Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Argentina Argentina F5 (Villa sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Camilo Ugo Carabelli 2 6 7
Nicolas Alvarez 0 2 61
muži dvojhra tvrdý Australia Australia F5 (Cairns) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
2. kolo kval.
Vincent Stouff 2 6 7
Socrates Leon Tsoronis 0 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Vincent Stouff 2 6 6
Nicholas Williams 0 0 0
15.09.18
2. kolo kval.
Brydan Klein 2 6 7
Jacob Sullivan 0 3 64
15.09.18
kvalifik.
Brydan Klein 2 6 6
Patrick Kotan 0 3 1
15.09.18
2. kolo kval.
David Barclay 2 6 6
Rhan Burton 0 1 4
15.09.18
2. kolo kval.
Masayoshi Ono 2 6 6
Brenton Chambers 0 3 1
15.09.18
2. kolo kval.
William Ma 2 7 6
Adam Matthew Gadecki 0 64 3
15.09.18
1. kolo kval.
William Ma 2 6 6
Sam Hoskins 0 0 0
15.09.18
2. kolo kval.
Matthew Mendez 2 6 6
Stephen Kaldawi 0 3 3
15.09.18
kvalifik.
Matthew Mendez 2 2 7 6
Mason Naumovski 1 6 64 3
15.09.18
1. kolo kval.
Matthew Mendez 2 3 6 6
Tom Youl 1 6 3 3
15.09.18
1. kolo kval.
Troy Lockwood 2 6 6
Charbel Lahoud 0 0 0
15.09.18
2. kolo kval.
Troy Lockwood 2 7 6
Jesse Flores 0 66 3
15.09.18
1. kolo kval.
Winter Meagher 2 6 6
Marcel East 0 2 1
15.09.18
2. kolo kval.
Winter Meagher 2 7 6
Marcus Bulmaga 0 5 4
15.09.18
1. kolo kval.
Jeremy Tour 2 6 6
Sohei Hagino 0 1 4
15.09.18
1. kolo kval.
Lex Abram 2 6 4 6
Josiah Roach 1 3 6 2
15.09.18
2. kolo kval.
Lex Abram 2 3 6 7
Matthew Woerndle 1 6 3 61
15.09.18
1. kolo kval.
Jesse Delaney 2 7 6
Beauregard Treyz 0 63 0
15.09.18
2. kolo kval.
Jesse Delaney 2 6 6
Brandon Truong 0 4 3
15.09.18
2. kolo kval.
Bosko Novakovic 2 6 6
Andrzej Franko 0 3 1
15.09.18
1. kolo kval.
Bosko Novakovic 2 6 6
Joshua Small 0 0 0
15.09.18
1. kolo kval.
Glen Dawes 2 6 2 6
Alex Liron 1 2 6 1
15.09.18
2. kolo kval.
Glen Dawes 2 7 6
Jeremy Tour 0 63 3
15.09.18
1. kolo kval.
Brenton Chambers 2 6 6
Kyle Gauci 0 1 3
15.09.18
1. kolo kval.
Jordan Soussa 2 6 6
Rhys Xavier 0 3 4
15.09.18
1. kolo kval.
Mason Naumovski 2 6 3 7
Zac Osborne 1 4 6 65
15.09.18
2. kolo kval.
Mason Naumovski 2 6 6
Patrick Luke 0 4 4
15.09.18
1. kolo kval.
Erik Holt-Crossman 2 6 6
Ryan Laubser 0 2 1
15.09.18
2. kolo kval.
Erik Holt-Crossman 2 6 6
Corey Gaal 0 1 2
15.09.18
1. kolo kval.
Patrick Luke 2 6 4 6
Rhys Searant 1 4 6 4
15.09.18
1. kolo kval.
Adam Matthew Gadecki 2 4 6 6
Cade Birrell 1 6 3 3
15.09.18
1. kolo kval.
Andrzej Franko 2 6 4 7
Jera Staley 1 2 6 5
15.09.18
1. kolo kval.
Corey Gaal 2 6 6
Kevin Cheruiyot 0 0 2
15.09.18
1. kolo kval.
Brandon Truong 2 6 6
Miguel Sastre Gutierrez 0 0 1
15.09.18
2. kolo kval.
Patrick Kotan 2 6 7
Jordan Soussa 0 2 5
15.09.18
1. kolo kval.
Patrick Kotan 2 6 6
Marcus Whitelock 0 1 0
15.09.18
1. kolo kval.
Jacob Sullivan 2 3 6 6
James Ibrahim 1 6 0 3
15.09.18
1. kolo kval.
Matthew Woerndle 2 6 6
Greg Polmans 0 4 3
15.09.18
1. kolo kval.
Taiyo Yamanaka 2 6 6
Xavier Lim 0 2 1
15.09.18
2. kolo kval.
Taiyo Yamanaka 2 6 6 7
Sam Ryan Ziegann 1 74 1 5
15.09.18
1. kolo kval.
Marcus Bulmaga 2 6 6
Dominik Kovar 0 1 0
15.09.18
1. kolo kval.
Rhan Burton 2 7 3 6
Genki Yoshida 1 65 6 3
muži dvojhra antuka Bosnia and Herzeg. Banja Luka Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Carlos Berlocq 2 6 6
Johan Sebastien Tatlot 0 2 4
15.09.18
semifinále
Alessandro Giannessi 2 7 6
Filippo Baldi 0 63 4
muži dvojhra antuka Italy Biella Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Fabricio Neis 2 6 6
Sebastiano Mahoro Zorzi 0 2 2
15.09.18
1. kolo kval.
Mike Urbanija 2 6 6
Tommaso Barelli 0 1 0
15.09.18
1. kolo kval.
Maxime Chazal 2 6 6
Andrea Guerrieri 0 4 1
15.09.18
1. kolo kval.
Jan Satral 2 6 7
Julian Ocleppo 0 2 5
15.09.18
1. kolo kval.
Oscar Jose Gutierrez 2 4 6 7
Jannik Sinner 1 6 4 65
15.09.18
1. kolo kval.
Nik Razborsek 2 7 6
Andrea Vavassori 0 63 1
15.09.18
1. kolo kval.
Nicholas Bybel 2 1 7 6
David Vega Hernandez 1 6 611 3
15.09.18
1. kolo kval.
Giovanni Fonio 2 6 6
Edoardo Ceretti 0 0 0
15.09.18
1. kolo kval.
Francesco Paschetto 2 6 6
Nicolas Brand 0 1 2
muži dvojhra antuka Bolivia Bolivia F1 (Santa sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Federico Zeballos 2 6 7
Matias Zukas 0 3 64
muži dvojhra tvrdý Canada Canada F7 (Toronto) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Nick Chappell 2 6 6
Lloyd Glasspool 0 2 0
muži dvojhra tvrdý USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
James Duckworth 2 6 6
Bjorn Fratangelo 0 3 4
15.09.18
semifinále
Reilly Opelka 2 6 6
Kaichi Uchida 0 3 4
muži dvojhra tvrdý I. USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Takanyi Garanganga 2 6 7
Ronnie Schneider 0 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 6 6
Jonathan Chang 1 4 76 2
15.09.18
1. kolo kval.
Luke Saville 2 6 6
Tim Seibert 0 2 4
15.09.18
1. kolo kval.
Tom Jomby 2 6 4 7
Jody Maginley 1 3 6 65
15.09.18
1. kolo kval.
Joris De Loore 2 7 7
Nuno Borges 0 62 65
15.09.18
1. kolo kval.
David Perez Sanz 2 6 6
Hunter Tubert 0 2 3
15.09.18
1. kolo kval.
Thai Kwiatkowski 2 6 6 6
Nathan Pasha 1 74 0 1
15.09.18
1. kolo kval.
Benjamin Lock 2 4 6 7
Axel Geller 1 6 4 64
15.09.18
1. kolo kval.
Evan Song 2 4 6 7
Aron Hiltzik 1 6 2 5
15.09.18
1. kolo kval.
Jared Hiltzik 2 5 6 6
Pablo Vivero Gonzalez 1 7 4 4
15.09.18
1. kolo kval.
Ryan Shane 2 7 3 6
Alexander Brown 1 5 6 3
15.09.18
1. kolo kval.
Tom Fawcett 2 6 6
Ruan Roelofse 0 3 4
15.09.18
1. kolo kval.
Strong Kirchheimer 2 6 6
Blake Ellis 0 1 4
15.09.18
1. kolo kval.
Kyle Seelig 2 6 6
Alex Kobelt 0 4 2
15.09.18
1. kolo kval.
Evan Zhu 2 1 6 6
Roy Smith 1 6 4 3
15.09.18
1. kolo kval.
Cannon Kingsley 2 6 6 6
Jacob Dunbar 1 2 74 2
muži dvojhra tvrdý Barbados Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Diego Hidalgo 2 6 6
Xavier Lawrence 0 0 1
muži dvojhra tvrdý I. Republic of Korea Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Yong-Kyu Lim 2 7 6
Michael Venus 0 65 4
15.09.18
Duckhee Lee 2 6 6
Jose Statham 0 4 1
muži dvojhra tvrdý I. Russia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Daniil Medvedev 2 7 3 6
Egor Gerasimov 1 64 6 3
15.09.18
Karen Khachanov 2 6 6
Ilya Ivashka 0 2 4
muži dvojhra tvrdý Ukraine Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Sergiy Stakhovsky 2 6 4 6
Joao Sousa 1 2 6 4
muži dvojhra antuka Egypt Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Mohamed Safwat 2 6 6
Harri Heliovaara 0 2 4
15.09.18
Emil Ruusuvuori 2 6 3 6
Karim-Mohamed Maamoun 1 1 6 1
muži dvojhra antuka Romania Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Hubert Hurkacz 2 6 6
Marius Copil 0 3 4
15.09.18
Kamil Majchrzak 2 6 6
Adrian Ungur 0 3 2
muži dvojhra antuka Uruguay Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Pablo Cuevas 2 1 7 6
Gerardo Lopez Villasenor 1 6 65 3
muži dvojhra antuka Egypt Egypt F18 (Cairo) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Simone Roncalli 2 6 6
Anas Fattar 0 0 2
15.09.18
semifinále
Alexander Erler 2 6 6
Jordan Correia Passos Do Carmo 0 3 4
muži dvojhra tvrdý I. France France F17 (Mulhouse) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Andres Artunedo Martinavarr 2 7 6
Linus Frost 0 5 2
15.09.18
semifinále
Gregoire Jacq 2 6 5 6
Christopher Heyman 1 4 7 2
muži dvojhra tvrdý I. France France F18 (Plaisir) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Quentin Gueydan 2 6 6
Raphael Bonnet Flores 0 1 4
15.09.18
1. kolo kval.
Tony Bourcet 2 6 6
Maxime Vandendooren 0 4 2
15.09.18
1. kolo kval.
Tristan Meraut 2 6 6
Yannis Zekri 0 0 2
15.09.18
1. kolo kval.
Christian Samuelsson 2 4 6 6
David Goncalves 1 6 4 1
15.09.18
1. kolo kval.
Lucas Bouquet 2 6 6
Thomas Desplanques 0 3 4
15.09.18
1. kolo kval.
Ronan Joncour 2 6 6
Aurelien Lescallier 0 2 1
15.09.18
1. kolo kval.
Hugo Cazaban 2 6 6
Enzo Frequelin 0 4 1
15.09.18
1. kolo kval.
Louis Lechevretel 2 6 6 6
Diamant Freire Da Silva 1 3 79 1
15.09.18
1. kolo kval.
Lucas Andriamasilalao 2 6 6
Teddy Razafindratsima 0 1 1
15.09.18
1. kolo kval.
Marceau Courtalon 2 6 7
Nathan Freire Da Silva 0 4 69
15.09.18
1. kolo kval.
Hugo Pierre 2 6 6
Chris Conrardy 0 2 2
15.09.18
1. kolo kval.
Antoine Damiens 2 6 6
Anthony Tartaglia 0 3 2
15.09.18
1. kolo kval.
Fabio Machizaud 2 6 6 6
Ivan Kalinkin 1 75 3 1
15.09.18
1. kolo kval.
Nicolas Teysseyre 2 6 6
Alberto Casella 0 1 2
15.09.18
1. kolo kval.
Michael-John Every 2 6 6
Lofo Ramiaramanan 0 4 1
15.09.18
1. kolo kval.
Shiva Swaroop 2 6 6
Andrei Vlad Scarlat 0 1 0
15.09.18
1. kolo kval.
Melvin Manuel 2 6 6
Javier Alonso Velasquez Meza 0 0 1
muži dvojhra tvrdý United Kingdom Great Britain F4 sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Jack Draper 2 3 7 6
Andrew Watson 1 6 63 0
muži dvojhra tvrdý Turkey Istanbul Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Quentin Halys 2 6 4 6
Thomas Fabbiano 1 3 6 4
15.09.18
semifinále
Corentin Moutet 2 2 7 6
Antoine Hoang 1 6 5 0
muži dvojhra antuka Italy Italy F27 (Santa sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Louis Wessels 2 6 5 6
Marco Bortolotti 1 3 7 1
muži dvojhra antuka Italy Italy F28 (Santa sety 1 2 3 4 5
15.09.18
kvalifik.
Adrian Obert 2 6 6
Filippo Giovannini 0 4 2
muži dvojhra tvrdý I. Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Yuichi Sugita 2 6 6
Viktor Durasovic 0 3 3
15.09.18
1. kolo kval.
Yan Bai 2 6 6
Takashi Saito 0 3 3
15.09.18
1. kolo kval.
Alessandro Bega 2 6 3 6
Ray Ho 1 4 6 3
15.09.18
1. kolo kval.
Frederico Ferreira Silva 2 7 7
Sasi Kumar Mukund 0 65 5
15.09.18
1. kolo kval.
Tristan Lamasine 2 6 7
Jacopo Berrettini 0 2 5
15.09.18
1. kolo kval.
Xin Gao 2 6 6
Liang-Yu Lin 0 1 0
15.09.18
1. kolo kval.
Sidharth Rawat 2 6 6
Li-Wie Tan 0 2 1
15.09.18
1. kolo kval.
Bradley Mousley 2 6 6
Yu Hsiang Chiu 0 4 2
15.09.18
1. kolo kval.
Akira Santillan 2 6 6
Rio Noguchi 0 4 2
15.09.18
1. kolo kval.
Yunseong Chung 2 7 6
N. Vijay Sundar Prashanth 0 5 2
15.09.18
1. kolo kval.
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Cheng-Yu Yu 0 2 4
15.09.18
1. kolo kval.
Jumpei Yamasaki 1 3 7 6 3
Kuan-Yi Lee skreč 0 6 6 1
15.09.18
1. kolo kval.
Wei-De Lin 2 6 6
Tsung-Hao Huang 0 4 3
15.09.18
1. kolo kval.
Chien-Hsun Lo 2 7 5 6
Maxence Broville 1 5 7 3
15.09.18
1. kolo kval.
Ryota Tanuma 2 3 6 6
Yu Hsiou Hsu 1 6 3 4
15.09.18
1. kolo kval.
Yuta Shimizu 2 6 6
Kaza Vinayak Sharma 0 1 1
muži dvojhra antuka Kazakhstan Kazakhstan F6 (Almaty) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Denys Klok 2 6 4 7
Colin Van Beem 1 3 6 5
muži dvojhra antuka Kazakhstan Kazakhstan F7 (Shymkent) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Shonigmatjon Shofayziyev 2 2 6 6
Krishna Teja Ankam 1 6 0 2
15.09.18
1. kolo kval.
Lukas Mugevicius 2 6 6
Mark Tryakshin 0 3 3
15.09.18
1. kolo kval.
Pavel Tsoy 2 6 6
Sundet Nagimetov 0 1 3
15.09.18
1. kolo kval.
Sanetulla Kutybaev 2 6 6
Adil Karimov 0 1 2
15.09.18
1. kolo kval.
Aliaksandr Prudnikau 2 6 4 7
Bekzat Usipbekov 1 3 6 63
15.09.18
1. kolo kval.
Amal Sultanbekov 2 6 6
Luka Markovic 0 2 1
15.09.18
1. kolo kval.
Grigoriy Korobeynikov 2 6 7
Nick Broekhof 0 3 5
15.09.18
1. kolo kval.
Zhan Skindzer 2 7 7
David Bagrinovskiy 0 5 5
15.09.18
1. kolo kval.
Damir Makhmudov 2 7 6
Maksim Zubkou 0 66 2
15.09.18
1. kolo kval.
Sultan Narbekov 1 6 3
Fariduni Hamid skreč 0 2 0
15.09.18
1. kolo kval.
Artsiom Bardzin 2 2 6 6
Artur Kulibaba 1 6 1 2
15.09.18
1. kolo kval.
Stepan Beresnev 2 6 6
Artem Zharkov 0 2 0
15.09.18
1. kolo kval.
Yerassyl Murat 2 6 6
Dmitry Bezborodov 0 1 4
15.09.18
1. kolo kval.
Muhammadmustafo Abdurakhmonov 2 7 6
Tsimafei Basalyha 0 63 4
15.09.18
1. kolo kval.
Rostislav Galfinger 2 6 6
Maksim Maslov 0 1 0
15.09.18
1. kolo kval.
Alibek Aidaraly 2 7 7
Danis Baybekov 0 63 5
muži dvojhra antuka Romania Romania F13 (Iasi) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Lucas Gerch 2 7 6
Maxime Pauwels 0 5 4
15.09.18
semifinále
Kirill Kivattsev 2 7 7
Juan Bautista Otegui 0 68 5
muži dvojhra tvrdý China Shanghai Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Blaz Kavcic 1 4 7 4 1
Miomir Kecmanovic skreč 0 6 6 0
15.09.18
semifinále
Hiroki Moriya 2 6 7 7
Zhe Li 1 73 65 64
muži dvojhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Robert Damian Savin 0 1 0
15.09.18
1. kolo kval.
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Mihnea Lorin Stefan Turcu 0 2 3
15.09.18
1. kolo kval.
Julian Lenz 2 6 6
George Iulian Dina 0 1 2
15.09.18
1. kolo kval.
Mircea-Alexandru Jecan 2 3 6 6
Vullnet Tashi 1 6 3 4
15.09.18
1. kolo kval.
Johannes Haerteis 2 6 6
Vit Kopriva 0 4 1
15.09.18
1. kolo kval.
Juan Pablo Paz 1 6
Dragos Nicolae Madaras skreč 0 0
15.09.18
1. kolo kval.
Nicolae Frunza 2 6 6
Patrick Grigoriu 0 3 4
15.09.18
1. kolo kval.
Peter Bothwell 2 6 7
Cosmin Ontica 0 3 5
15.09.18
1. kolo kval.
Vlad Andrei Dumitru 2 6 4 6
Vladimir Uzhylovsky 1 2 6 2
15.09.18
1. kolo kval.
Vlad Andrei Dancu 2 6 2 6
Artem Smirnov 1 3 6 3
muži dvojhra antuka Spain Spain F27 (Seville) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Carlos Boluda-Purkiss 2 6 4 def.
Geoffrey Blancaneaux 1 4 4
15.09.18
semifinále
Omar Salman 2 6 6
Eduard Esteve Lobato 0 4 3
muži dvojhra antuka Poland Szczecin Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Guido Andreozzi 2 3 7 6
Facundo Arguello 1 6 64 4
15.09.18
semifinále
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 2 6
Rudolf Molleker 1 1 6 2
muži dvojhra tvrdý Tunisia Tunisia F31 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Colin Sinclair 2 7 7
Alexis Klegou 0 5 62
15.09.18
semifinále
Gabriel Petit 2 6 4 6
Luke Johnson 1 2 6 1
muži dvojhra antuka Turkey Turkey F28 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Hamid Reza Nadaf 1 7 2
Ramy Labna skreč 0 5 0
15.09.18
1. kolo kval.
Sercan Yesilova 2 6 6
Mahmutcan Aydin 0 2 2
15.09.18
1. kolo kval.
Carlo Alberto Fossati 2 6 6
Tathagat Charantimath 0 0 0
15.09.18
1. kolo kval.
Thomas Bosancic 2 6 6
Pavel Shchaya-Zubrov 0 4 4
15.09.18
1. kolo kval.
Rahul Shankar 2 6 6
Florian Griesmeyer 0 2 2
15.09.18
1. kolo kval.
Jordi Walder 2 6 6
Sergey Ksenzov 0 1 1
15.09.18
1. kolo kval.
Stratton Gilmore 2 6 6
Moaz Assaf 0 1 0
15.09.18
1. kolo kval.
Jim Walder 2 6 6
Kayra Kargin 0 0 1
15.09.18
1. kolo kval.
Lorenzo Bresciani 2 6 6
Adam Bronka 0 4 1
muži dvojhra tvrdý USA USA F24 (Claremont) sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Martin Redlicki 2 7 6
Matej Vocel 0 66 4
15.09.18
semifinále
Brandon Holt 2 6 6
Samuel Shropshire 0 2 1
muži dvojhra tvrdý USA USA F25 (Laguna sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Brian Battistone 2 6 6
Fabian Fallert 0 2 1
15.09.18
Alessandro-Damiano Ventre 2 4 6 6
Cotter Wilson 1 6 0 3
15.09.18
Michael Shabaz 2 7 6
Robert Shelton 0 64 2
15.09.18
Chris Wettengel 2 7 6
Kawika Lam 0 67 3
15.09.18
Dragos Constantin Ignat 1 7
Mitchell Stewart skreč 0 5
15.09.18
Spartak Rahachou 1 5 7 4
Colter Smith skreč 0 7 5 1
15.09.18
Oleksiy Arovin 2 6 6
Ali Amiri 0 1 0
15.09.18
Filip Kraljevic 2 7 6
Alexis Alvarez Varas 0 5 4
15.09.18
Henrik Wiersholm 2 6 6 6
Finn Reynolds 1 3 74 3
15.09.18
Korey Lovett 2 6 6
Hironori Koyanagi 0 2 3
15.09.18
Anders Arenfeldt Holm 2 6 6
Salight Choi 0 0 1
15.09.18
Tim Sandkaulen 2 6 6 6
Robert Kelly 1 71 1 0
15.09.18
Enzo Sommer 2 7 6
Thomas Sorensen 0 5 1
15.09.18
Mandresy Rakotomalala 2 6 6
Hillel Rousseau 0 2 0
15.09.18
Sameer Kumar 2 6 6
Andrew Skorsis 0 1 0
15.09.18
Christopher Rosensteel 2 5 6 6
Daniel Traxler 1 7 1 2
15.09.18
Nathan Ponwith 2 6 6
Sean Robles 0 2 4
15.09.18
Nicholas Alexander Reyes 2 6 6
Yaseen Elhalafawy 0 2 2
15.09.18
Alex Dominguez Soto 2 6 6
Aoi Kambara 0 3 4
15.09.18
Justin Roberts 2 6 7
Kyle Montrel 0 4 5
15.09.18
Sebastian Hawken 2 6 6
Jamie Vance 0 2 2
15.09.18
Nabil Fouad 2 4 6 6
Shin Inoue 1 6 3 1
15.09.18
Jeremy Moser 2 6 6
Diego Garcia Dalisay 0 4 3
15.09.18
Kaptan Kaster 2 6 6
Surya Vinjamuri 0 0 0
15.09.18
Jack Vance 2 2 7 6
Jared Thompkins 1 6 5 0
15.09.18
Jack Davis 2 6 6
Brian Boggs 0 1 1
15.09.18
Arsav Mohanty 2 6 6
Richard Redfern 0 1 1
15.09.18
Daniel Gealer 2 3 6 6
Teague Burger 1 6 1 1
15.09.18
Rishabh Sharda 2 6 4 6
Gustavo Teisen Pereira 1 0 6 4
15.09.18
William Genesen 2 6 6 7
Angus Bradshaw 1 4 75 5
15.09.18
Simon Junk 2 7 6
Boris Nicola Bakalov 0 5 2
15.09.18
Philip Hjorth 2 6 6
Abhishek Bastola 0 2 0
15.09.18
Jan Soeren Hain 2 6 7
Nick Merten 0 4 5
15.09.18
Felipe Acosta (ARG) 2 6 6
Erroll Lawrence 0 0 1
15.09.18
Matthew Tsolakyan 2 6 7
Ross Watson 0 4 5
15.09.18
Joseph Rotheram 2 6 7
Arnav Mohanty 0 2 66
15.09.18
Andre Saleh 2 6 6
Andrew Ely 0 3 1
15.09.18
Svyatoslav Shainyan 2 6 7
Francis Pare 0 3 65
15.09.18
Kento Perera 2 6 6
Maximilian Wild 0 1 4
15.09.18
Timothy Sah 2 6 6
Kevin Major 0 4 4
15.09.18
Sam Turchetta 2 6 5 6
Jett Middleton 1 4 7 3
15.09.18
Alper Kulturel 2 6 6
Jabari Stafford 0 0 3
15.09.18
Jonathan Sorbo 2 6 1 6
Kevin Borges Pereira 1 1 6 4
15.09.18
Joshua Goodger 2 6 6
Luka Vukmanovic 0 1 1
15.09.18
Emilio Nava 2 6 0 6
Austin Rapp 1 4 6 2
15.09.18
Evan Shamlian 2 6 6
Tennyson Whiting 0 1 4
15.09.18
Connor Rapp 2 6 6
Haybert Tahmasian 0 0 0
15.09.18
Johnathan Lieu 2 7 7
Louis Siegler 0 63 61
15.09.18
Rafael E. Grovas 2 6 5 6
Wally Thayne 1 4 7 4
15.09.18
Joseph Corse 2 6 6
Jacob Sleight 0 3 2
15.09.18
Neel Rajesh 2 6 6
Dustin Goldenberg 0 2 2
15.09.18
Ben Goldberg 2 4 6 6
Callaway Clark 1 6 0 0
15.09.18
Wilhelm Saiga 2 6 6
Kelly Dickson 0 1 1
15.09.18
Julian Noah Steinhausen 2 6 3 7
Clemens Graute 1 4 6 5
15.09.18
Austin Di Giulio 2 7 6
Andrew Scholnick 0 5 4
15.09.18
Ishwara Pola 2 6 6
Arslan Kellou 0 2 2
15.09.18
Eric Hadigian 1 def.
Trent Aaron 0
15.09.18
Ronald Hohmann 2 6 6
Brendan Baar 0 1 3
15.09.18
Aditya Gupta 2 5 7 6
Omni Kumar 1 7 64 3
15.09.18
Aaron Bailey 2 6 7
Jack Ventura-Cruess 0 2 5
ženy dvojhra antuka Kazakhstan Almaty sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Maryna Chernyshova 2 6 6
Daria Lodikova 0 4 3
ženy dvojhra antuka China Anning sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Min Liu 2 6 6
Xiuyuan Li 0 0 1
15.09.18
1. kolo kval.
Ai Kamiyoshihara 2 6 6
Qian Er Qiu 0 2 2
15.09.18
kvalifik.
Wanning Zhu 2 2 6 6
Xinrui Liu 1 6 3 2
15.09.18
1. kolo kval.
Hongding Dong 2 6 6
Yuping Wang 0 0 0
15.09.18
kvalifik.
Denglin Li 2 6 6
Tijana Nikolic 0 0 0
15.09.18
finále
Meiqi Guo 2 6 6
Ziyue Sun 0 1 1
15.09.18
1. kolo kval.
Yuxin Zhang 2 6 1 6
Qian Yang 1 4 6 4
15.09.18
kvalifik.
Chloe Isabella Tsang 2 6 7
Eun Se Jang 0 2 5
15.09.18
kvalifik.
Emily Bi 1 w/o
Xinyi Chen 0
ženy dvojhra antuka France Biarritz sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Timea Bacsinszky 2 7 6
Paula Ormaechea 0 5 3
15.09.18
semifinále
Tamara Korpatsch 2 6 7
Tereza Smitkova 0 4 5
ženy dvojhra antuka Egypt Cairo sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Charlotte Roemer 1 6 3
Anna Morgina skreč 0 4 1
15.09.18
semifinále
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 7 6
Fanny Ostlund 0 5 4
ženy dvojhra tvrdý Spain Ceuta sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Aleksandrina Naydenova 2 6 6
Maria Jose Luque Moreno 0 3 1
15.09.18
semifinále
Lucia Cortez Llorca 2 6 7
Claudia Hoste Ferrer 0 1 5
ženy dvojhra tvrdý I. Canada Quebec City sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Pauline Parmentier 2 5 6 7
Heather Watson 1 7 3 65
15.09.18
semifinále
Jessica Pegula 2 4 6 6
Sofia Kenin 1 6 2 4
ženy dvojhra antuka Czech Republic Frydek Mistek sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Marta Lesniak 2 7 6
Johana Markova 0 63 3
15.09.18
semifinále
Gabriela Pantuckova 1 w/o
Magdalena Pantuckova 0
ženy dvojhra tvrdý China Guangzhou sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Junri Namigata 2 6 3 6
Ao Gai 1 1 6 1
15.09.18
1. kolo kval.
Jia-Jing Lu 2 6 6
Xu Liu Sun 0 0 1
15.09.18
1. kolo kval.
Kai-Lin Zhang 2 6 6
Hiroko Kuwata 0 1 2
15.09.18
1. kolo kval.
Deniz Khazaniuk 2 6 6
Abigail Tere-Apisah 0 3 2
15.09.18
1. kolo kval.
Lin Zhu 2 6 6
Meiling Wang 0 1 3
15.09.18
1. kolo kval.
Danka Kovinic 2 6 6
Yanni Liu 0 3 1
15.09.18
1. kolo kval.
Lizette Cabrera 2 3 7 6
Shilin Xu 1 6 63 3
15.09.18
1. kolo kval.
Ivana Jorovic 2 6 6
En Shuo Liang 0 1 1
15.09.18
1. kolo kval.
Karman Kaur Thandi 2 6 6
Jia Qi Kang 0 2 2
15.09.18
1. kolo kval.
Claire Liu 2 6 6
Jia Qi Ren 0 3 0
15.09.18
1. kolo kval.
Hanyu Guo 2 3 6 6
Xinyun Han 1 6 3 0
15.09.18
1. kolo kval.
Yue Yuan 2 2 6 6
Fang Ying Xun 1 6 4 3
ženy dvojhra tvrdý Japan Hiroshima sety 1 2 3 4 5
15.09.18
štvrťfinále
Su-Wei Hsieh 2 4 6 6
Ajla Tomljanovic 1 6 2 0
15.09.18
semifinále
Su-Wei Hsieh 2 6 6
Qiang Wang 0 4 4
15.09.18
semifinále
Amanda Anisimova 2 7 7
Shuai Zhang 0 64 5
ženy dvojhra tvrdý Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Bibiane Schoofs 2 6 6
Ellen Perez 0 0 4
15.09.18
1. kolo kval.
Silvia Soler-Espinosa 2 6 6
Peangtarn Plipuech 0 3 0
15.09.18
1. kolo kval.
Arantxa Rus 2 6 7
Dabin Kim 0 2 66
15.09.18
1. kolo kval.
Mona Barthel 2 6 6
Hanna Chang 0 1 3
15.09.18
1. kolo kval.
Mai Minokoshi 2 6 6 6
Arina Rodionova 1 73 0 2
15.09.18
1. kolo kval.
Na-Lae Han 2 0 6 7
Harriet Dart 1 6 1 5
15.09.18
1. kolo kval.
Katy Dunne 2 2 6 6
Jaimee Fourlis 1 6 2 2
15.09.18
1. kolo kval.
Varvara Flink 2 6 3 6
Sunam Jeong 1 2 6 0
15.09.18
1. kolo kval.
Dejana Radanovic 2 2 6 6
So-Ra Lee 1 6 2 1
15.09.18
1. kolo kval.
Barbora Stefkova 2 6 6
Nina Stojanovic 0 1 1
15.09.18
1. kolo kval.
Priscilla Hon 2 6 6
Yuxuan Zhang 0 4 4
15.09.18
1. kolo kval.
Jil Teichmann 2 6 6
Amandine Hesse 0 4 0
ženy dvojhra tvrdý Tunisia Monastir sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Claudia Giovine 0 1 4
15.09.18
semifinále
Victoria Muntean 2 6 6
Paula Arias Manjon 0 4 3
ženy dvojhra tvrdý Portugal Montemor O Novo sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Nina Stadler 2 6 6
Pei-Chi Lee 0 2 2
15.09.18
semifinále
Dasha Ivanova 2 6 6
Arianne Hartono 0 4 1
ženy dvojhra antuka France Saint Malo sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Jade Suvrijn 2 4 6 6
Audrey Albie 1 6 1 4
15.09.18
1. kolo kval.
Kimberley Zimmermann 2 6 6
Aloise Dorey 0 0 1
15.09.18
1. kolo kval.
Tess Sugnaux 2 6 6
Lea Tholey 0 0 4
15.09.18
1. kolo kval.
Marie Benoit 2 7 6
Mina Hodzic 0 5 1
15.09.18
1. kolo kval.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Catherine Chantraine 0 4 2
15.09.18
1. kolo kval.
Mallaurie Noel 2 6 6
Lucy Furness 0 1 1
15.09.18
1. kolo kval.
Emeline Dartron 2 4 6 7
Clothilde De Bernardi 1 6 3 5
15.09.18
1. kolo kval.
Guiomar Zuleta De Reales 2 7 7
Julie Gervais 0 5 5
ženy dvojhra antuka Italy Santa Margherita Di sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Tereza Mrdeza 1 7 2 5
Lisa Sabino skreč 0 6 0
15.09.18
semifinále
Anastasia Zarycka 2 7 7
Elena Gabriela Ruse 0 64 5
ženy dvojhra antuka Kazakhstan Shymkent sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Alexandra Grinchishina 2 6 6
Narine Sargsyan 0 2 2
15.09.18
1. kolo kval.
Anastasia Nefedova (1997) 2 6 6
Stefanya Shalakhova 0 1 2
15.09.18
1. kolo kval.
Corina Mader 2 6 3 6
Olesya Nesterovich 1 1 6 0
15.09.18
1. kolo kval.
Elina Sharipova 2 6 6
Gulsina Khalimullina 0 4 3
15.09.18
1. kolo kval.
Sofia Sokhetskaya 2 6 6
Laylikhon Aliyeva 0 1 1
15.09.18
1. kolo kval.
Alisa Rastegaeva 2 6 3 6
Darya Yelfimova 1 4 6 3
15.09.18
1. kolo kval.
Iuliia Nikitina 2 6 6
Shilpi Swarupa Das 0 0 2
15.09.18
1. kolo kval.
Vilena Petrova 2 7 6
Tamara Cherkassova 0 65 4
15.09.18
1. kolo kval.
Maria Shusharina 2 6 6
Kristina Mayer 0 1 2
15.09.18
1. kolo kval.
Angelina Folts 2 6 6
Aziza Yahshilikova 0 0 3
ženy dvojhra tvrdý I. Japan Tokyo sety 1 2 3 4 5
15.09.18
1. kolo kval.
Misaki Doi 2 6 6
Haruka Kaji 0 0 2
15.09.18
1. kolo kval.
Gabriela Dabrowski 2 6 6
Miharu Imanishi 0 3 2
15.09.18
1. kolo kval.
Magda Linette 2 7 6
Momoko Kobori 0 68 3
15.09.18
1. kolo kval.
Alison Riske 2 6 6
Valeria Savinykh 0 4 4
15.09.18
1. kolo kval.
Zarina Diyas 2 6 6
Miyabi Inoue 0 4 3
15.09.18
1. kolo kval.
Eugenie Bouchard 2 6 6
Moyuka Uchijima 0 1 1
15.09.18
1. kolo kval.
Danielle Lao 2 6 6
Jana Fett 0 3 2
15.09.18
1. kolo kval.
Risa Ozaki 2 6 7
Anna Zaja 0 2 62
15.09.18
1. kolo kval.
Antonia Lottner 2 6 4 6
Mari Osaka 1 3 6 3
15.09.18
1. kolo kval.
Nao Hibino 2 6 6
Erika Sema 0 0 0
15.09.18
1. kolo kval.
Chihiro Muramatsu 2 6 6
Misa Eguchi 0 2 0
15.09.18
1. kolo kval.
Ayano Shimizu 2 6 6
Mai Hontama 0 1 4
ženy dvojhra antuka Bulgaria Varna sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Georgia Andreea Craciun 2 6 7
Ulrikke Eikeri 0 2 5
muži štvorhra antuka Bosnia and Herzeg. Banja Luka Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Andrej Martin/Hans Podlipnik-Castillo 2 7 4 10
Laurynas Grigelis/Alessandro Motti 1 5 6 7
muži štvorhra tvrdý USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Fabrice Martin/Hugo Nys 2 6 5 13
William Blumberg/Blaine Boyden 1 3 7 11
15.09.18
semifinále
Evan King/Hunter Reese 2 2 6 10
Toshihide Matsui/Frederik Nielsen 1 6 1 8
muži štvorhra tvrdý Barbados Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Gonzalo Escobar/Diego Hidalgo 2 6 7
Darian King/Haydn Lewis 0 4 60
muži štvorhra tvrdý I. Republic of Korea Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Ajeet Rai/Artem Sitak 2 7 6
Seong Chan Hong/Jea Moon Lee 0 5 3
muži štvorhra tvrdý I. Russia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Max Mirnyi/Andrei Vasilevski 2 7 6
Karen Khachanov/Andrey Rublev 0 5 3
muži štvorhra tvrdý Ukraine Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky 2 6 3 7
Gastao Elias/Joao Sousa 1 4 6 65
muži štvorhra antuka Egypt Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Henri Kontinen/Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Sherif Sabry/Mohamed Safwat 0 3 4
muži štvorhra antuka Romania Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Florin Mergea/Horia Tecau 2 7 4 6
Lukasz Kubot/Marcin Matkowski 1 5 6 3
muži štvorhra tvrdý Thailand Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana 2 6 6
Jad Ballout/Giovani Samaha 0 0 3
muži štvorhra antuka Uruguay Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Santiago Gonzalez/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Rodrigo Arus/Nicolas Xiviller 0 1 1
muži štvorhra antuka Argentina Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos 3 6 7 6 4 6
Alejandro Gomez/Cristian Rodriguez 2 4 63 74 6 4
muži štvorhra antuka Austria Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Lleyton Hewitt/John Peers 3 6 6 3 7
Oliver Marach/Jurgen Melzer 1 1 4 6 5
muži štvorhra tvrdý I. Canada Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Matwe Middelkoop/Jean-Julien Rojer 3 4 6 6 6
Daniel Nestor/Vasek Pospisil 1 6 3 4 4
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Dominic Inglot/Jamie Murray 3 4 7 6 6
Sanjar Fayziev/Denis Istomin 1 6 68 2 3
muži štvorhra antuka Hungary Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Gabor Borsos/Peter Nagy 3 3 4 6 6 6
Roman Jebavy/Lukas Rosol 2 6 6 1 2 4
muži štvorhra tvrdý Japan Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Ben Mclachlan/Yasutaka Uchiyama 3 6 6 6
Tomislav Brkic/Nerman Fatic 0 2 4 4
muži štvorhra antuka Serbia Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Nikola Milojevic/Danilo Petrovic 3 7 6 7
Rohan Bopanna/Saketh-Sai Myneni 0 65 2 64
muži štvorhra tvrdý I. Switzerland Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Markus Eriksson/Robert Lindstedt 3 6 6 6
Antoine Bellier/Luca Margaroli 0 2 2 4
muži štvorhra antuka Croatia Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Mike Bryan/Ryan Harrison 3 7 7 1 6 7
Ivan Dodig/Mate Pavic 2 5 66 6 75 65
muži štvorhra tvrdý I. France Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
15.09.18
Julien Benneteau/Nicolas Mahut 3 6 6 7
Marcel Granollers/Feliciano Lopez 0 0 4 67
muži štvorhra tvrdý Turkey Istanbul Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Rameez Junaid/Purav Raja 2 7 4 10
Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov 1 64 6 7
muži štvorhra tvrdý China Shanghai Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 6 3 10
Runhao Hua/Zhizhen Zhang 1 4 6 4
muži štvorhra antuka Poland Szczecin Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.18
finále
Karol Drzewiecki/Filip Polasek 2 6 6
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 0 3 4
ženy štvorhra tvrdý I. Canada Quebec City sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Asia Muhammad/Maria Sanchez 2 3 6 10
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos 1 6 3 7
ženy štvorhra tvrdý Japan Hiroshima sety 1 2 3 4 5
15.09.18
semifinále
Eri Hozumi/Shuai Zhang 2 6 6
Shuko Aoyama/Ying-Ying Duan 0 1 4
<