Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra koberec Italy Andria Challenger sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Sergiy Stakhovsky 2 6 7
Matteo Viola 0 1 5
20.11.18
1. kolo
Illya Marchenko 2 4 6 6
Jannik Sinner 1 6 2 4
20.11.18
1. kolo
Uladzimir Ignatik 2 7 6
Zdenek Kolar 0 64 3
20.11.18
1. kolo
Kevin Krawietz 2 7 7
Gianluca Mager 0 63 65
20.11.18
1. kolo
Laurynas Grigelis 2 6 7
Raul Brancaccio 0 3 5
20.11.18
1. kolo
Roberto Marcora 2 7 1 7
Lorenzo Frigerio 1 5 6 64
20.11.18
1. kolo
Filippo Baldi 2 6 7
Yannick Jankovits 0 3 66
20.11.18
1. kolo
Lorenzo Sonego 2 7 5 7
Tobias Simon 1 61 7 5
20.11.18
1. kolo
Liam Caruana 2 6 6 7
Alexander Erler 1 1 75 5
20.11.18
1. kolo
Marc-Andrea Huesler 2 7 7
Adrian Menendez-Maceiras 0 65 610
muži dvojhra antuka Chile Chile F2 (Santiago) sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Facundo Mena 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 3 4
20.11.18
1. kolo
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 7 6
Juan Carlos Saez 0 5 2
20.11.18
1. kolo
Gonzalo Lama 2 6 6
Federico Moreno 0 4 4
20.11.18
1. kolo
Bastian Malla 2 3 6 6
Juan Ignacio Galarza 1 6 4 4
20.11.18
1. kolo
Mariano Kestelboim 2 6 6
Javier Naser 0 3 4
20.11.18
1. kolo
Alejandro Tabilo 2 6 7 6
Manuel Pena Lopez 1 75 61 3
20.11.18
1. kolo
Ignacio Monzon 2 6 6
Eduardo Abogabir 0 1 2
20.11.18
1. kolo
Juan Bautista Otegui 2 6 6
Fermin Tenti 0 4 3
20.11.18
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry 2 6 7 6
Nicolas Bianchi 1 73 5 2
20.11.18
1. kolo
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Mauricio Echazu 0 3 3
20.11.18
1. kolo
Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Cristopher Kohl 0 4 0
muži dvojhra tvrdý I. Czech Republic Czech Republic F11 sety 1 2 3 4 5
20.11.18
kvalifik.
Marek Semjan 2 6 6
Michal Bisko 0 2 4
20.11.18
kvalifik.
Kelsey Stevenson 2 6 7
David Juras 0 2 5
20.11.18
kvalifik.
Niels Lootsma 2 6 6 6
Jiri Barnat 1 79 1 1
20.11.18
kvalifik.
Dominik Nazaruk 2 6 6
Gibril Diarra 0 3 4
20.11.18
kvalifik.
Valentin Guenther 2 2 6 6
Mateusz Terczynski 1 6 4 4
20.11.18
kvalifik.
Filip Duda 2 6 3 6
Jakob Aichhorn 1 4 6 2
20.11.18
kvalifik.
Tomas Machac 2 6 6
Michal Franek 0 3 1
20.11.18
kvalifik.
Wojciech Marek 2 7 6
Ondrej Krstev 0 5 3
muži dvojhra tvrdý Egypt Egypt F28 (Sharm sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Vladyslav Orlov 2 3 6 6
Aleksei Khomich 1 6 0 3
20.11.18
1. kolo
Sidane Pontjodikromo 2 7 6
Roman Boychuk 0 64 4
20.11.18
1. kolo
Ryan Nijboer 2 6 6
Alexander Boborykin 0 1 1
muži dvojhra antuka Panama Panama F4 (Panama) sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Maximiliano Estevez 2 6 6
Luis Gomez 0 0 1
20.11.18
1. kolo
Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 6
Jose Gilbert Gomez 0 0 1
20.11.18
1. kolo
Matias Franco Descotte 2 6 7
Juan Sebastian Gomez 0 4 5
20.11.18
1. kolo
Daniil Zarichanskyy 2 6 7
Tyler Mercier 0 4 63
20.11.18
1. kolo
Conner Huertas Del Pino 2 7 6
Samuel Rubell 0 5 3
20.11.18
1. kolo
Jody Maginley 2 6 6
Damien Ghader 0 1 0
20.11.18
1. kolo
Ignacio Benzal Alia 2 6 6
Daniel Mora 0 2 2
muži dvojhra tvrdý India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Marc Polmans 0 2 4
20.11.18
1. kolo
Radu Albot 2 7 6
Sumit Nagal 0 5 2
20.11.18
1. kolo
Prajnesh Gunneswaran 2 6 6
Tsung-Hua Yang 0 4 4
20.11.18
1. kolo
Maverick Banes 2 3 6 6
Francesco Vilardo 1 6 4 1
20.11.18
1. kolo
Sebastian Fanselow 2 3 6 6
Scott Griekspoor 1 6 3 4
20.11.18
1. kolo
Frederico Ferreira Silva 2 6 6
Benjamin Hassan 0 1 2
20.11.18
1. kolo
Arjun Kadhe 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 3 2
20.11.18
1. kolo
Lucas Gerch 2 6 6
Collin Altamirano 0 3 1
20.11.18
1. kolo
Sasi Kumar Mukund 2 6 7
Saketh-Sai Myneni 0 4 61
20.11.18
1. kolo
Ben Patael 2 5 6 6
Danilo Petrovic 1 7 4 4
muži dvojhra tvrdý JAR South Africa F1 sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Toby Martin 2 6 6
Nicholas Bybel 0 4 0
20.11.18
1. kolo
Gabor Borsos 2 6 6
Robbie Arends 0 2 2
20.11.18
1. kolo
Peter Nagy 2 6 6
Zandrix Acob 0 1 3
20.11.18
1. kolo
Skyler Butts 2 1 6 6
Patrick Foley 1 6 3 1
20.11.18
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Jesse Flores 0 2 2
20.11.18
1. kolo
Mats Rosenkranz 2 4 6 6
Hugo Schott 1 6 3 4
20.11.18
1. kolo
Simon Carr 2 6 6
Riaan Du Toit 0 2 2
muži dvojhra tvrdý Tunisia Tunisia F41 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Frederico Gil 2 7 6
Raphael Baltensperger 0 5 1
20.11.18
1. kolo
Jakob Sude 2 6 7
Jakob Johansson-Holm 0 0 5
20.11.18
1. kolo
Aslan Karatsev 2 6 6
Niklas Schell 0 4 2
20.11.18
kvalifik.
David Jorda Sanchis 2 6 6
Adan Freire Da Silva 0 3 3
20.11.18
1. kolo
David Jorda Sanchis 2 6 5 6
Marco Miceli 1 4 7 1
20.11.18
1. kolo
Michael Zhu 2 4 6 7
Herman Hoeyeraal 1 6 1 5
20.11.18
kvalifik.
Michael Zhu 2 6 6
Shinnosuke Hiramatsu 0 3 3
20.11.18
1. kolo
Paul Woerner 2 7 3 6
Brian Bencic 1 65 6 3
20.11.18
1. kolo
Alexandre Muller 2 6 6
Vadym Ursu 0 3 4
20.11.18
kvalifik.
Ronan Joncour 2 6 4 6
Boris Fassbender 1 3 6 2
20.11.18
kvalifik.
Albert Roglan 2 6 6
Diego Fernandez Flores 0 1 1
20.11.18
1. kolo
Andres Fernandez Canovas 2 2 7 6
Neil Oberleitner 1 6 5 2
20.11.18
kvalifik.
Louis Tessa 2 6 6
Igor Sao Thiago 0 4 1
20.11.18
kvalifik.
Neil Oberleitner 2 6 4 6
Quentin Folliot 1 1 6 0
20.11.18
kvalifik.
Luca Staeheli 2 7 7
Diego Matos 0 63 64
20.11.18
kvalifik.
Alec Deckers 2 6 6
Jakob Johansson-Holm 0 4 3
muži dvojhra antuka Turkey Turkey F37 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Geronimo Espin Busleiman 0 4 4
20.11.18
1. kolo
Thomas Statzberger 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 4 1
20.11.18
1. kolo
Franco Capalbo 2 6 6
Flemming Peters 0 4 1
20.11.18
1. kolo
Cing-Yang Meng 1 6 5
Hugo Largo skreč 0 1 2
20.11.18
kvalifik.
Shao-Fan Liu 2 6 6
Federico Lucini 0 4 2
20.11.18
1. kolo
Rayane Roumane 2 6 6
Bulut Ozcelik 0 2 3
20.11.18
1. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Uisung Park 0 3 2
20.11.18
kvalifik.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 7
Hristo Valeov 0 4 64
20.11.18
kvalifik.
Yeongseok Jeong 2 6 6
Venci Ivanov 0 2 1
20.11.18
kvalifik.
Edris Fetisleam 2 6 6
Floris Podzimek 0 2 0
20.11.18
kvalifik.
Senne Braun 1 6 4
Sergio Barranco skreč 0 1 1
muži dvojhra tvrdý I. USA USA F33 (Columbus) sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Jacob Dunbar 0 2 2
20.11.18
1. kolo
Pavel Krainik 1 6 1
Alafia Ayeni skreč 0 4 0
20.11.18
1. kolo
Michael Geerts 2 6 6
Vasile-Alexandru Ghilea 0 4 2
20.11.18
1. kolo
Mark Whitehouse 2 6 6
Tim Ruehl 0 2 3
20.11.18
1. kolo
Paul Oosterbaan 2 7 5 6
Diego Hidalgo 1 65 7 3
20.11.18
1. kolo
Jonathan Chang 2 6 4 6
Ronnie Schneider 1 4 6 2
20.11.18
1. kolo
Kyle Seelig 1 5
Adam El Mihdawy skreč 0 0
20.11.18
1. kolo
Gijs Brouwer 2 6 7
Dominik Kellovsky 0 3 65
20.11.18
1. kolo
Andrew Watson 2 7 6
Harrison Adams 0 5 4
20.11.18
1. kolo
John Mcnally 2 7 7
Alex Kobelt 0 65 5
20.11.18
1. kolo
Jenson Brooksby 2 6 6
Danny Thomas 0 3 3
20.11.18
1. kolo
Cannon Kingsley 2 6 3 6
Boris Butulija 1 1 6 3
ženy dvojhra tvrdý Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Ioana Gaspar 2 6 6
Tamara Barad Itzhaki 0 2 3
20.11.18
1. kolo
Kirsten-Andrea Weedon 2 7 6
Sakura Hosogi 0 66 1
20.11.18
kvalifik.
Anita Husaric 2 6 6
Adrienn Horvath 0 4 4
20.11.18
1. kolo
Ayla Aksu 2 6 6
Melisa Morales 0 2 1
20.11.18
kvalifik.
Lisa Matviyenko 2 6 6
Zinovia Vaneva 0 1 1
20.11.18
1. kolo
Andreea Prisacariu 2 6 2 6
Georgia Andreea Craciun 1 2 6 3
20.11.18
1. kolo
Gyulnara Nazarova 1 6 5 7 2
Ekaterina Kazionova skreč 0 7 5 0
20.11.18
kvalifik.
Marie Mettraux 2 7 6
Reka Zadori 0 5 1
20.11.18
kvalifik.
Bojana Klincov 2 6 6
Tayla Whitehouse 0 0 2
20.11.18
kvalifik.
Alessia Beatrice Ciuca 2 6 6
Pauline Demel 0 3 1
20.11.18
1. kolo
Naho Sato 2 6 6
Mariam Dalakishvili 0 0 0
20.11.18
kvalifik.
Adithya Karunaratne 2 3 7 6
Anja Gal 1 6 65 2
20.11.18
kvalifik.
Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Deniz Paykoc 0 0 1
20.11.18
kvalifik.
Iuliia Nikitina 2 6 6
Sebastianna Scilipoti 0 3 3
20.11.18
1. kolo
Nadine Keller 2 6 6
Sofia Dmitrieva 0 3 1
ženy dvojhra tvrdý Tunisia Monastir sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Natalia Orlova 2 6 3 7
Claudia Giovine 1 2 6 67
20.11.18
1. kolo
Mia Eklund 2 7 6
Sabrina Rittberger 0 65 3
20.11.18
1. kolo
Timea Jaruskova 2 7 6
Barbara Bonic 0 65 4
20.11.18
1. kolo
Elpida Malamou 2 6 6
Kelia Le Bihan 0 4 4
20.11.18
1. kolo
Angelica Raggi 2 6 3 6
Federica Prati 1 3 6 3
20.11.18
1. kolo
Svetlana Iansitova 2 6 6
Vasilisa Aponasenko 0 4 0
20.11.18
1. kolo
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Nicole Gadient 0 2 3
20.11.18
1. kolo
Chinatsu Shimizu 2 6 6
Likhitha Kalava 0 3 2
ženy dvojhra antuka Spain Nules sety 1 2 3 4 5
20.11.18
2. kolo kval.
Mina Matsuba 2 6 6
Saskia Witthaus 0 0 1
20.11.18
1. kolo
Cristina Bucsa 2 6 6
Leyre Romero Gormaz 0 0 3
20.11.18
1. kolo
Marina Bassols Ribera 2 6 3 6
Olga Parres Azcoitia 1 1 6 2
20.11.18
1. kolo
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Ariane Monlleo Sanchis 0 0 0
20.11.18
kvalifik.
Irina Cantos Siemers 2 6 6
Isabella Harvison 0 2 2
20.11.18
kvalifik.
Laia Conde Monfort 2 6 6
Alba Rey Garcia 0 1 1
20.11.18
2. kolo kval.
Isabel Adrover Gallego 2 6 6
Aino Alkio 0 3 2
20.11.18
kvalifik.
Maialen Morante Oyague 2 3 7 6
Nora Ayala Serra 1 6 64 4
20.11.18
kvalifik.
Claudia De Las Heras Armenteras 2 6 6
Mina Matsuba 0 2 2
20.11.18
2. kolo kval.
Claudia De Las Heras Armenteras 2 6 6
Lidon Amurrio Fradejas 0 1 4
ženy dvojhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Maria Patrascu 2 6 6
Anna Santa 0 0 1
20.11.18
1. kolo
Susan Bandecchi 2 6 6
Ludmila Kareisova 0 0 0
20.11.18
1. kolo
Jenny Duerst 1 1
Anna Morgina skreč 0 0
20.11.18
1. kolo
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Diana Maria Mihail 0 2 0
ženy dvojhra koberec Italy Solarino sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Amanda Carreras 2 6 6
Giorgia Pinto 0 0 0
20.11.18
1. kolo
Elaine Genovese 2 6 6
Louise Lampla 0 1 3
20.11.18
1. kolo
Catalina Pella 2 6 6
Silvia Saccani 0 0 2
20.11.18
1. kolo
Miriana Tona 1 5
Heranne Excellent skreč 0 0
20.11.18
1. kolo
Veronica Napolitano 2 6 6
Elina Vikhryanova 0 3 2
20.11.18
1. kolo
Annalisa Calandra 2 6 6
Candace Olivia Pedro 0 0 1
20.11.18
1. kolo
Isabella Tcherkes Zade 1 w/o
Karla Kilic 0
20.11.18
1. kolo
Alessia Truden 2 6 6 7
Anna Ukolova 1 2 73 63
ženy dvojhra tvrdý JAR Stellenbosch sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Shannon Cox 2 7 6
Andrina Peer 0 65 4
20.11.18
1. kolo
Shahar Biran 2 6 6
Tricia Mar 0 2 2
20.11.18
1. kolo
Dewi Dijkman 2 6 7
Yarden Akler 0 2 66
20.11.18
1. kolo
Anastasia Shaulskaya 2 6 6
Annunciata De-Souza 0 1 2
20.11.18
1. kolo
Eva Vedder 2 6 6
Rochelle Pienaar 0 1 2
20.11.18
1. kolo
Alice Gillan 2 6 6
Amy Olivier 0 2 3
20.11.18
1. kolo
Yasmine Wagner 2 7 6
Nicole Nadel 0 5 4
20.11.18
1. kolo
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Lize-Alet Morkel 0 2 2
muži štvorhra koberec Italy Andria Challenger sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Gerard Granollers/Adrian Menendez-Maceiras 2 6 6 10
Federico Gaio/Andreas Siljestrom 1 3 79 4
20.11.18
1. kolo
Laurynas Grigelis/Alessandro Motti 2 7 6
Julian Ocleppo/Andrea Vavassori 0 64 4
20.11.18
1. kolo
Luca Margaroli/David Vega Hernandez 2 7 6
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino 0 612 3
muži štvorhra tvrdý India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
20.11.18
1. kolo
Max Purcell/Luke Saville 2 6 1 16
Cem Ilkel/Danilo Petrovic 1 4 6 14
20.11.18
1. kolo
Purav Raja/Antonio Sancic 2 4 7 10
Daniel Masur/Tristan-Samuel Weissborn 1 6 66 8
<