Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka France Paris sety 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Go Soeda  
Facundo Bagnis  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Paolo Lorenzi  
Enzo Couacaud  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Adrian Menendez-Maceiras  
Alex Bolt  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Thiemo de Bakker  
Yasutaka Uchiyama  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Attila Balazs  
Soon-Woo Kwon  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Ryan Harrison  
Adam Pavlasek  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Tennys Sandgren  
Yosuke Watanuki  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Arthur De Greef  
Illya Marchenko  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Mats Moraing  
Andrej Martin  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Egor Gerasimov  
Nikola Milojevic  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Mathias Bourgue  
Matteo Viola  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Kaichi Uchida  
Mirza Basic  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Christopher Eubanks  
Pedro Martinez Portero  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Daniel Elahi Galan  
Carlos Berlocq  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Lucas Miedler  
Evgeny Karlovskiy  
21.05.19
10:00
1. kolo kval.
Geoffrey Blancaneaux  
Andrea Arnaboldi  
muži dvojhra antuka Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1. kolo
Feliciano Lopez [WC]  
Damir Dzumhur [q]  
21.05.19
11:00
1. kolo
Albert Ramos-Vinolas  
Adrian Mannarino [6]  
21.05.19
11:00
1. kolo
Joao Sousa  
Leonardo Mayer  
21.05.19
11:00
2. kolo
Alexander Zverev [1]  
Ernests Gulbis  
muži dvojhra tvrdý Izrael Jerusalem Challenger sety 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1. kolo
Tom Jomby  
Edan Leshem [WC]  
21.05.19
10:00
1. kolo
Frederico Ferreira Silva  
Dimitar Kuzmanov  
21.05.19
10:00
1. kolo
Joao Menezes  
Teimuraz Gabashvili  
muži dvojhra antuka France Lyon sety 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1. kolo
Benoit Paire  
Mackenzie Mcdonald  
21.05.19
11:00
1. kolo
Hubert Hurkacz [8]  
Pablo Cuevas  
21.05.19
11:00
1. kolo
Corentin Moutet [WC]  
Reilly Opelka  
21.05.19
11:00
2. kolo
Felix Auger Aliassime [4]  
John Millman  
ženy dvojhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1. kolo
Ashleigh Barty [1]  
Daria Gavrilova  
21.05.19
10:00
2. kolo
Fiona Ferro  
Qiang Wang [3]  
ženy dvojhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1. kolo
Mandy Minella  
Katerina Siniakova [2]  
21.05.19
10:00
1. kolo
Sorana Cirstea  
Kirsten Flipkens [6]  
21.05.19
10:00
1. kolo
Cagla Buyukakcay [q]  
Andrea Petkovic [8]  
ženy dvojhra tvrdý Republic of Korea W25 Goyang sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
kvalifik.
Yuuki Tanaka  
Kotomi Takahata  
21.05.19
00:00
kvalifik.
Chang Liu  
Ayumi Koshiishi  
ženy dvojhra tvrdý Thailand W25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
kvalifik.
Zeel Desai  
Silvia Njiric  
muži štvorhra antuka Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1. kolo
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [4]  
Fabrice Martin/Andreas Mies  
21.05.19
11:00
1. kolo
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat  
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela  
21.05.19
11:00
1. kolo
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Richard Berankis/Yoshihito Nishioka  
21.05.19
11:00
1. kolo
Marc-Andrea Huesler/Florin Mergea [WC]  
Philipp Oswald/Divij Sharan  
21.05.19
11:00
1. kolo
Taro Daniel/Marton Fucsovics  
Marcus Daniell/Ben McLachlan [3]  
muži štvorhra tvrdý Izrael Jerusalem Challenger sety 1 2 3 4 5
21.05.19
09:00
1. kolo
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
John-Patrick Smith/Sem Verbeek [2]  
21.05.19
09:00
1. kolo
Saketh-Sai Myneni/Goncalo Oliveira  
Evan King/Julian Ocleppo  
21.05.19
09:00
1. kolo
Jonathan Erlich/Adil Shamasdin [3]  
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow  
21.05.19
09:00
1. kolo
Yshai Oliel/Or Ram-Harel [WC]  
Filip Peliwo/Brayden Schnur  
21.05.19
09:00
1. kolo
Edan Leshem/Gleb Sakharov [WC]  
Harri Heliovaara/Alex Lawson  
muži štvorhra antuka France Lyon sety 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1. kolo
Raven Klaasen/Michael Venus [1]  
Antoine Hoang/Gregoire Jacq [WC]  
21.05.19
11:00
1. kolo
Roman Jebavy/Andres Molteni  
Guillermo Duran/Maximo Gonzalez  
21.05.19
11:00
1. kolo
Daniel Evans/Cameron Norrie  
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja  
ženy štvorhra antuka France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1. kolo
Ying-Ying Duan/Xinyun Han  
Yafan Wang/Saisai Zheng  
21.05.19
10:00
1. kolo
Tatjana Maria/Pauline Parmentier  
Miyu Kato/Storm Sanders  
21.05.19
10:00
1. kolo
Amandine Hesse/Harmony Tan [WC]  
Giuliana Olmos/Maria Sanchez  
21.05.19
12:00
1. kolo
Oksana Kalashnikova/Lyudmyla Kichenok  
Darija Jurak/Raluca Olaru [4]  
ženy štvorhra antuka Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1. kolo
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik [3]  
Katharina Hobgarski/Jule Niemeier [WC]  
21.05.19
10:00
1. kolo
Shuko Aoyama/Yana Sizikova  
Paula Kania/Xenia Knoll  
21.05.19
10:00
1. kolo
Luisa Stefani/Nina Stojanovic  
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs [2]  
21.05.19
10:30
štvrťfinále
Mona Barthel/Anna-Lena Friedsam  
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria  
<