Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
24.07.18
12:00
1. kolo
Fernando Verdasco [8]  
Dusan Lajovic  
24.07.18
12:00
1. kolo
Gilles Simon  
Thiago Moura Monteiro [LL]  
24.07.18
12:00
1. kolo
John Millman  
Jan-Lennard Struff  
24.07.18
12:00
1. kolo
Aljaz Bedene  
Henri Laaksonen [SE]  
24.07.18
12:00
1. kolo
Benoit Paire  
Richard Gasquet [7]  
24.07.18
12:00
1. kolo
Marton Fucsovics  
Pablo Cuevas  
24.07.18
12:00
1. kolo
Nikoloz Basilashvili [q]  
Philipp Kohlschreiber [5]  
24.07.18
12:00
1. kolo
Marco Cecchinato [6]  
Gael Monfils  
24.07.18
12:00
1. kolo
Dominic Thiem [1]  
Corentin Moutet [q]  
24.07.18
12:00
1. kolo
Nicolas Jarry  
Peter Gojowczyk  
muži dvojhra antuka Italy Padova Challenger sety 1 2 3 4 5
24.07.18
10:00
1. kolo
Daniel Gimeno-Traver [6]  
Sergio Gutierrez-Ferrol [SE]  
24.07.18
17:00
1. kolo
Thomaz Bellucci  
Tomislav Brkic  
24.07.18
17:00
1. kolo
Ante Pavic  
Gianluigi Quinzi [5]  
24.07.18
17:00
1. kolo
Federico Gaio  
Daniel Munoz-De La Nava  
24.07.18
17:00
1. kolo
Gerald Melzer [1]  
Miljan Zekic  
24.07.18
17:00
1. kolo
Christian Garin [4WC]  
Benjamin Bonzi [ALT]  
24.07.18
17:00
1. kolo
Carlos Taberner [7]  
Jan Choinski  
muži dvojhra antuka Czech Republic Prague Challenger sety 1 2 3 4 5
24.07.18
10:00
1. kolo
Attila Balazs [6]  
Lukas Rosol  
24.07.18
10:00
1. kolo
Yannick Maden [1]  
Goncalo Oliveira  
24.07.18
10:00
1. kolo
Lorenzo Giustino  
Enrique Lopez-Perez [4]  
24.07.18
10:00
1. kolo
Guilherme Clezar  
Daniel Brands [SE]  
24.07.18
10:00
1. kolo
Constant Lestienne  
Rogerio Dutra Da Silva [2]  
24.07.18
10:00
1. kolo
Oscar Otte [7]  
Uladzimir Ignatik  
24.07.18
10:00
1. kolo
Vaclav Safranek  
Dominik Sproch [WC]  
24.07.18
10:00
1. kolo
Jurij Rodionov [SE]  
Pedro Martinez Portero [8]  
muži dvojhra antuka Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
24.07.18
10:30
1. kolo
Guido Pella  
Paolo Lorenzi  
24.07.18
10:30
1. kolo
Federico Delbonis  
Feliciano Lopez [8]  
24.07.18
10:30
1. kolo
Laslo Djere  
Denis Istomin  
24.07.18
10:30
1. kolo
Matteo Berrettini  
Radu Albot  
24.07.18
10:30
1. kolo
Marc-Andrea Huesler [WC]  
Nicolas Almagro [WC]  
24.07.18
11:00
1. kolo
Robin Haase [5]  
Viktor Galovic [LL]  
24.07.18
11:00
1. kolo
Facundo Bagnis [q]  
Joao Sousa [6]  
muži dvojhra antuka Finland Tampere Challenger sety 1 2 3 4 5
24.07.18
09:00
1. kolo
Harri Heliovaara [WC]  
Antoine Hoang [7]  
24.07.18
09:00
1. kolo
Patricio Heras  
Kamil Majchrzak [5]  
24.07.18
09:00
1. kolo
Hugo Dellien [1]  
Kenneth Raisma [WC]  
24.07.18
09:00
1. kolo
Juan Ignacio Londero [3]  
Roberto Ortega-Olmedo  
24.07.18
09:00
1. kolo
Cem Ilkel  
Marco Trungelliti [4]  
24.07.18
09:00
1. kolo
Kimmer Coppejans [SE]  
Joao Souza  
24.07.18
09:00
1. kolo
Nicola Kuhn  
Thiemo de Bakker  
ženy dvojhra tvrdý China Nanchang sety 1 2 3 4 5
24.07.18
04:00
1. kolo
Vitalia Diatchenko [5]  
Peangtarn Plipuech [q]  
24.07.18
04:00
1. kolo
Hiroko Kuwata [q]  
Fangzhou Liu  
24.07.18
04:00
1. kolo
Karman Kaur Thandi [q]  
Jia-Jing Lu  
24.07.18
11:00
1. kolo
Shuai Zhang [1WC]  
Sabine Lisicki  
24.07.18
11:00
1. kolo
Su Jeong Jang  
Magda Linette [3]  
24.07.18
11:00
1. kolo
Miyu Kato  
Saisai Zheng [6]  
24.07.18
11:00
1. kolo
Yuxuan Zhang  
Tereza Martincova  
24.07.18
11:00
1. kolo
Ayano Shimizu  
Sabina Sharipova  
ženy dvojhra antuka Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
24.07.18
09:00
1. kolo
Alize Cornet [7]  
Laura Siegemund  
24.07.18
09:00
1. kolo
Irina-Camelia Begu [6]  
Petra Martic  
24.07.18
09:00
1. kolo
Julia Goerges [1]  
Viktoria Kuzmova  
24.07.18
09:00
1. kolo
Anastasija Sevastova [3]  
Pauline Parmentier  
24.07.18
09:00
1. kolo
Kristyna Pliskova  
Katerina Siniakova [4]  
24.07.18
09:00
1. kolo
Anna Kalinskaya  
Darya Kasatkina [2]  
muži štvorhra antuka Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
24.07.18
12:00
1. kolo
Benoit Paire/Edouard Roger-Vasselin  
Dominic Inglot/Franko Skugor  
24.07.18
12:00
1. kolo
Philipp Petzschner/Tim Puetz [WC]  
Pablo Cuevas/Marc Lopez [4]  
24.07.18
12:00
1. kolo
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Leonardo Mayer/Diego Sebastian Schwartzman  
24.07.18
12:00
1. kolo
Max Mirnyi/Philipp Oswald  
Marcus Daniell/Wesley Koolhof  
24.07.18
12:00
1. kolo
Damir Dzumhur/Hans Podlipnik-Castillo  
Ivan Dodig/Jean-Julien Rojer [2]  
muži štvorhra antuka Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
24.07.18
10:30
1. kolo
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan  
Federico Delbonis/Guido Pella  
24.07.18
10:30
1. kolo
Denys Molchanov/Igor Zelenay  
Roman Jebavy/Andres Molteni [3]  
24.07.18
10:30
1. kolo
Kevin Krawietz/Andreas Mies  
Jonathan Eysseric/Hugo Nys  
24.07.18
10:30
1. kolo
Austin Krajicek/Jeevan Nedunchezhiyan  
Santiago Gonzalez/Joao Sousa [2]  
24.07.18
10:30
1. kolo
Ariel Behar/Guillermo Garcia-Lopez  
Roberto Carballes Baena/Taro Daniel  
ženy štvorhra tvrdý China Nanchang sety 1 2 3 4 5
24.07.18
11:00
1. kolo
Jia-Jing Lu/Ankita Raina  
Momoko Kobori/Ayano Shimizu  
24.07.18
11:00
1. kolo
Fangzhou Liu/Fang Ying Xun  
Jing-Jing Lu/Xiaodi You  
24.07.18
11:00
1. kolo
Eri Hozumi/Valeria Savinykh [1]  
Margarita Gasparyan/Chantal Skamlova  
24.07.18
11:00
1. kolo
Jacqueline Cako/Prarthana Thombare [3]  
Xu Liu Sun/Wushuang Zheng [WC]  
24.07.18
11:00
1. kolo
Sabina Sharipova/Karman Kaur Thandi  
Xinyu Jiang/Qianhui Tang  
ženy štvorhra antuka Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
24.07.18
09:00
1. kolo
Monique Adamczak/Jessica Moore [3]  
Alexandra Panova/Galina Voskoboeva  
24.07.18
09:00
1. kolo
Rika Fujiwara/Darija Jurak  
Veronika Kudermetova/Lidziya Marozava [2]  
24.07.18
09:00
1. kolo
Xenia Knoll/Johanna Larsson [1]  
Sofya Lansere/Elena Rybakina [WC]  
24.07.18
09:00
1. kolo
Danka Kovinic/Yana Sizikova  
Ekaterina Alexandrova/Evgeniya Rodina  
24.07.18
09:00
1. kolo
Irina Maria Bara/Oksana Kalashnikova  
Polina Monova/Maryna Zanevska [WC]  
24.07.18
09:00
1. kolo
Anastasiya Komardina/Desirae Krawczyk  
Nicola Geuer/Laura Siegemund  
24.07.18
09:00
1. kolo
Anastasia Potapova/Vera Zvonareva  
Natela Dzalamidze/Anastasia Rodionova [4]  
<