Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý India Bangalore Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
štvrťfinále
Brayden Schnur  
Cem Ilkel  
15.11.18
06:30
štvrťfinále
Saketh-Sai Myneni [WC]  
Sumit Nagal [WC]  
muži dvojhra antuka Brazil Brazil F9 (Ribeirao sety 1 2 3 4 5
15.11.18
13:00
2. kolo
Joao Souza [1]  
Joao Pedro Okano [WC]  
15.11.18
13:00
2. kolo
Rafael Matos [4]  
Alex Blumenberg [q]  
15.11.18
13:00
2. kolo
Fernando Yamacita [8]  
Luis Britto [q]  
muži dvojhra antuka Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.18
17:00
2. kolo
Martin Cuevas  
Guilherme Clezar  
15.11.18
17:00
2. kolo
Federico Coria [q]  
Joao Domingues  
15.11.18
17:00
2. kolo
Pedro Cachin  
Orlando Luz [q]  
muži dvojhra tvrdý I. USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.18
02:20
2. kolo
Jared Hiltzik  
Tommy Paul  
15.11.18
17:00
2. kolo
Christopher Eubanks [7]  
Harri Heliovaara  
muži dvojhra tvrdý Egypt Egypt F27 (Sharm sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
2. kolo
David Perez Sanz [1]  
Daniel Michalski  
15.11.18
00:00
2. kolo
Kacper Zuk  
Rimpei Kawakami  
muži dvojhra tvrdý Greece Greece F8 (Heraklion) sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
2. kolo
Conor Berg  
Vit Kopriva [2]  
15.11.18
00:00
2. kolo
Hasan Ibrahim [q]  
Markos Kalovelonis [3]  
15.11.18
09:00
2. kolo
Stefan Seifert [4]  
Austin Rapp [q]  
15.11.18
09:00
2. kolo
Gabriele Maria Noce [WC]  
Tom Kocevar-Desman [5]  
15.11.18
09:00
2. kolo
Stefan Palosi [q]  
Bogdan Bobrov [6]  
15.11.18
11:00
2. kolo
Michail Pervolarakis  
Tim Heger  
15.11.18
11:00
2. kolo
Finn Bass [8]  
Erik Crepaldi  
muži dvojhra tvrdý USA Houston Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.18
17:00
2. kolo
Michael Redlicki [q]  
Bradley Klahn [2]  
15.11.18
17:00
2. kolo
Enzo Couacaud  
Jason Jung [5]  
15.11.18
17:00
2. kolo
Evan Song  
Alexis Galarneau [q]  
15.11.18
17:00
2. kolo
Kamil Majchrzak  
Roberto Ortega-Olmedo  
muži dvojhra tvrdý I. Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.18
03:00
2. kolo
Jordi Samper-Montana  
Hiroki Moriya [3]  
15.11.18
03:00
2. kolo
Akira Santillan  
Soon-Woo Kwon [8]  
15.11.18
04:20
2. kolo
Yasutaka Uchiyama [6]  
Tung-Lin Wu [q]  
15.11.18
06:00
2. kolo
Yoshihito Nishioka [1]  
Aleksandar Vukic [q]  
muži dvojhra tvrdý Kuwait Kuwait F3 (Meshref) sety 1 2 3 4 5
15.11.18
08:00
2. kolo
Jonathan Binding  
Giovani Samaha  
15.11.18
08:00
2. kolo
Alec Adamson  
Marc Dijkhuizen [q]  
15.11.18
08:00
2. kolo
Ergi Kirkin [3]  
Roy De Valk [q]  
15.11.18
08:00
2. kolo
Pol Martin Tiffon  
Julian Ocleppo [6]  
15.11.18
09:30
2. kolo
Alessandro Bega [1]  
Jordi Walder [q]  
15.11.18
09:30
2. kolo
Kai Wehnelt [8]  
Alen Rogic Hadzalic  
15.11.18
09:30
2. kolo
Bart Stevens  
Constantin Bittoun Kouzmine [2]  
15.11.18
09:30
2. kolo
Dhruv Sunish  
Aidan Mchugh [5]  
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
15.11.18
15:00
Dominic Thiem  
Kei Nishikori  
15.11.18
21:00
Roger Federer  
Kevin Anderson  
muži dvojhra tvrdý Thailand Thailand F9 (Nonthaburi) sety 1 2 3 4 5
15.11.18
04:00
štvrťfinále
Cheng-Yu Yu [q]  
Konstantin Kravchuk [2]  
15.11.18
04:00
štvrťfinále
Roman Safiullin [1]  
Alexandar Lazarov  
15.11.18
04:00
štvrťfinále
Kuan-Yi Lee  
Adam El Mihdawy  
15.11.18
04:00
štvrťfinále
Yu Hsiou Hsu [6]  
Ryota Tanuma [3]  
muži dvojhra antuka Turkey Turkey F36 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
2. kolo
Wilson Leite  
Vlad Andrei Dancu  
15.11.18
00:00
2. kolo
Bruno Sant'Anna [3]  
Dejan Katic  
15.11.18
00:00
2. kolo
Nik Razborsek [6]  
Geronimo Espin Busleiman  
15.11.18
00:00
2. kolo
Edward Hubner [q]  
Dimitriy Voronin  
ženy dvojhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
2. kolo
Agnes Bukta [3]  
Carole Monnet  
15.11.18
00:00
2. kolo
Sofia Dmitrieva  
Sakura Hosogi  
15.11.18
00:00
2. kolo
Oana Georgeta Simion [1]  
Regina Husak [WC]  
15.11.18
00:00
2. kolo
Gebriela Mihaylova  
Ioana Gaspar [4]  
15.11.18
00:00
2. kolo
Kamilla Rakhimova  
Tanysha Dissanayake [q]  
15.11.18
00:00
2. kolo
Zeynep Sena Sarioglan [q]  
Kirsten-Andrea Weedon [5]  
15.11.18
00:00
2. kolo
Naho Sato [7]  
Gabriela Nicole Tatarus [LL]  
15.11.18
00:00
2. kolo
Adithya Karunaratne  
Julia Stamatova [2]  
ženy dvojhra antuka Spain Castellon sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
štvrťfinále
Rebeka Masarova  
Michele Alexandra Zmau [4]  
ženy dvojhra antuka Greece Heraklion sety 1 2 3 4 5
15.11.18
09:00
2. kolo
Haley Giavara [WC]  
Gabriela Duca [8]  
15.11.18
09:00
2. kolo
Oleksandra Oliynykova [3]  
Darya Astakhova [SE]  
15.11.18
09:00
2. kolo
Anna Ureke [1]  
Galateia Mesochoritou [WC]  
ženy dvojhra tráva India Muzaffarnagar sety 1 2 3 4 5
15.11.18
06:30
štvrťfinále
Aleksandrina Naydenova [7]  
Tereza Mihalikova [4]  
15.11.18
06:30
štvrťfinále
Natalija Kostic [3]  
Sarah-Rebecca Sekulic [6]  
15.11.18
06:30
štvrťfinále
Hiroko Kuwata [1]  
Aldila Sutjiadi  
15.11.18
06:30
štvrťfinále
Kyoka Okamura [5]  
Nastja Kolar [2]  
ženy dvojhra tvrdý Thailand Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
15.11.18
03:00
štvrťfinále
Nudnida Luangnam [5]  
Nina Stadler [3]  
15.11.18
03:00
štvrťfinále
Watsachol Sawasdee  
Punnin Kovapitukted [6]  
15.11.18
03:00
štvrťfinále
Eunhye Lee (2000) [8]  
Aunchisa Chanta  
15.11.18
03:00
štvrťfinále
Misaki Matsuda [q]  
Zhibek Kulambayeva [7]  
ženy dvojhra tvrdý USA Houston sety 1 2 3 4 5
15.11.18
17:00
2. kolo
Jacqueline Cako [LL]  
Fanny Stollar [5]  
15.11.18
17:00
2. kolo
Lauren Davis [q]  
Nicole Gibbs [9]  
15.11.18
17:00
2. kolo
Belinda Bencic [1]  
Shuai Peng [WC]  
15.11.18
17:00
2. kolo
Katherine Sebov [LL]  
Kurumi Nara  
ženy dvojhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
2. kolo
Jelena Simic  
Anastasia Vdovenco  
15.11.18
00:00
2. kolo
Anastasiya Shoshyna [7]  
Iana Tishchenko [WC]  
ženy dvojhra koberec Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
15.11.18
03:00
2. kolo
Yuxuan Zhang [q]  
Vitalia Diatchenko [6]  
15.11.18
09:00
2. kolo
Lin Zhu [4]  
Danka Kovinic  
muži štvorhra antuka Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
1. kolo
Franco Agamenone/Facundo Arguello  
Guido Andreozzi/Guillermo Duran [2]  
muži štvorhra tvrdý I. USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
štvrťfinále
Jared Hiltzik/Aleksandar Kovacevic [WC]  
Matt Reid/John-Patrick Smith [2]  
15.11.18
01:00
1. kolo
Toshihide Matsui/Frederik Nielsen [3]  
Alexander Ritschard/Ryan Shane  
15.11.18
01:30
štvrťfinále
JC Aragone/Kevin King  
Peter Polansky/Adil Shamasdin [4]  
muži štvorhra tvrdý I. Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
15.11.18
00:00
štvrťfinále
Hiroki Moriya/Jordi Samper-Montana  
Yuuya Kibi/Takuto Niki [WC]  
15.11.18
04:20
štvrťfinále
Zhe Li/Go Soeda  
Shinji Hazawa/Yuta Shimizu [WC]  
15.11.18
05:30
štvrťfinále
Shintaro Imai/Renta Tokuda  
Goncalo Oliveira/Akira Santillan [2]  
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
15.11.18
13:00
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah  
Raven Klaasen/Michael Venus  
15.11.18
13:00
Jamie Murray/Bruno Soares  
Nikola Mektic/Alexander Peya  
15.11.18
13:00
Oliver Marach/Mate Pavic  
Lukasz Kubot/Marcelo Melo  
15.11.18
13:00
Mike Bryan/Jack Sock  
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut  
ženy štvorhra tvrdý USA Houston sety 1 2 3 4 5
15.11.18
18:00
štvrťfinále
Maegan Manasse/Jessica Pegula  
Beatrice Gumulya/Ana Veselinovic  
ženy štvorhra koberec Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
15.11.18
05:00
štvrťfinále
Magdalena Frech/Bibiane Schoofs  
Olga Doroshina/Natela Dzalamidze [4]  
15.11.18
05:00
štvrťfinále
Misaki Doi/Danka Kovinic [3]  
Junri Namigata/Peangtarn Plipuech  
<