
1. kolo kval.
Andjela Vidovic 2 6 6
Lucija Faj 0 2 3
ženy dvojhra antuka Montenegro W25 Podgorica sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Tena Lukas 2 6 7
Marina Melnikova 0 4 5
ženy dvojhra antuka Italy W25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Martina Trevisan 2 6 5 7
Seone Mendez 1 4 7 5
ženy dvojhra tvrdý Portugal W60 Caldas Da sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 6 6
Alexandra Silva 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Iveta Dapkute 2 6 6
Mariana Campino 0 3 1
22.09.19
1. kolo kval.
Ainhoa Atucha Gomez 2 6 6
Beatriz Paciletti Duarte Da Costa 0 1 0
22.09.19
1. kolo kval.
Olga Parres Azcoitia 2 6 6
Sana Garakani 0 2 0
22.09.19
1. kolo kval.
Karin Kennel 2 6 6
Sara Neto 0 2 1
22.09.19
1. kolo kval.
Ana Filipa Santos 2 6 6
Chiara Calicchia 0 0 1
22.09.19
1. kolo kval.
Sarah Beth Grey 2 6 6
Saisha Khanna 0 0 0
22.09.19
1. kolo kval.
Valeria Koussenkova 2 7 6
Andreea Ghitescu 0 63 4
22.09.19
1. kolo kval.
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Carolina Caetano Reis 0 2 0
22.09.19
1. kolo kval.
Sara Lanca 2 6 6
Carolina Azadinho 0 2 2
22.09.19
1. kolo kval.
Laetitia Pulchartova 2 7 6
Sashi Kempster 0 64 2
22.09.19
1. kolo kval.
Elizabet Hamaliy 2 6 3 10
Jasmin Jebawy 1 3 6 5
22.09.19
1. kolo kval.
Anastasiya Poplavska 2 6 6
Mariami Akhalaia 0 2 4
ženy dvojhra tvrdý Australia W60 Darwin sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo kval.
Michika Ozeki 2 6 6 10
Sara Tomic 1 0 74 8
22.09.19
1. kolo kval.
Ho Ching Wu 2 6 6
Isabella Bozicevic 0 2 0
22.09.19
1. kolo kval.
Masa Jovanovic 2 3 6 11
Noa Liauw A Fong 1 6 4 9
22.09.19
1. kolo kval.
Nagi Hanatani 2 7 6
Alana Parnaby 0 5 1
ženy dvojhra antuka France W60+H Saint Malo sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Varvara Gracheva 2 6 6
Marta Kostyuk 0 3 2
ženy dvojhra tvrdý China Wuhan sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo
Barbora Strycova 2 6 6
Xiyu Wang 0 4 2
22.09.19
1. kolo
Polona Hercog 2 6 6
Jessica Pegula 0 0 1
22.09.19
1. kolo
Sloane Stephens 2 7 6
Shuai Zhang 0 5 4
22.09.19
1. kolo
Caroline Garcia 2 6 6
Daria Kasatkina 0 2 2
22.09.19
1. kolo
Danielle Rose Collins 2 7 7
Venus Williams 0 5 65
22.09.19
1. kolo
Bernarda Pera 2 6 3 6
Jennifer Brady 1 4 6 4
22.09.19
1. kolo
Aryna Sabalenka 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 1 2
22.09.19
1. kolo
Elena Rybakina 2 7 2 6
Lin Zhu 1 5 6 0
22.09.19
1. kolo
Dayana Yastremska 2 7 6
Ajla Tomljanovic 0 65 2
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom Glasgow Challenger sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 2 4 6 10
Jamie Murray/John-Patrick Smith 1 6 3 8
muži štvorhra koberec Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang 2 6 7
Evan King/Hunter Reese 0 4 64
muži štvorhra tvrdý I. Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
22.09.19
John Isner/Jack Sock 2 5 6 10
Roger Federer/Stefanos Tsitsipas 1 7 4 8
muži štvorhra tvrdý I. France Metz sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Robert Lindstedt/Jan-Lennard Struff 2 2 7 10
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 1 6 61 4
muži štvorhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Divij Sharan/Igor Zelenay 2 6 3 10
Matteo Berrettini/Simone Bolelli 1 3 6 8
ženy štvorhra tvrdý Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
22.09.19
finále
Lara Arruabarrena/Tatjana Maria 2 7 3 10
Hayley Carter/Luisa Stefani 1 67 6 7
ženy štvorhra tvrdý China Wuhan sety 1 2 3 4 5
22.09.19
1. kolo
Simona Halep/Raluca Olaru 2 7 4 10
Qianhui Tang/Xin Yu Wang 1 63 6 8
<