Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
22.06.18
13:00
štvrťfinále
Marin Cilic [1]  
Sam Querrey [5]  
22.06.18
15:00
štvrťfinále
Feliciano Lopez  
Nick Kyrgios  
22.06.18
17:00
štvrťfinále
Adrian Mannarino  
Novak Djokovic [WC]  
22.06.18
19:00
štvrťfinále
Jeremy Chardy [SE]  
Frances Tiafoe  
muži dvojhra antuka Belgium Belgium F1 (Havre) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Marvin Netuschil  
Kenneth Raisma  
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Jaume Pla Malfeito  
Jeroen Vanneste [3]  
22.06.18
13:00
štvrťfinále
Yann Marti [q]  
Jonas Merckx [2]  
22.06.18
13:00
štvrťfinále
Yannik Reuter [4WC]  
Clement Geens [5]  
muži dvojhra antuka France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Scott Griekspoor  
Juan Ignacio Londero [4]  
22.06.18
13:00
štvrťfinále
Stephane Robert [7WC]  
Pedro Cachin  
22.06.18
14:30
štvrťfinále
Tristan Lamasine [q]  
Felix Auger Aliassime [5]  
22.06.18
17:30
štvrťfinále
Thiemo de Bakker  
Christian Garin [8]  
muži dvojhra tvrdý Canada Canada F3 (Calgary) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
18:00
štvrťfinále
Steven Diez [1WC]  
Tyler Lu [6]  
22.06.18
18:00
štvrťfinále
Ricardo Rodriguez-Pace [7q]  
Juan Carlos Manuel Aguilar [q]  
muži dvojhra tvrdý Uzbekistan Fergana Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
08:30
štvrťfinále
Cem Ilkel  
Saketh-Sai Myneni [q]  
22.06.18
08:30
štvrťfinále
Nikola Milojevic [1]  
Yosuke Watanuki [8]  
22.06.18
09:50
štvrťfinále
Shuichi Sekiguchi [q]  
Enrique Lopez-Perez [2]  
22.06.18
09:50
štvrťfinále
Egor Gerasimov [6]  
Aldin Setkic  
muži dvojhra antuka France France F10 (Toulouse) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Antoine Cornut-Chauvinc [WC]  
Juan Pablo Ficovich [2]  
22.06.18
12:00
štvrťfinále
Alen Avidzba [q]  
Axel Michon [4]  
22.06.18
12:30
štvrťfinále
Maxime Tchoutakian  
Pascal Meis  
22.06.18
18:00
štvrťfinále
Fabien Reboul [3]  
Alberto Romero De Avila Senise [q]  
muži dvojhra antuka Germany Germany F4 (Kaltenkirchen) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
10:00
2. kolo
George Von Massow [6]  
Robert Strombachs [q]  
22.06.18
10:00
2. kolo
Wilfredo Gonzalez  
Dimitar Kuzmanov [2]  
22.06.18
10:00
2. kolo
Nerman Fatic [7]  
Matthew Dellavedova [q]  
22.06.18
11:30
2. kolo
Gibril Diarra  
Louis Wessels [4]  
22.06.18
11:30
2. kolo
Sekou Bangoura [3]  
Tom Kocevar-Desman  
22.06.18
11:30
štvrťfinále
Nico Matic [q]  
Dominik Boehler  
22.06.18
11:30
2. kolo
Vadym Kalyuzhnyy [q]  
Marvin Moeller [5]  
muži dvojhra tráva Germany Halle sety 1 2 3 4 5
22.06.18
12:00
štvrťfinále
Yuichi Sugita  
Denis Kudla [q]  
22.06.18
14:00
štvrťfinále
Roger Federer [1]  
Matthew Ebden [SE]  
22.06.18
16:00
štvrťfinále
Karen Khachanov  
Roberto Bautista Agut [4]  
22.06.18
18:00
štvrťfinále
Andreas Seppi  
Borna Coric  
muži dvojhra tvrdý Guam Guam F1 (Tumon) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
02:00
štvrťfinále
Hiroyasu Ehara [1]  
Sho Katayama [5]  
22.06.18
02:00
štvrťfinále
Yuta Shimizu [3]  
Rimpei Kawakami  
22.06.18
03:30
štvrťfinále
Yuichi Ito [6]  
Niklas Johansson  
22.06.18
03:30
štvrťfinále
Shunrou Takeshima [9]  
Thomas Fancutt [4]  
muži dvojhra antuka Hungary Hungary F5 (Budapest) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
10:00
semifinále
Peter Torebko [8]  
Dragos Dima [2]  
22.06.18
10:00
semifinále
Zsombor Piros  
Bruno Sant'Anna [6]  
muži dvojhra tráva United Kingdom Ilkley Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
12:00
štvrťfinále
Peter Polansky [5]  
Jason Murray Kubler  
22.06.18
16:30
štvrťfinále
Darian King  
Oscar Otte  
22.06.18
16:30
štvrťfinále
Jordan Thompson [1]  
Sergiy Stakhovsky [8]  
22.06.18
18:30
štvrťfinále
Thomas Fabbiano [3]  
Michael Mmoh [7]  
muži dvojhra tvrdý Izrael Israel F10 (Kiryat sety 1 2 3 4 5
22.06.18
09:00
semifinále
Francesco Ferrari  
Or Ram-Harel [2]  
22.06.18
09:00
semifinále
Constantin Bittoun Kouzmine [8]  
Cameron Green [q]  
muži dvojhra antuka Italy Italy F15 (Sassuolo) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
00:00
štvrťfinále
Geronimo Espin Busleiman  
Franco Capalbo [q]  
22.06.18
13:30
štvrťfinále
Andrea Guerrieri [WC]  
Alessandro Ceppellini [q]  
muži dvojhra tvrdý Republic of Korea Korea F3 (Daegu) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
05:00
štvrťfinále
Yunseong Chung [3]  
Oh-Hee Kwon [q]  
22.06.18
06:30
štvrťfinále
Ji Sung Nam [7]  
Cheong-Eui Kim [2]  
22.06.18
06:30
štvrťfinále
Soon-Woo Kwon [1WC]  
Jumpei Yamasaki [5]  
22.06.18
08:00
štvrťfinále
Takuto Niki  
Jae Hwan Kim [SE]  
muži dvojhra antuka Italy L'Aquila Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
12:00
štvrťfinále
Thiago Moura Monteiro [5]  
Gian Marco Moroni  
22.06.18
13:20
štvrťfinále
Daniel Elahi Galan  
Facundo Bagnis [ALT]  
22.06.18
15:00
štvrťfinále
Guilherme Clezar  
Gianluigi Quinzi [7]  
22.06.18
17:00
štvrťfinále
Filippo Baldi [ALT]  
Paolo Lorenzi [2]  
muži dvojhra antuka Slovakia Poprad Tatry Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
14:00
semifinále
Attila Balazs [6]  
Arthur De Greef  
22.06.18
15:20
semifinále
Zdenek Kolar  
Jozef Kovalik [4]  
muži dvojhra tvrdý Portugal Portugal F9 (Povoa sety 1 2 3 4 5
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Benjamin Lock [3]  
Mick Lescure [6]  
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Tiago Cacao [7]  
Duarte Vale [q]  
22.06.18
12:30
štvrťfinále
Baptiste Crepatte [1]  
Nuno Borges [5]  
muži dvojhra antuka Sri Lanka Sri Lanka F2 sety 1 2 3 4 5
22.06.18
06:00
semifinále
David Perez Sanz [1]  
Manish Sureshkumar [6]  
22.06.18
06:00
semifinále
Pruchya Isarow [4]  
Alexander Zhurbin [2]  
muži dvojhra antuka Tunisia Tunisia F24 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Oriol Roca Batalla [1]  
Mikhail Korovin [7]  
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Juan Pablo Grassi Mazzuchi [q]  
Juan Ignacio Galarza [2]  
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Garrett Johns [q]  
Diego Hidalgo  
22.06.18
12:30
štvrťfinále
Ronald Slobodchikov [3]  
Aziz Dougaz [6]  
muži dvojhra tvrdý USA USA F15 (Winston sety 1 2 3 4 5
22.06.18
15:00
štvrťfinále
Michael Redlicki  
Ronnie Schneider  
22.06.18
15:00
štvrťfinále
Tommy Paul [1]  
Karue Sell [6]  
22.06.18
15:00
štvrťfinále
Sam Riffice [q]  
Henry Craig  
muži dvojhra antuka USA USA F16 (Rochester) sety 1 2 3 4 5
22.06.18
00:50
2. kolo
Mateo Nicolas Martinez  
John Speicher [WC]  
ženy dvojhra tvrdý Portugal Amarante sety 1 2 3 4 5
22.06.18
00:00
štvrťfinále
Lou Brouleau  
Madison Westby [q]  
22.06.18
00:00
štvrťfinále
Valeria Bhunu  
Snehadevi S Reddy  
22.06.18
00:00
štvrťfinále
Alba Carrillo Marin  
Marianna Zakarlyuk [2]  
22.06.18
00:00
štvrťfinále
Theo Gravouil  
Cristina Ene [8]  
ženy dvojhra tvrdý USA Baton Rouge sety 1 2 3 4 5
22.06.18
16:00
štvrťfinále
Julia Elbaba  
Astra Sharma [7]  
22.06.18
16:00
štvrťfinále
Ashley Lahey  
Sanaz Marand  
22.06.18
16:00
štvrťfinále
Connie Ma [q]  
Nika Kukharchuk [8]  
ženy dvojhra tvrdý Republic of Korea Daegu sety 1 2 3 4 5
22.06.18
05:00
štvrťfinále
Su Jeong Jang [1]  
Misaki Doi [5]  
22.06.18
05:00
štvrťfinále
Olivia Tjandramulia [6]  
Kai-Chen Chang [4]  
22.06.18
05:00
štvrťfinále
Hanna Chang  
Na-Lae Han [2]  
22.06.18
06:30
štvrťfinále
Na-Ri Kim  
Ching-Wen Hsu  
ženy dvojhra tvrdý Uzbekistan Fergana sety 1 2 3 4 5
22.06.18
07:00
štvrťfinále
Sabina Sharipova [1]  
Anastasia Frolova  
22.06.18
07:00
štvrťfinále
Varvara Flink [6]  
Olga Doroshina [2]  
22.06.18
07:00
štvrťfinále
Guzal Yusupova [q]  
Sofya Lansere  
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Nastja Kolar [5]  
Nigina Abduraimova [3]  
ženy dvojhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Andreea Velcea [q]  
Fernanda Brito [2]  
22.06.18
12:30
štvrťfinále
Irene Burillo Escorihuela [3]  
Claudia Hoste Ferrer [6]  
22.06.18
12:30
štvrťfinále
Verena Hofer [7]  
Julia Stamatova [4]  
22.06.18
12:30
štvrťfinále
Katharina Hobgarski [1]  
Ines Ibbou [5]  
ženy dvojhra tvrdý Hongkong Hong Kong sety 1 2 3 4 5
22.06.18
05:00
semifinále
Jia-Jing Lu [1]  
Eudice Wong Chong [WC]  
22.06.18
05:00
semifinále
Zuzana Zlochova  
Karman Kaur Thandi [2]  
ženy dvojhra tráva United Kingdom Ilkley sety 1 2 3 4 5
22.06.18
12:00
štvrťfinále
Kaia Kanepi [1]  
Ekaterina Alexandrova [7]  
22.06.18
13:30
štvrťfinále
Tereza Smitkova [q]  
Ons Jabeur  
22.06.18
13:30
štvrťfinále
Dayana Yastremska  
Harriet Dart [WC]  
22.06.18
14:00
štvrťfinále
Evgeniya Rodina  
Abigail Tere-Apisah [q]  
ženy dvojhra antuka Germany Kaltenkirchen sety 1 2 3 4 5
22.06.18
10:00
2. kolo
Juliane Triebe [WC]  
Vlada Ekshibarova [2]  
22.06.18
11:30
štvrťfinále
Anna Gabric [4]  
Yulia Kulikova  
22.06.18
11:30
štvrťfinále
Jule Niemeier  
Mina Hodzic  
ženy dvojhra tvrdý Izrael Kiryat Shmona sety 1 2 3 4 5
22.06.18
09:00
semifinále
Nicole Nadel [5]  
Katja Milas [q]  
22.06.18
10:30
semifinále
Shahar Biran  
Maya Tahan  
ženy dvojhra antuka Switzerland Klosters sety 1 2 3 4 5
22.06.18
10:00
semifinále
Isabella Shinikova  
Leonie Kung  
22.06.18
11:30
semifinále
Miriam Kolodziejova [7]  
Mandy Minella [8]  
ženy dvojhra antuka Spain Madrid sety 1 2 3 4 5
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Silvia Soler-Espinosa [1]  
Marina Bassols Ribera  
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Martina Di Giuseppe [6]  
Xiyu Wang  
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Amandine Hesse [4]  
Montserrat Gonzalez  
22.06.18
11:00
štvrťfinále
Guiomar Zuleta De Reales [WC]  
Nadia Podoroska  
ženy dvojhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
22.06.18
12:00
štvrťfinále
Caroline Garcia [1]  
Sofia Kenin [q]  
22.06.18
14:00
štvrťfinále
Tatjana Maria  
Lucie Safarova [7]  
22.06.18
16:30
štvrťfinále
Ajla Tomljanovic [q]  
Anastasija Sevastova [3]  
22.06.18
18:30
štvrťfinále
Samantha Stosur  
Alison Riske [q]  
ženy dvojhra antuka France Montpellier sety 1 2 3 4 5
22.06.18
10:30
štvrťfinále
Jade Suvrijn [WC]  
Catalina Pella  
22.06.18
12:00
štvrťfinále
Audrey Albie  
Marine Partaud  
22.06.18
16:30
štvrťfinále
Fiona Ferro [1]  
Cristiana Ferrando  
22.06.18
18:00
štvrťfinále
Jessika Ponchet [4]  
Sherazad Reix [5]  
ženy dvojhra antuka Italy Sassuolo sety 1 2 3 4 5
22.06.18
14:00
semifinále
Angelica Moratelli [1]  
Susan Bandecchi [3]  
22.06.18
15:30
semifinále
Anne Schaefer  
Vanda Lukacs [8]  
ženy dvojhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
22.06.18
12:30
štvrťfinále
Magdalena Rybarikova  
Dalila Jakupovic [q]  
22.06.18
14:30
štvrťfinále
Barbora Strycova  
Lesya Tsurenko  
22.06.18
16:30
štvrťfinále
Julia Goerges [5]  
Petra Kvitova [4]  
22.06.18
18:30
štvrťfinále
Mihaela Buzarnescu  
Elina Svitolina [2]  
ženy dvojhra tvrdý I. Canada Victoria sety 1 2 3 4 5
22.06.18
00:00
štvrťfinále
Amanda Rodgers [1]  
Alexa Graham [7]  
22.06.18
19:00
štvrťfinále
Pamela Montez  
Lorraine M. Guillermo [2]  
22.06.18
19:00
štvrťfinále
Maegan Manasse [q]  
Brynn Boren [3]  
22.06.18
19:00
štvrťfinále
Layne Sleeth  
Gail Brodsky  
ženy dvojhra antuka Sweden Ystad sety 1 2 3 4 5
22.06.18
10:10
semifinále
Andreea Rosca [3]  
Anna Danilina [q]  
22.06.18
11:40
semifinále
Irina Maria Bara [1]  
Kaja Juvan [4]  
muži štvorhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
22.06.18
18:30
semifinále
Kyle Edmund/Neal Skupski  
Henri Kontinen/John Peers [2]  
muži štvorhra antuka France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
11:00
semifinále
Joao Domingues/Pedro Sousa  
Fabricio Neis/David Vega Hernandez  
22.06.18
14:30
semifinále
Tomas Lipovsek Puches/Juan Ignacio Londero  
Cheng-Peng Hsieh/Rameez Junaid [3]  
muži štvorhra tvrdý Uzbekistan Fergana Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
11:10
semifinále
Saketh-Sai Myneni/N. Vijay Sundar Prashanth  
Roberto Cid/Jose Statham  
22.06.18
12:30
semifinále
Ivan Gakhov/Alexander Pavlioutchenkov  
Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov [2]  
muži štvorhra tráva Germany Halle sety 1 2 3 4 5
22.06.18
14:00
semifinále
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [1]  
Ivan Dodig/Rajeev Ram [4]  
muži štvorhra tráva United Kingdom Ilkley Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
13:50
semifinále
Austin Krajicek/Jeevan Nedunchezhiyan  
Liam Broady/Scott Clayton [WC]  
22.06.18
14:00
semifinále
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan  
Kevin Krawietz/Andreas Mies  
muži štvorhra antuka Italy L'Aquila Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
13:00
semifinále
Julian Ocleppo/Andrea Vavassori [3]  
Pedro Martinez Portero/Mark Vervoort  
muži štvorhra antuka Slovakia Poprad Tatry Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.18
12:00
semifinále
Nikola Cacic/Luca Margaroli  
Maximilian Neuchrist/Tristan-Samuel Weissborn  
ženy štvorhra tráva Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
22.06.18
13:00
semifinále
Andreja Klepac/Maria-Jose Martinez Sanchez [1]  
Xenia Knoll/Anna Smith [4]  
22.06.18
17:00
štvrťfinále
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria  
Lucie Safarova/Barbora Stefkova [WC]  
ženy štvorhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
22.06.18
18:00
štvrťfinále
Elise Mertens/Demi Schuurs  
Hao-Ching Chan/Zhaoxuan Yang  
<