Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Italy Barletta Challenger sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Gianluca Mager 2 6 6
Viktor Galovic 0 3 4
13.04.19
semifinále
Nikola Milojevic 2 6 7
Mohamed Safwat 0 2 5
muži dvojhra antuka Morocco Marrakech sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Pablo Andujar 2 6 6
Gilles Simon 0 1 1
13.04.19
semifinále
Benoit Paire 2 2 6 6
Jo-Wilfried Tsonga 1 6 4 3
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Ronald Slobodchikov 2 6 7
Louis Wessels 0 2 63
13.04.19
semifinále
Christopher O'Connell 2 6 6
Tomas Machac 0 1 3
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Nicolas Alvarez 2 6 7
Adam El Mihdawy 0 4 65
13.04.19
semifinále
Jordi Arconada 2 6 6
Lorenzo Frigerio 0 4 3
muži dvojhra antuka Spain M15 Reus sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Hugo Gaston 0 3 1
13.04.19
semifinále
Johan Nikles 2 2 7 6
Rafael Matos 1 6 5 0
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Lukas Klein 2 6 7
Eduardo Struvay 0 3 64
13.04.19
semifinále
Jakub Paul 1 7 2
Daniel Michalski skreč 0 5 0
muži dvojhra antuka USA M15 Sunrise sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Dmitry Popko 2 6 6
Alexander Ritschard 0 3 2
13.04.19
semifinále
Sebastian Korda 2 3 6 6
Alejandro Gonzalez 1 6 2 1
muži dvojhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Maxime Hamou 2 6 6
Corentin Denolly 0 2 3
13.04.19
štvrťfinále
Maxime Hamou 2 6 6 6
Nik Razborsek 1 78 2 2
13.04.19
štvrťfinále
Ivan Davydov 2 6 6
Christian Lindell 0 4 2
13.04.19
semifinále
Ivan Davydov 2 2 6 6
Luigi Sorrentino 1 6 3 2
13.04.19
štvrťfinále
Luigi Sorrentino 2 1 6 6
Vasko Mladenov 1 6 4 3
muži dvojhra tvrdý Japan M25 Matsuyama sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Takuto Niki 2 7 6
Wishaya Trongcharoenchaikul 0 5 3
13.04.19
semifinále
Shuichi Sekiguchi 2 6 6
Seong Chan Hong 0 2 3
muži dvojhra antuka Kazakhstan M25 Shymkent sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Roman Safiullin 2 6 6
Sanjar Fayziev 0 4 3
13.04.19
semifinále
Alen Avidzba 1 7 3
Dejan Katic skreč 0 6
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom M25 Sunderland sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Andres Artunedo Martinavarr 2 6 6
Igor Sijsling 0 2 2
13.04.19
semifinále
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Zizou Bergs 0 3 3
muži dvojhra tvrdý Nigeria M25+H Abuja sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Sadio Doumbia 2 7 7
Arjun Kadhe 0 65 60
13.04.19
semifinále
Jaimee Floyd Angele 2 7 6 6
Dan Added 1 65 73 0
muži dvojhra antuka Monaco Monte-Carlo sety 1 2 3 4 5
13.04.19
1. kolo kval.
Thomas Fabbiano 2 3 6 6
Feliciano Lopez 1 6 4 2
13.04.19
1. kolo kval.
Albert Ramos-Vinolas 2 6 6
Maximilian Marterer 0 2 2
13.04.19
1. kolo kval.
Aljaz Bedene 2 6 6
Hugo Nys 0 2 4
13.04.19
1. kolo kval.
Federico Delbonis 1 6 3
Ilya Ivashka skreč 0 2 4
13.04.19
1. kolo kval.
Guido Andreozzi 2 6 6
Ernests Gulbis 0 4 1
13.04.19
1. kolo kval.
Marco Trungelliti 2 6 6
Peter Gojowczyk 0 4 2
13.04.19
1. kolo kval.
Taro Daniel 2 6 6
Yannick Maden 0 4 4
13.04.19
1. kolo kval.
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Romain Arneodo 0 0 4
13.04.19
1. kolo kval.
Elias Ymer 2 6 6
Miomir Kecmanovic 0 1 3
13.04.19
1. kolo kval.
Andrey Rublev 2 4 7 7
Bernard Tomic 1 6 65 66
13.04.19
1. kolo kval.
Lorenzo Sonego 2 6 4 6
Yoshihito Nishioka 1 2 6 0
13.04.19
1. kolo kval.
Julian Ocleppo 2 7 7
Mischa Zverev 0 62 64
13.04.19
1. kolo kval.
Alexei Popyrin 2 7 2 7
Leonardo Mayer 1 65 6 62
13.04.19
1. kolo kval.
Ugo Humbert 2 3 7 6
Florent Diep 1 6 5 3
muži dvojhra antuka Spain Murcia Challenger sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Roberto Carballes Baena 2 4 6 6
Kimmer Coppejans 1 6 2 3
13.04.19
semifinále
Mikael Ymer 1 w/o
Tallon Griekspoor 0
muži dvojhra tvrdý I. Taipei (CHN) Taipei City Challenger sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Sergiy Stakhovsky 2 7 7
Go Soeda 0 64 64
13.04.19
semifinále
Dennis Novak 2 6 6
Soon-Woo Kwon 0 3 4
muži dvojhra antuka USA Houston sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Christian Garin 2 7 6
Sam Querrey 0 62 2
13.04.19
štvrťfinále
Daniel Elahi Galan 2 6 4 6
Jordan Thompson 1 1 6 4
13.04.19
semifinále
Casper Ruud 2 7 6
Daniel Elahi Galan 0 5 2
ženy dvojhra antuka Colombia Bogota sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Astra Sharma 2 7 6
Lara Arruabarrena 0 5 1
13.04.19
semifinále
Amanda Anisimova 2 4 7 6
Beatriz Haddad Maia 1 6 62 2
ženy dvojhra antuka Switzerland Lugano sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Polona Hercog 2 7 6
Fiona Ferro 0 5 4
13.04.19
semifinále
Iga Swiatek 2 6 6
Kristyna Pliskova 0 0 1
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Joanne Zuger 2 7 6
Lexie Stevens 0 5 1
13.04.19
semifinále
Sohyun Park 2 6 2 6
Jenny Duerst 1 2 6 3
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Emily Appleton 2 7 6 6
Alba Carrillo Marin 1 63 72 1
13.04.19
semifinále
Natsumi Kawaguchi 2 4 6 7
Maria Jose Portillo Ramirez 1 6 3 64
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Magali Kempen 2 6 6
Laura Maluniakova 0 4 0
13.04.19
semifinále
Stefania Rogozinska Dzik 2 7 7
Susanne Celik 0 5 65
ženy dvojhra antuka Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Tamara Curovic 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 2 4
13.04.19
semifinále
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Daria Kruzhkova 0 1 2
ženy dvojhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Marie Temin 2 6 6
Gabriela Horackova 0 2 3
13.04.19
štvrťfinále
Ana Lantigua De La Nuez 2 3 6 6
Margarita Lazareva 1 6 2 1
13.04.19
semifinále
Ana Lantigua De La Nuez 2 6 6
Amanda Carreras 0 3 3
ženy dvojhra tvrdý Hongkong W25 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Shuyue Ma 2 6 6
Eri Hozumi 0 4 1
ženy dvojhra koberec Portugal W25 Obidos sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Eva Guerrero Alvarez 0 2 3
13.04.19
semifinále
Mariam Bolkvadze 2 6 6
Sofia Shapatava 0 2 2
ženy dvojhra tvrdý Japan W25 Osaka sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Na-Lae Han 2 6 6
Akiko Omae 0 1 2
13.04.19
semifinále
Xiyu Wang 2 7 4 6
Mayo Hibi 1 5 6 3
ženy dvojhra antuka USA W25 Pelham sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Barbora Krejcikova 2 3 6 6
Hailey Baptiste 1 6 3 4
13.04.19
semifinále
Caroline Dolehide 2 6 7
Sesil Karatantcheva 0 3 64
ženy dvojhra antuka Italy W25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
13.04.19
1. kolo
Kimberley Zimmermann 2 6 5 10
Susan Bandecchi 1 3 7 5
13.04.19
1. kolo
Naiktha Bains 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 1 3
13.04.19
1. kolo
Elizabeth Halbauer 2 6 6
Francesca Jones 0 4 2
13.04.19
1. kolo
Magdalena Pantuckova 1 1
Gabriela Pantuckova skreč 0 1
13.04.19
2. kolo
Jaimee Fourlis 1 w/o
Magdalena Pantuckova 0
13.04.19
1. kolo
Jaimee Fourlis 2 6 6
Enola Chiesa 0 2 1
13.04.19
1. kolo
Lea Boskovic 2 6 6
Chloe Compson 0 0 2
ženy dvojhra tvrdý I. United Kingdom W25 Sunderland sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Laura-Ioana Andrei 1 6 1
Robin Anderson skreč 0 2 2
13.04.19
semifinále
Harriet Dart 2 3 6 6
Tara Moore 1 6 0 0
ženy dvojhra tvrdý France W25+H Calvi sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Audrey Albie 2 0 6 7
Alize Lim 1 6 4 5
13.04.19
semifinále
Anastasiya Komardina 2 4 6 6
Lou Brouleau 1 6 4 1
ženy dvojhra antuka Tunisia W25+H Tunis sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Daniela Seguel 2 6 7
Margot Yerolymos 0 4 5
13.04.19
semifinále
Jaqueline Cristian 2 6 6
Paula Ormaechea 0 4 2
ženy dvojhra tvrdý Turkey W60 Istanbul sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Jana Cepelova 0 0 2
13.04.19
štvrťfinále
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Raluca Georgiana Serban 0 0 2
13.04.19
semifinále
Ankita Raina 2 6 7
Marie Bouzkova 0 4 69
13.04.19
štvrťfinále
Ankita Raina 2 6 4 10
Cagla Buyukakcay 1 4 6 6
13.04.19
štvrťfinále
Jana Cepelova 2 7 6
Valentini Grammatikopoulou 0 5 4
13.04.19
štvrťfinále
Marie Bouzkova 2 6 6
Greetje Minnen 0 2 1
muži štvorhra antuka Italy Barletta Challenger sety 1 2 3 4 5
13.04.19
finále
Denys Molchanov/Igor Zelenay 2 7 6
Tomislav Brkic/Tomislav Draganja 0 61 4
muži štvorhra antuka Morocco Marrakech sety 1 2 3 4 5
13.04.19
finále
Jurgen Melzer/Franko Skugor 2 6 7
Matwe Middelkoop/Frederik Nielsen 0 4 66
muži štvorhra antuka Spain Murcia Challenger sety 1 2 3 4 5
13.04.19
finále
Marcus Daniell/David Marrero 2 6 6
Rameez Junaid/Andrei Vasilevski 0 4 4
muži štvorhra tvrdý I. Taipei (CHN) Taipei City Challenger sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich 2 6 6
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 0 2 3
muži štvorhra antuka USA Houston sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi 2 6 6
Bob Bryan/Mike Bryan 0 4 2
ženy štvorhra antuka Colombia Bogota sety 1 2 3 4 5
13.04.19
finále
Zoe Hives/Astra Sharma 2 6 6
Hayley Carter/Ena Shibahara 0 1 2
ženy štvorhra antuka Switzerland Lugano sety 1 2 3 4 5
13.04.19
semifinále
Veronika Kudermetova/Galina Voskoboeva 2 6 7
Belinda Bencic/Viktoria Kuzmova 0 3 65
<