Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. France Lille Challenger sety 1 2 3 4 5
22.03.19
10:00
štvrťfinále
Jan Choinski  
Yannick Maden [2]  
22.03.19
10:00
štvrťfinále
Sebastian Ofner [15]  
Norbert Gombos  
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Peter Torebko [4]  
Jules Okala [6]  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Pietro Rondoni [5]  
Ronald Slobodchikov  
22.03.19
08:40
štvrťfinále
Mircea-Alexandru Jecan [q]  
Alessandro Petrone  
22.03.19
10:10
štvrťfinále
Dimitar Kuzmanov [1]  
Dmitry Popko  
muži dvojhra tvrdý Japan M15 Kofu sety 1 2 3 4 5
22.03.19
03:00
štvrťfinále
Issei Okamura  
Ryota Tanuma  
22.03.19
03:30
štvrťfinále
Takuto Niki  
Hiroyasu Ehara  
22.03.19
03:30
štvrťfinále
Yusuke Takahashi [1]  
Jumpei Yamasaki  
22.03.19
05:00
štvrťfinále
Sho Shimabukuro [WC]  
Mick Veldheer [q]  
muži dvojhra tvrdý Bahrain M15 Manama sety 1 2 3 4 5
22.03.19
13:00
semifinále
Tim Van Rijthoven [4]  
Vitaliy Sachko [q]  
22.03.19
13:00
semifinále
Jesper De Jong  
Tomas Machac  
muži dvojhra antuka Australia M15 Mornington sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Christopher O'Connell [4]  
Aaron Addison  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Luca Castelnuovo  
Karunuday Singh  
22.03.19
01:30
štvrťfinále
Rio Noguchi [8]  
Thomas Fancutt [3]  
22.03.19
01:30
štvrťfinále
Rinky Hijikata [JR]  
Harry Bourchier [2]  
muži dvojhra antuka Spain M15 Murcia sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Alvaro Lopez San Martin [5]  
Carlos Boluda-Purkiss [2]  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Sergi Perez Contri [WC]  
Eduard Esteve Lobato [6]  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Javier Barranco Cosano [3]  
Jaume Pla Malfeito [7]  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Carlos Lopez Montagud  
Marco Bortolotti [4]  
muži dvojhra antuka Argentina M15 Pinamar sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Mateo Nicolas Martinez  
Franco Agamenone [q]  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Hernan Casanova [3]  
Santiago Fa Rodriguez Taverna  
muži dvojhra tvrdý Portugal M15 Quinta Do sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Sadio Doumbia [4]  
Oscar Jose Gutierrez  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Evan Hoyt  
Finn Tearney [PR]  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Juan Pablo Ficovich [5]  
Michel Vernier [q]  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Manuel Guinard [8]  
Teimuraz Gabashvili [2]  
muži dvojhra antuka Croatia M15 Rovinj sety 1 2 3 4 5
22.03.19
10:00
štvrťfinále
Maxime Chazal  
Jeroen Vanneste  
22.03.19
10:00
štvrťfinále
Luca Giacomini [5]  
Tomas Jirousek  
22.03.19
10:00
štvrťfinále
Constantin Schmitz [WC]  
Peter Nagy  
22.03.19
11:30
štvrťfinále
Andrea Basso [1]  
Ergi Kirkin [7]  
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
22.03.19
09:00
štvrťfinále
Riccardo Maiga  
Kacper Zuk [q]  
22.03.19
09:00
štvrťfinále
Botic Van De Zandschulp [6]  
Pablo Vivero Gonzalez  
22.03.19
09:00
štvrťfinále
Enrico Dalla Valle [3]  
Marko Miladinovic [7]  
22.03.19
09:00
štvrťfinále
Robert Strombachs  
Emiliano Maggioli [q]  
muži dvojhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
22.03.19
10:00
1. kolo
Tomas Liska [q]  
Vit Kopriva [7]  
22.03.19
10:00
1. kolo
Stefano Battaglino [q]  
Ivan Davydov [q]  
22.03.19
10:00
1. kolo
Diego Fernandez Flores [WC]  
Gerard Escandell Juan [q]  
22.03.19
13:00
2. kolo
Franco Emanuel Egea  
Mariano Kestelboim  
22.03.19
13:00
2. kolo
Benjamin Dhoe  
Nikolas Sanchez-Izquierdo [5]  
muži dvojhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:00
1. kolo
Ernests Gulbis  
Miomir Kecmanovic [WC]  
22.03.19
00:30
1. kolo
Mackenzie Mcdonald [LL]  
Ugo Humbert  
22.03.19
01:00
1. kolo
Pablo Andujar  
Ivo Karlovic  
22.03.19
02:00
1. kolo
Sam Querrey  
David Ferrer [WC]  
22.03.19
15:00
2. kolo
Robin Haase  
Gael Monfils [16]  
22.03.19
15:00
2. kolo
Leonardo Mayer  
Guido Pella [26]  
22.03.19
15:00
2. kolo
Jordan Thompson  
Karen Khachanov [10]  
22.03.19
16:00
2. kolo
Roberto Bautista Agut [22]  
Janko Tipsarevic [PR]  
22.03.19
16:00
2. kolo
Federico Delbonis  
John Millman [32]  
22.03.19
16:00
2. kolo
Guido Andreozzi  
Fabio Fognini [15]  
22.03.19
16:00
2. kolo
Nikoloz Basilashvili [17]  
Mischa Zverev  
22.03.19
16:00
2. kolo
Dominic Thiem [3]  
Hubert Hurkacz  
22.03.19
16:00
2. kolo
Borna Coric [11]  
Roberto Carballes Baena  
muži dvojhra tvrdý China Zhangjiagang Challenger sety 1 2 3 4 5
22.03.19
04:00
štvrťfinále
Marc Polmans [10]  
Stefano Napolitano [13]  
22.03.19
05:20
štvrťfinále
Soon-Woo Kwon [3]  
Lorenzo Giustino [6]  
22.03.19
05:20
štvrťfinále
Ze Zhang [8]  
Mathias Bourgue [15]  
22.03.19
07:00
štvrťfinále
Uladzimir Ignatik [17]  
Viktor Galovic [11]  
ženy dvojhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:00
2. kolo
Karolina Pliskova [5]  
Petra Martic  
22.03.19
00:00
2. kolo
Taylor Townsend [q]  
Simona Halep [2]  
22.03.19
00:00
2. kolo
Darya Kasatkina [14]  
Cori Gauff [WC]  
22.03.19
00:00
2. kolo
Whitney Osuigwe [WC]  
Danielle Rose Collins [25]  
22.03.19
00:30
1. kolo
Monica Niculescu [q]  
Tamara Zidansek  
22.03.19
00:30
2. kolo
Magdalena Rybarikova  
Julia Goerges [15]  
22.03.19
00:30
2. kolo
Caroline Garcia [19]  
Victoria Azarenka  
22.03.19
00:30
1. kolo
Karolina Muchova [q]  
Nao Hibino [q]  
22.03.19
01:00
1. kolo
Johanna Konta  
Jessica Pegula [q]  
22.03.19
01:30
2. kolo
Ashleigh Barty [12]  
Dayana Yastremska  
22.03.19
01:30
2. kolo
Xiyu Wang [WC]  
Kiki Bertens [7]  
22.03.19
02:00
2. kolo
Samantha Stosur  
Madison Keys [17]  
22.03.19
02:30
2. kolo
Sara Sorribes Tormo  
Donna Vekic [26]  
22.03.19
16:00
2. kolo
Elise Mertens [16]  
Pauline Parmentier  
22.03.19
16:00
2. kolo
Belinda Bencic [23]  
Yulia Putintseva  
22.03.19
16:00
2. kolo
Katerina Siniakova  
Anastasija Sevastova [11]  
22.03.19
16:00
2. kolo
Marketa Vondrousova  
Jelena Ostapenko [22]  
22.03.19
16:00
2. kolo
Amanda Anisimova  
Anett Kontaveit [21]  
22.03.19
18:00
2. kolo
Venus Williams  
Carla Suarez Navarro [24]  
22.03.19
18:00
2. kolo
Alison Riske  
Su-Wei Hsieh [27]  
22.03.19
18:00
2. kolo
Lesya Tsurenko [28]  
Misaki Doi [q]  
22.03.19
18:00
2. kolo
Naomi Osaka [1]  
Yanina Wickmayer [q]  
ženy dvojhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.03.19
08:40
štvrťfinále
Xenia Knoll  
Cristina Dinu [2]  
22.03.19
08:40
štvrťfinále
Lina Gjorcheska [1]  
Cristina Ene  
22.03.19
08:40
štvrťfinále
Petia Arshinkova  
Charlotte Roemer  
22.03.19
08:40
štvrťfinále
Seone Mendez [5]  
Ipek Oz  
ženy dvojhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Lou Brouleau  
Alexandra Mikhailuk  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Magali Kempen  
Montserrat Gonzalez [3]  
ženy dvojhra antuka France W15 Le Havre sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Amanda Carreras  
Alba Carrillo Marin  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Manon Arcangioli [1]  
Emeline Dartron [q]  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Mallaurie Noel [5]  
Lisa Sabino [2]  
22.03.19
00:00
štvrťfinále
Eleonora Molinaro [4]  
Yana Morderger  
ženy dvojhra tvrdý Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
22.03.19
09:00
štvrťfinále
Julia Wachaczyk [4]  
Barbora Matusova [WC]  
22.03.19
09:00
štvrťfinále
Lena Lutzeier [WC]  
Indy De Vroome [q]  
22.03.19
09:00
štvrťfinále
Simona Waltert [7]  
Anna Kubareva  
22.03.19
13:00
štvrťfinále
Anastasia Vdovenco  
Jacqueline Cabaj Awad [6]  
ženy dvojhra antuka Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
22.03.19
10:00
1. kolo
Natalia Orlova [q]  
Mirjam Bjorklund [2]  
22.03.19
10:00
2. kolo
Chantal Skamlova [3]  
Lisa Ponomar  
22.03.19
10:00
1. kolo
Verena Hofer  
Yasmine Mansouri  
22.03.19
10:00
1. kolo
Malene Helgo  
Astrid Wanja Brune Olsen [q]  
22.03.19
13:00
2. kolo
Romana Cisovska [JR]  
Marie Temin [6]  
ženy dvojhra tvrdý China W15 Xiamen sety 1 2 3 4 5
22.03.19
03:00
štvrťfinále
Nika Kukharchuk [1]  
Meiqi Guo  
22.03.19
03:00
štvrťfinále
Ziyue Sun  
Chang Liu [7]  
22.03.19
04:30
štvrťfinále
Ayumi Koshiishi [8]  
Eudice Wong Chong [3]  
22.03.19
05:00
štvrťfinále
Clara Tauson [JR]  
Himeno Sakatsume  
ženy dvojhra antuka Australia W25 Canberra sety 1 2 3 4 5
22.03.19
02:00
štvrťfinále
Olivia Rogowska  
Leylah Annie Fernandez [q]  
22.03.19
02:00
štvrťfinále
Kaylah Mcphee  
Eri Hozumi  
22.03.19
03:30
štvrťfinále
Risa Ozaki  
Maddison Inglis [WC]  
22.03.19
03:30
štvrťfinále
Katharina Gerlach  
Destanee Aiava [2]  
ženy dvojhra antuka Brazil W25 Curitiba sety 1 2 3 4 5
22.03.19
01:00
2. kolo
Louisa Chirico [SE]  
Raluca Georgiana Serban  
22.03.19
14:00
štvrťfinále
Jaqueline Cristian [q]  
Ekaterine Gorgodze [2]  
ženy dvojhra tvrdý Japan W25 Kofu sety 1 2 3 4 5
22.03.19
03:00
štvrťfinále
Momoko Kobori  
Giulia Gatto-Monticone  
22.03.19
04:00
štvrťfinále
Mayo Hibi  
Stephanie Wagner [q]  
22.03.19
04:00
štvrťfinále
Daria Lopatetskaya [SE]  
Hua-Chen Lee [IR]  
22.03.19
04:30
štvrťfinále
Jing-Jing Lu [q]  
Miharu Imanishi [q]  
muži štvorhra tvrdý I. France Lille Challenger sety 1 2 3 4 5
22.03.19
10:00
štvrťfinále
Rameez Junaid/David Pel  
Robert Galloway/Nathaniel Lammons  
22.03.19
10:00
semifinále
Jonathan Erlich/Fabrice Martin [4]  
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn  
muži štvorhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
22.03.19
16:00
1. kolo
Bob Bryan/Mike Bryan [3]  
Marton Fucsovics/Roman Jebavy  
22.03.19
16:00
1. kolo
Feliciano Lopez/Marc Lopez  
Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin  
22.03.19
16:00
1. kolo
Jeremy Chardy/Gilles Simon  
Nicolas Jarry/Franko Skugor  
22.03.19
16:00
1. kolo
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau  
Oliver Marach/Mate Pavic [5]  
22.03.19
16:00
1. kolo
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [1]  
Marco Cecchinato/Andres Molteni  
22.03.19
16:00
1. kolo
Henri Kontinen/John Peers [8]  
Rajeev Ram/Joe Salisbury  
22.03.19
16:00
1. kolo
Robin Haase/Dominic Inglot  
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [4]  
22.03.19
16:00
1. kolo
Guido Pella/Joao Sousa  
Taylor Harry Fritz/Nick Kyrgios [WC]  
22.03.19
16:00
1. kolo
Raven Klaasen/Michael Venus [6]  
Matwe Middelkoop/Diego Sebastian Schwartzman  
22.03.19
16:00
1. kolo
Radu Albot/Nikoloz Basilashvili  
Ben McLachlan/Neal Skupski  
22.03.19
16:00
1. kolo
Mackenzie McDonald/Reilly Opelka [WC]  
Jamie Murray/Bruno Soares [2]  
22.03.19
16:00
1. kolo
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov  
Austin Krajicek/Artem Sitak  
22.03.19
16:00
1. kolo
Marcelo Demoliner/Miomir Kecmanovic [WC]  
John Isner/Sam Querrey  
muži štvorhra tvrdý China Zhangjiagang Challenger sety 1 2 3 4 5
22.03.19
04:00
štvrťfinále
John-Paul Fruttero/Ivan Gakhov [ITF]  
Max Purcell/Luke Saville [3]  
22.03.19
07:40
štvrťfinále
Ruben Gonzales/Alex Lawson  
Mao-Xin Gong/Ze Zhang [2]  
ženy štvorhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
22.03.19
00:30
1. kolo
Belinda Bencic/Darya Kasatkina  
Nicole Melichar/Kveta Peschke [4]  
22.03.19
16:00
1. kolo
Hao-Ching Chan/Latisha Chan [8]  
Irina-Camelia Begu/Mihaela Buzarnescu  
22.03.19
16:00
1. kolo
Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok  
Amanda Anisimova/Alison Riske [WC]  
22.03.19
16:00
1. kolo
Miyu Kato/Makoto Ninomiya  
Shuko Aoyama/Lidziya Marozava  
22.03.19
16:00
1. kolo
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova [1]  
Victoria Azarenka/Ashleigh Barty [WC]  
22.03.19
16:00
1. kolo
Samantha Stosur/Shuai Zhang [6]  
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik  
22.03.19
16:00
1. kolo
Aleksandra Krunic/Alexandra Panova  
Lauren Davis/Christina Mchale [WC]  
22.03.19
16:00
1. kolo
Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva  
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu [5]  
22.03.19
16:00
1. kolo
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova [3]  
Kaitlyn Christian/Asia Muhammad  
22.03.19
16:00
1. kolo
Anastasia Pavlyuchenkova/Anastasija Sevastova  
Veronika Kudermetova/Demi Schuurs  
22.03.19
16:00
1. kolo
Darija Jurak/Raluca Olaru  
Desirae Krawczyk/Sabrina Santamaria  
22.03.19
16:00
1. kolo
Alicja Rosolska/Zhaoxuan Yang  
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson  
22.03.19
16:00
1. kolo
Anna-Lena Groenefeld/Lucie Hradecka  
Monica Niculescu/Abigail Spears  
22.03.19
16:00
1. kolo
Julia Goerges/Simona Halep  
Timea Babos/Kristina Mladenovic [2]  
<