Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra koberec Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Jiri Vesely [5]  
John Millman [3]  
20.09.19
04:00
štvrťfinále
Steven Diez [12]  
Enrique Lopez-Perez [14]  
20.09.19
04:00
štvrťfinále
Ji Sung Nam  
Marc Polmans [10]  
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Sebastian Prechtel [7]  
Vitaliy Sachko  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Kacper Zuk [4]  
Marsel Ilhan [6]  
muži dvojhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Mathieu Perchicot [1]  
Lenny Hampel  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Luca Tomasetto  
Daniel Michalski [2]  
muži dvojhra antuka China M15 Nanchang sety 1 2 3 4 5
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Yuanfeng Li [7]  
Luca Castelnuovo  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Ryota Tanuma [4]  
Kaza Vinayak Sharma [q]  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Hao Wu  
Dusty H. Boyer [3]  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Makoto Ochi [1]  
Jianhui Li [q]  
muži dvojhra antuka Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Mikhail Fufygin  
Vladyslav Manafov [2]  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
George Tsivadze  
Sergey Fomin  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Matvey Khomentovskiy [q]  
Vladimir Korolev  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Alexey Zakharov [3]  
Dostanbek Tashbulatov  
muži dvojhra tvrdý Australia M25 Cairns sety 1 2 3 4 5
20.09.19
02:00
štvrťfinále
Maverick Banes [1]  
Bradley Mousley [8]  
20.09.19
02:00
štvrťfinále
Vladyslav Orlov [3]  
Thomas Fancutt [6]  
muži dvojhra antuka Spain M25 Madrid sety 1 2 3 4 5
20.09.19
10:00
štvrťfinále
Sergio Gutierrez-Ferrol  
Carlos Gimeno Valero [WC]  
muži dvojhra tvrdý I. France Metz sety 1 2 3 4 5
20.09.19
12:00
štvrťfinále
Benoit Paire [3]  
Gregoire Barrere [WC]  
muži dvojhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
20.09.19
09:00
štvrťfinále
Danilo Petrovic  
Laurent Lokoli  
ženy dvojhra tvrdý Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
20.09.19
05:00
štvrťfinále
Kirsten Flipkens  
Magda Linette [4]  
20.09.19
05:00
štvrťfinále
Kristie Ahn [WC]  
Ekaterina Alexandrova [2]  
20.09.19
05:00
štvrťfinále
Paula Badosa Gibert  
Yafan Wang [8]  
20.09.19
05:00
štvrťfinále
Karolina Muchova [3]  
Priscilla Hon [q]  
ženy dvojhra tvrdý Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
20.09.19
05:00
štvrťfinále
Madison Keys [5]  
Angelique Kerber [4]  
20.09.19
06:30
štvrťfinále
Misaki Doi [WC]  
Anastasia Pavlyuchenkova  
20.09.19
07:30
štvrťfinále
Naomi Osaka [1]  
Yulia Putintseva  
20.09.19
11:00
štvrťfinále
Camila Giorgi  
Elise Mertens [9]  
ženy dvojhra antuka Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Tamara Curovic [3]  
Evgeniya Burdina  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Polina Bakhmutkina [8]  
Elina Avanesyan [JR]  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Viktoriya Kanapatskaya  
Daria Kruzhkova [4]  
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Anastasia Zakharova [1]  
Yekaterina Dmitrichenko [6]  
ženy dvojhra tvrdý Australia W25 Cairns sety 1 2 3 4 5
20.09.19
02:00
štvrťfinále
Asia Muhammad [3]  
Yui Chikaraishi [q]  
20.09.19
02:00
štvrťfinále
Michika Ozeki  
Zuzana Zlochova [4]  
20.09.19
02:00
štvrťfinále
Tereza Mihalikova [6]  
Olivia Rogowska [2]  
muži štvorhra koberec Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
20.09.19
00:00
štvrťfinále
Ray Ho/Kuan-Yi Lee [WC]  
Toshihide Matsui/Yosuke Watanuki  
ženy štvorhra tvrdý Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
20.09.19
07:00
semifinále
Yu-Chieh Hsieh/Su-Wei Hsieh  
Nadiya Kichenok/Abigail Spears  
<