Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka China Anning Challenger sety 1 2 3 4 5
21.04.18
00:00
1. kolo kval.
Luke Saville  
Alexander Bury  
21.04.18
05:00
1. kolo kval.
Berk Ilkel  
Sasi Kumar Mukund  
21.04.18
06:30
1. kolo kval.
Chu-Huan Yi  
Yunseong Chung  
21.04.18
06:30
1. kolo kval.
Matt Reid  
N.Sriram Balaji  
21.04.18
06:30
1. kolo kval.
Tyler Lu  
Vishnu Vardhan  
muži dvojhra tvrdý Egypt Egypt F14 (Sharm sety 1 2 3 4 5
21.04.18
10:00
semifinále
Alessandro Bega [1]  
Marat Deviatiarov [6]  
21.04.18
10:00
semifinále
David Poljak [5]  
Evan Hoyt  
muži dvojhra tvrdý France France F7 (La sety 1 2 3 4 5
21.04.18
00:00
semifinále
Sebastien Boltz [7]  
Maxime Authom [3]  
21.04.18
00:00
semifinále
Gijs Brouwer [4]  
Yannick Jankovits [2]  
muži dvojhra tvrdý Mexico Guadalajara Challenger sety 1 2 3 4 5
21.04.18
01:00
štvrťfinále
Marcelo Arevalo [6]  
John-Patrick Smith  
21.04.18
03:00
štvrťfinále
Brayden Schnur  
Mats Moraing [2]  
muži dvojhra antuka Italy Italy F8 (Santa sety 1 2 3 4 5
21.04.18
14:00
finále
Andrea Collarini [1]  
Hernan Casanova [4]  
muži dvojhra antuka Kazakhstan Kazakhstan F4 (Shymkent) sety 1 2 3 4 5
21.04.18
07:00
finále
Denis Yevseyev [5]  
Pavel Kotov [4]  
muži dvojhra antuka Monaco Monte-Carlo sety 1 2 3 4 5
21.04.18
11:00
semifinále
Rafael Nadal [1]  
Grigor Dimitrov [4]  
muži dvojhra antuka China Nanchang Challenger sety 1 2 3 4 5
21.04.18
05:00
semifinále
Quentin Halys [3]  
Jordan Thompson [2]  
21.04.18
06:20
semifinále
Calvin Hemery [5]  
Aleksandr Nedovesov  
muži dvojhra tvrdý Nigeria Nigeria F1 (Abuja) sety 1 2 3 4 5
21.04.18
11:00
finále
Markus Eriksson [1]  
Joao Menezes [7]  
muži dvojhra antuka Portugal Portugal F8 (Cascais) sety 1 2 3 4 5
21.04.18
12:00
semifinále
Miliaan Niesten  
Tiago Cacao [WC]  
21.04.18
12:00
semifinále
Eduard Esteve Lobato [8]  
Frederico Ferreira Silva [5]  
muži dvojhra antuka Spain Spain F9 (Madrid) sety 1 2 3 4 5
21.04.18
11:00
semifinále
Javier Barranco Cosano  
Mario Vilella Martinez [6]  
21.04.18
12:00
semifinále
Pedro Cachin [5]  
Javier Marti [2]  
muži dvojhra antuka Tunisia Tunis Challenger sety 1 2 3 4 5
21.04.18
12:00
semifinále
Joao Domingues  
Guido Andreozzi  
muži dvojhra tvrdý Tunisia Tunisia F15 (Jerba) sety 1 2 3 4 5
21.04.18
11:00
semifinále
Damien Bayard  
Baptiste Crepatte [2]  
21.04.18
12:30
semifinále
Daniel Brands [1]  
Luke Johnson  
muži dvojhra antuka Turkey Turkey F15 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
21.04.18
09:00
semifinále
Paul Woerner  
Rudolf Molleker  
21.04.18
09:00
semifinále
Nino Serdarusic [1]  
Pavel Nejedly  
muži dvojhra tvrdý Uzbekistan Uzbekistan F1 (Bukhara) sety 1 2 3 4 5
21.04.18
07:00
finále
Hiroki Moriya [1]  
Evgeny Tyurnev [4]  
ženy dvojhra antuka Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
21.04.18
09:00
semifinále
Anna Pribylova  
Anastasia Pribylova [3]  
21.04.18
09:00
semifinále
Federica Bilardo [6]  
Alexandra Panova [2]  
ženy dvojhra antuka Switzerland Chiasso sety 1 2 3 4 5
21.04.18
12:00
semifinále
Cindy Burger  
Andreea Rosca  
21.04.18
14:00
semifinále
Raluca Georgiana Serban  
Katarina Zavatska  
ženy dvojhra antuka USA Dothan sety 1 2 3 4 5
21.04.18
01:00
štvrťfinále
Taylor Townsend [4]  
Silvia Soler-Espinosa  
ženy dvojhra tvrdý I. Japan Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
21.04.18
06:00
Rubber 1
Naomi Osaka  
Heather Watson  
21.04.18
08:00
Kurumi Nara  
Johanna Konta  
ženy dvojhra antuka Russia Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
21.04.18
11:00
Rubber 1
Anastasia Pavlyuchenkova  
Anastasija Sevastova  
21.04.18
13:00
Ekaterina Makarova  
Jelena Ostapenko  
ženy dvojhra tvrdý I. Australia Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
21.04.18
04:00
Rubber 1
Samantha Stosur  
Lesley Kerkhove  
21.04.18
06:00
Ashleigh Barty  
Quirine Lemoine  
ženy dvojhra tvrdý I. Belarus Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
21.04.18
12:00
Rubber 1
Aliaksandra Sasnovich  
Anna Schmiedlova  
ženy dvojhra antuka Italy Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
21.04.18
13:30
Rubber 1
Jasmine Paolini  
Elise Mertens  
21.04.18
15:30
Sara Errani  
Alison Van Uytvanck  
ženy dvojhra antuka Romania Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
21.04.18
14:00
Irina-Camelia Begu  
Timea Bacsinszky  
ženy dvojhra antuka France Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
21.04.18
14:00
Rubber 1
Pauline Parmentier  
Sloane Stephens  
ženy dvojhra antuka Germany Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
21.04.18
12:00
Rubber 1
Julia Goerges  
Petra Kvitova  
21.04.18
14:00
Angelique Kerber  
Karolina Pliskova  
ženy dvojhra antuka Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
21.04.18
11:00
semifinále
Amina Anshba [1]  
Emeline Dartron [LL]  
21.04.18
12:30
semifinále
Margot Yerolymos  
Jessica Ho  
ženy dvojhra koberec Portugal Obidos sety 1 2 3 4 5
21.04.18
11:30
semifinále
Giulia Gatto-Monticone [6]  
Katie Boulter [2]  
21.04.18
11:30
semifinále
Katie Swan  
Urszula Radwanska [WC]  
ženy dvojhra tvrdý China Quanzhou sety 1 2 3 4 5
21.04.18
00:00
1. kolo kval.
Amy Zhu  
Xu Liu Sun  
21.04.18
00:00
1. kolo kval.
Naomi Cheong  
Ziyue Sun  
21.04.18
04:00
1. kolo kval.
Kai-Lin Zhang  
Dan Ni Wang  
21.04.18
04:00
1. kolo kval.
Jiaxi Lu  
Jia Qi Kang  
21.04.18
04:00
1. kolo kval.
Shuo Feng  
Zhanlan Wei  
21.04.18
05:30
1. kolo kval.
Ling Zhang  
Shuyue Ma  
21.04.18
05:30
1. kolo kval.
Qiu Yu Ye  
Xinyu Jiang  
21.04.18
05:30
1. kolo kval.
Sijia Wei  
Nagi Hanatani  
21.04.18
07:00
1. kolo kval.
Yuxuan Zhang  
Abbie Myers  
21.04.18
07:00
1. kolo kval.
Shanshan Guo  
Olivia Tjandramulia  
21.04.18
07:00
1. kolo kval.
Ao Gai  
Ayaka Okuno  
21.04.18
07:00
1. kolo kval.
Meiling Wang  
Chunxi Xin  
21.04.18
08:30
1. kolo kval.
Wushuang Zheng  
Kotomi Takahata  
21.04.18
08:30
1. kolo kval.
Ying Zhang  
Michika Ozeki  
21.04.18
08:30
1. kolo kval.
Xiyu Wang  
Natalija Kostic  
ženy dvojhra tvrdý Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
21.04.18
00:00
semifinále
Dasha Ivanova  
Sai Chamarthi [WC]  
21.04.18
00:00
semifinále
Shalimar Talbi  
Iryna Shymanovich [6]  
ženy dvojhra antuka Kazakhstan Shymkent sety 1 2 3 4 5
21.04.18
07:00
finále
Polina Golubovskaya [6]  
Varvara Flink [7]  
ženy dvojhra tvrdý China Zhengzhou sety 1 2 3 4 5
21.04.18
05:00
semifinále
Yanina Wickmayer [6]  
Yafan Wang [4]  
21.04.18
07:00
semifinále
Xinyun Han  
Saisai Zheng  
muži štvorhra tvrdý Mexico Guadalajara Challenger sety 1 2 3 4 5
21.04.18
17:00
semifinále
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [1]  
Bradley Mousley/John-Patrick Smith [3]  
21.04.18
17:00
semifinále
Brydan Klein/Ruan Roelofse [4]  
Santiago Giraldo/Adrian Menendez-Maceiras [PR]  
muži štvorhra antuka Monaco Monte-Carlo sety 1 2 3 4 5
21.04.18
11:00
semifinále
Simone Bolelli/Fabio Fognini [WC]  
Bob Bryan/Mike Bryan [4]  
muži štvorhra antuka China Nanchang Challenger sety 1 2 3 4 5
21.04.18
08:00
finále
Ruben Gonzales/Christopher Rungkat [3]  
Mao-Xin Gong/Ze Zhang  
ženy štvorhra tvrdý China Zhengzhou sety 1 2 3 4 5
21.04.18
09:00
semifinále
Naomi Broady/Yanina Wickmayer [3]  
Jia-Jing Lu/Junri Namigata  
<