Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý Kazakhstan Astana Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.18
07:30
1. kolo
Hiroki Moriya [4]  
Maxime Janvier  
16.07.18
09:40
1. kolo
Saketh-Sai Myneni [q]  
Aldin Setkic  
16.07.18
10:10
1. kolo
David Guez  
Egor Gerasimov [5]  
16.07.18
11:00
1. kolo
Daniel Brands  
Cem Ilkel [8]  
muži dvojhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.18
16:00
1. kolo
Tatsuma Ito [4]  
Maximilian Neuchrist  
16.07.18
16:00
1. kolo
Bradley Klahn [5]  
Bradley Mousley  
16.07.18
16:00
1. kolo
Laurynas Grigelis  
Stefano Napolitano  
16.07.18
16:00
1. kolo
Alexander Ward  
Zhe Li  
16.07.18
16:00
1. kolo
Pavel Krainik [WC]  
Samuel Monette [WC]  
16.07.18
16:00
1. kolo
Filip Peliwo [8]  
Ernesto Escobedo  
16.07.18
16:00
1. kolo
Kaichi Uchida  
Jason Murray Kubler [2]  
16.07.18
16:00
1. kolo
Brayden Schnur  
Ugo Humbert  
16.07.18
16:00
1. kolo
Joao Menezes  
Lucas Miedler  
16.07.18
16:00
1. kolo
Yusuke Takahashi  
Go Soeda [7]  
16.07.18
16:00
1. kolo
Benjamin Sigouin [WC]  
Liam Broady [6]  
16.07.18
16:00
1. kolo
Alexis Galarneau [WC]  
Darian King [3]  
muži dvojhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
16.07.18
17:00
kvalifik.
Matthias Bachinger  
Jc Aragone  
16.07.18
17:00
kvalifik.
Alex Rybakov  
Alex Bolt  
16.07.18
19:00
1. kolo
Denis Kudla [8]  
Ruben Bemelmans  
16.07.18
21:00
1. kolo
Donald Young [WC]  
Vasek Pospisil  
16.07.18
21:00
1. kolo
James Duckworth [PR]  
Jordan Thompson  
16.07.18
23:00
1. kolo
Bjorn Fratangelo  
Tim Smyczek  
muži dvojhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
16.07.18
17:00
kvalifik.
Martin Klizan  
Kenny de Schepper  
16.07.18
17:00
kvalifik.
Stefano Travaglia  
Pedja Krstin  
16.07.18
17:00
kvalifik.
Alexey Vatutin  
Marco Trungelliti  
16.07.18
17:30
1. kolo
Guido Pella  
Taro Daniel  
16.07.18
18:20
kvalifik.
Rogerio Dutra Da Silva  
Andrej Martin  
16.07.18
19:30
1. kolo
Laslo Djere  
Pablo Cuevas  
muži dvojhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.18
11:00
kvalifik.
Gregoire Jacq  
Luca Giacomini  
16.07.18
11:00
kvalifik.
Giovanni Fonio  
Andrea Vavassori  
16.07.18
12:20
kvalifik.
Edoardo Eremin  
Pietro Rondoni  
16.07.18
12:20
kvalifik.
Juan Pablo Varillas  
Riccardo Bonadio  
16.07.18
17:30
1. kolo
Daniel Gimeno-Traver [6]  
Riccardo Balzerani [WC]  
16.07.18
19:00
1. kolo
Lorenzo Giustino  
Ricardo Ojeda Lara [5]  
16.07.18
21:00
1. kolo
Thomaz Bellucci [WC]  
Daniel Elahi Galan [8]  
muži dvojhra antuka Holland Scheveningen Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.18
12:00
kvalifik.
George Von Massow  
Alejandro Davidovich Fokina  
16.07.18
12:00
kvalifik.
Elliot Benchetrit  
Marvin Netuschil  
16.07.18
13:20
kvalifik.
Jeremy Jahn  
Kimmer Coppejans  
16.07.18
13:30
1. kolo
Alessandro Giannessi  
Tsung-Hua Yang  
16.07.18
15:00
1. kolo
Lukas Rosol  
Vaclav Safranek  
16.07.18
16:20
1. kolo
Tallon Griekspoor  
Uladzimir Ignatik  
16.07.18
18:30
1. kolo
Tobias Kamke  
Carlos Berlocq [6]  
muži dvojhra antuka Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
16.07.18
11:00
kvalifik.
Simone Bolelli  
Viktor Galovic  
16.07.18
11:00
kvalifik.
Calvin Hemery  
Zdenek Kolar  
16.07.18
11:00
kvalifik.
Corentin Moutet  
Christian Garin  
16.07.18
13:00
1. kolo
Matteo Berrettini  
Leonardo Mayer [6]  
16.07.18
15:00
1. kolo
Jaume Antoni Munar Clar [WC]  
Casper Ruud [WC]  
ženy dvojhra antuka Hungary Baja sety 1 2 3 4 5
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Julia Kimmelmann  
Tereza Polanska  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Cristina Ene  
Bojana Klincov  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Adela Jarosova  
Adrienn Horvath  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Luca Fabian  
Reka Farbas  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Ema Lazic  
Mila Mejic  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Moni Potrc  
Justyna Malatinska  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Aleksandra Stosic  
Vivien Abraham  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Soleil Zsibrita  
Petra Kaszas  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Viktoria Surova  
Dejana Milenkovic  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Lucija Faj  
Natalia Pietras  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Petra Csizmadia  
Nikoletta Muller  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Katarina Dukic  
Andjela Reljic  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Lilla Juhasz  
Veronika Koberlingova  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Noka Juric  
Sara Guglielminotti  
16.07.18
00:00
1. kolo kval.
Jovana Babic  
Jelena Polovina  
ženy dvojhra tvrdý USA Berkeley sety 1 2 3 4 5
16.07.18
00:20
1. kolo kval.
Angelina Gabueva  
Lorraine M. Guillermo  
16.07.18
01:00
1. kolo kval.
Brynn Boren  
Nicole Mossmer  
16.07.18
01:00
1. kolo kval.
Sabrina Santamaria  
Makenna Thiel  
16.07.18
01:00
1. kolo kval.
Sabastiani Leon  
Olivia Hauger  
16.07.18
02:30
1. kolo kval.
Ashley Weinhold  
Amanda Rodgers  
16.07.18
02:30
1. kolo kval.
Anastasia Nefedova  
Salome Devidze  
16.07.18
02:30
1. kolo kval.
Alycia Parks  
Madeleine Kobelt  
16.07.18
02:30
1. kolo kval.
Connie Ma  
Mccartney Kessler  
ženy dvojhra antuka Belgium Brussels sety 1 2 3 4 5
16.07.18
00:00
kvalifik.
Sofia Luini  
Noa Liauw A Fong  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Mirabelle Njoze  
Marianne Argyrokastriti  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Maria Vittoria Viviani  
Emily Casteleyn  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Karla Kilic  
Zara De Schutter  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Axana Mareen  
Eline Audenaert  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Diana Chehoudi  
Anais Defossez  
ženy dvojhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
16.07.18
13:00
1. kolo
Mariana Duque-Marino  
Arantxa Rus  
16.07.18
13:00
kvalifik.
Irina Maria Bara  
Alexandra Cadantu  
16.07.18
13:00
kvalifik.
Paula Badosa Gibert  
Claire Liu  
16.07.18
15:00
1. kolo
Tamara Zidansek  
Rebecca Peterson  
16.07.18
15:00
1. kolo
Miriam Bianca Bulgaru [WC]  
Yafan Wang  
16.07.18
17:00
1. kolo
Pauline Parmentier [7]  
Alexandra Dulgheru  
16.07.18
17:00
1. kolo
Ysaline Bonaventure  
Maryna Zanevska  
16.07.18
19:30
1. kolo
Elena Gabriela Ruse [WC]  
Polona Hercog [8]  
ženy dvojhra koberec Spain Don Benito sety 1 2 3 4 5
16.07.18
00:00
kvalifik.
Isabel Iglesias Prieto  
Andrea Lazaro Garcia  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Marta Gonzalez Ballbe  
Lara Marco Mas  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Tanit Lopez Lopez  
Ana Fernandez Villa  
ženy dvojhra tvrdý Portugal Figueira Da Foz sety 1 2 3 4 5
16.07.18
00:00
kvalifik.
Lyudmyla Kichenok  
Clemence Fayol  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Andrea Ka  
Salma Djoubri  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Victoria Bosio  
Lauren Proctor  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Caroline Romeo  
Anica Stabel  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Eden Silva  
Linnea Malmqvist  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Maria Gutierrez Carrasco  
Paige Mary Hourigan  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Cristina Bucsa  
Kumi So  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Ramu Ueda  
Sara Lanca  
ženy dvojhra tvrdý USA Honolulu sety 1 2 3 4 5
16.07.18
01:00
finále
Nao Hibino [1]  
Jessica Pegula  
ženy dvojhra tvrdý Indonesia Jakarta sety 1 2 3 4 5
16.07.18
05:00
kvalifik.
Lisa Mays  
Rifanty Kahfiani  
ženy dvojhra antuka Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
16.07.18
10:30
1. kolo
Natalia Vikhlyantseva  
Mona Barthel  
16.07.18
12:30
1. kolo
Jil Teichmann  
Veronika Kudermetova [q]  
16.07.18
14:30
1. kolo
Lara Arruabarrena [6]  
Marketa Vondrousova  
ženy dvojhra antuka Czech Republic Olomouc sety 1 2 3 4 5
16.07.18
11:00
kvalifik.
Maria Marfutina  
Katerina Filip  
16.07.18
12:30
kvalifik.
Petra Krejsova  
Anita Husaric  
16.07.18
12:30
kvalifik.
Ioana Loredana Rosca  
Victoria Muntean  
ženy dvojhra antuka Estonia Parnu sety 1 2 3 4 5
16.07.18
00:00
kvalifik.
Anna Ozerova  
Maria Mikhaylova  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Joanna Kondratowicz  
Maria Toma  
16.07.18
00:00
kvalifik.
Jekaterina Sagejeva  
Andreia Beberechi  
16.07.18
09:00
kvalifik.
Liisa Vehvilainen  
Viva Laas  
16.07.18
09:00
kvalifik.
Margarita Ignatjeva  
Kseniya Yersh  
16.07.18
12:00
kvalifik.
Jacquline Nylander Altelius  
Ksenia Kolesnikova  
16.07.18
12:00
kvalifik.
Alesya Yakubovich  
Susanne Celik  
muži štvorhra tvrdý Kazakhstan Astana Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.18
00:00
1. kolo
Arjun Kadhe/Denis Yevseyev  
Cem Ilkel/Roberto Ortega-Olmedo [4]  
16.07.18
00:00
1. kolo
Toshihide Matsui/Saketh-Sai Myneni [1]  
Ivan Gakhov/Roman Safiullin  
16.07.18
00:00
1. kolo
Mikhail Elgin/Yaraslav Shyla [3]  
Sebastian Ofner/Aldin Setkic  
16.07.18
00:00
1. kolo
Farrukh Dustov/Amal Sultanbekov [WC]  
David Guez/Hiroki Moriya  
16.07.18
07:00
1. kolo
Dmitry Popko/Jurij Rodionov  
Sagadat Ayap/Timur Maulenov [WC]  
16.07.18
08:20
1. kolo
Ivan Nedelko/Dzmitry Zhyrmont  
Anton Chekhov/Khumoun Sultanov [WC]  
16.07.18
08:50
1. kolo
Alexander Bublik/Alexander Pavlioutchenkov  
Timur Khabibulin/Vladimir Uzhylovsky [2]  
muži štvorhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.18
00:00
1. kolo
Hunter Johnson/Yates Johnson  
Antoine Escoffier/Ugo Humbert  
16.07.18
00:00
1. kolo
Alexis Galarneau/Benjamin Sigouin [WC]  
Zhe Li/Filip Peliwo  
16.07.18
00:00
1. kolo
Shintaro Imai/Kaichi Uchida  
Yusuke Takahashi/Renta Tokuda  
16.07.18
00:00
1. kolo
Mitchell Krueger/Alex Lawson  
Lucas Miedler/Maximilian Neuchrist [3]  
16.07.18
00:00
1. kolo
Jack Mingjie Lin/Nicaise Muamba [WC]  
Robert Galloway/Bradley Klahn [2]  
16.07.18
00:00
1. kolo
Darian King/Peter Polansky [4]  
Liam Broady/Joris De Loore  
16.07.18
00:00
1. kolo
Bradley Mousley/Matt Reid [1]  
Stefano Napolitano/Brayden Schnur  
16.07.18
00:00
1. kolo
Laurynas Grigelis/Edan Leshem  
Justin Boulais/Pavel Krainik [WC]  
muži štvorhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
16.07.18
23:00
1. kolo
Martin Redlicki/Evan Zhu [WC]  
Divij Sharan/Jack Withrow [2]  
muži štvorhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
16.07.18
19:30
1. kolo
Maximilian Marterer/Hans Podlipnik-Castillo  
Marco Cecchinato/Albert Ramos-Vinolas  
16.07.18
21:30
1. kolo
Roman Jebavy/Jiri Vesely  
Ivan Sabanov/Matej Sabanov [WC]  
16.07.18
21:30
1. kolo
Romain Arneodo/Benoit Paire  
Ariel Behar/Enrique Lopez-Perez  
muži štvorhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.18
16:30
1. kolo
Gianluca Di Nicola/Davide Galoppini  
Sergio Galdos/Federico Zeballos [2]  
16.07.18
16:30
1. kolo
Tomislav Brkic/Ante Pavic [4]  
Sergio Gutierrez-Ferrol/Sergio Martos Gornes  
16.07.18
17:50
1. kolo
Julian Ocleppo/Andrea Vavassori [1]  
Riccardo Bonadio/Edoardo Eremin  
16.07.18
17:50
1. kolo
Andrea Collarini/Juan Pablo Varillas  
Benjamin Bonzi/Gregoire Jacq  
16.07.18
20:30
1. kolo
Giovanni Fonio/Pietro Rondoni  
Riccardo Balzerani/Jacopo Berrettini [WC]  
muži štvorhra antuka Holland Scheveningen Challenger sety 1 2 3 4 5
16.07.18
15:00
1. kolo
Andre Begemann/Dustin Brown [1]  
Corentin Denolly/Alexandre Muller  
16.07.18
16:20
1. kolo
Gijs Brouwer/Jelle Sels [WC]  
Geoffrey Blancaneaux/Antoine Hoang  
16.07.18
17:00
1. kolo
Jesper De Jong/Ryan Nijboer [WC]  
Nathan Pasha/Hunter Reese [2]  
muži štvorhra antuka Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
16.07.18
13:00
1. kolo
Max Mirnyi/Philipp Oswald [1]  
Roberto Carballes Baena/Federico Delbonis  
16.07.18
15:00
1. kolo
Sander Gille/Joran Vliegen  
Julio Peralta/Horacio Zeballos [2]  
ženy štvorhra antuka Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
16.07.18
15:00
1. kolo
Reka-Luca Jani/Chantal Skamlova  
Irina-Camelia Begu/Andreea Mitu [WC]  
ženy štvorhra antuka Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
16.07.18
16:30
1. kolo
Rika Fujiwara/Darija Jurak  
Eugenie Bouchard/Johanna Larsson [3]  
16.07.18
18:30
1. kolo
Conny Perrin/Katarzyna Piter [WC]  
Quirine Lemoine/Eva Wacanno  
<